Treść opublikowana przez zbigniewst
-
E34 nadmierne dymienie z rury normalne ???
moze masz wode w tlumiku...zrob dluzsza trase i wtedy zaobserwuj co sie dzieje :duh:
-
filtr paliwa
nic sie nie stanie...wszystko dobrze..nie przejmuj sie..skad wiesz ze stary to orginal :?: :mrgreen:
-
Alufelgi od e46 M5 7Jx15 H2 ET45 LK120 pasuja do e36?
u ciebie beda pasowaly..on ma widocznie wiekszy silnik i musza byc co najmiej 16 :mrgreen: tu sobie mozesz sprawdzic....konfigulator felg...http://www.opony.com.pl/
-
problem z płynem do wspomagania
zalej na max i przy zapalonym silniku krec kolami w lewo do oporu i w prawo..dolewaj plynu i nie zakrecaj nakretki dopoki nie odpowietrzysz ukladu :duh:
-
Poważny problem z hamulcami i ręcznym???pomocy proszę
Lucass_81 sprwdzasz odpowiedzi na innym forym ...zakladasz ten sam temat :?: :nienie:
-
330 D nie wiem jak wyjac nagrzewnice
zobacz tu...http://bmwfans.info/original/..moze to ci cos pomoze :duh:
-
Problem z cylindrem
moze lapie gdzies slepe powietrze...wezyki..gumy pekniete itd. najpierw sprawdz to :norty:
-
Poważny problem z hamulcami i ręcznym???pomocy proszę
klocki musisz dotrzec...trzeba przejechac ok 300km zeby byly dobre..zalezy ile bedzie chamowan..moga sie predzej dotrzec..co do recznego to po zalozeniu bebna jest takie okienko i trzeba reczny wyregulowac..rokrecic tak zeby benben sie jeszcze krecil...do regulacji linka popuszczona dopiero po regul.naciagnieta...jak nic nie robiles z cylinderkami to uklad nie powinien byc zapowietrzony...po dotarciu klockow pedal powinien byc twardziejszy...powodzenia :cool2:
-
Słabo świecąca kontrolka ładowania - problemy z alternatorem
Dzięki, wygląda na to, że nie ma. Zresztą jak tak przeglądam podobne problemy w internecie, to sporo przypadków, gdzie winna jest dioda. Mój regulator wygląda tak: http://www.autohausaz.com/secure/PartImages/12321739435.jpg to tylko w zakladzie gdzie naprawiaja alternatory :cool2:
-
problemy z silnikiej jak zimno
sprawdz czy gdzies slepe powietrze nie dostaje...moze jakis wezyk spadl lub sie przetarl itd....... :cry2:
-
raporty spalania BMW i nie tylko
te stronke dalem jak ktos jest ciekawy :reading2:
-
czy jest program opisujacy kolejnosc czynnosci demontarzuE46
moze to ci pomorze....http://bmwfans.info/original/.
-
Wiem może i było... Felgi?
tu sobie sprawdz...http://www.opony.com.pl/.
-
et do e32
zobacz tu jakie ET...konfigulator felg...http://www.opony.com.pl/
-
Słabo świecąca kontrolka ładowania - problemy z alternatorem
zobacz tu moze znajdziesz twoj regulator napiecia...http://moto.allegro.pl/search.php?string=regulator+napiecia&category=4141&country=1.
-
Jaki mam filtr powietrza i gdzie on sie znajduje?? help
to tak jak widzisz ma miec wysokosc 464mm te filtry roznia sie tylko wysokoscia...wyzszy nie wejdzie ...krotszy bedzie luzny..nie musi byc Bosh..tylko wymiary :cool2: co do daty to przyznaje bez bicia ulecialo mi :mlotek:
-
Słabo świecąca kontrolka ładowania - problemy z alternatorem
kazdy ma regulator napiecia...niektore maja chowane za obudowa...ty chyba wcale nie ogladales alternatora :?: podjedz do elektryka to ci pomorze :cool2: Ja jestem naprawdę wdzięczny, że odpowiadasz w moim temacie - ale nie mogę zrozumieć dlaczego chyba tylko raz odpowiedziałeś na moje pytanie, a w pozostałych przypadkach piszesz coś, co nijak się ma do postu na który odpowiadasz... Tu piszę, że szukam po sklepach i nie mogę znaleźć regulatora do alternatora Valeo, a ty mi odpowiadasz, że każdy alternator ma regulator. Wcześniej się pytam, czy samemu wymieniać regulator, czy do elektryka zanieść - a ty piszesz, żeby regulator wymienić. A jeszcze wcześniej się pytam, czy regulator może powodować słabe świecenie kontrolki na poz 2 kluczyka, a ty mi odpowiadasz, że na poz 2 kontrolka powinna się świecić. MarekM-535i - no właśnie tego się boję, że okaże się winna dioda i niepotrzebnie wydam pieniądze. Tylko qrka wszyscy elektrycy których znam gdzieś poza Warszawą siedzą, a ja muszę teraz komunikacją jeździć. nie szukaj po katalogu tylko na wzor...a tamto nie czytalem do konca myslalem ze masz sprawe juz dawno zalatwiona :norty: daj fotke to ci doradze :cool2:
-
Jaki mam filtr powietrza i gdzie on sie znajduje?? help
zobacz wymiary 520d...nazwa: Filtr powietrza producent: FILTRON W MAGAZYNIE: >9 Ograniczenia Wysokość [mm]: 378.. .
-
Jaki mam filtr powietrza i gdzie on sie znajduje?? help
wymienialem u siebie ale nie pamietam firmy....maja cos namieszane.... ..... nazwa: Filtr powietrza opis : BOSCH Filtr powietrza BMW 330TD (E46), 530TD (E39), 730TD (E38) 9/98- producent: BOSCH W MAGAZYNIE: >9 Ograniczenia Średnica [mm]: 145 Wysokość [mm]: 464 Rodzaj filtra: Wkład filtra od roku prod.: 2000.04..
-
Jaki mam filtr powietrza i gdzie on sie znajduje?? help
zaraz sprawdze...ale motor dobry dobralem :?:
-
Jaki mam filtr powietrza i gdzie on sie znajduje?? help
ten pierwszy co podales nie wiem czy bedzie pasowal wymiarami...bo on podaje 520d a ty masz 525d ....mozesz sprawdzic wymiary np. tu.....http://sklep.intercars.com.pl/ :mrgreen: ten pierwszy co podales nie pasuje... :oops:
-
Jaki mam filtr powietrza i gdzie on sie znajduje?? help
ten pierwszy co podales nie wiem czy bedzie pasowal wymiarami...bo on podaje 520d a ty masz 525d ....mozesz sprawdzic wymiary np. tu.....http://sklep.intercars.com.pl/ :mrgreen:
-
E-39 Spryskiwacz reflektorów
w kombi sa 2 pompki w prawym nadkolu...musisz zdjac kolo i plastykowa oslone...jest przygotowane miejsce na 3 pompke :norty:
-
Jaki mam filtr powietrza i gdzie on sie znajduje?? help
tu masz filtr... %5B640%3A480%5Dhttp%3A//bmwfans.info/original/images/83841_p.png ..
-
Wachacz przedni - czy sworzeń jest wymienny ?
sorry za OT ale gregus czy mozesz to rozwinać i podac nr czesci BMW? na realoem nie widze osobnego filterka http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AP91&mospid=47671&btnr=11_2316&hg=11&fg=15&hl=25 nr 15 :reading2: