Skocz do zawartości

zbigniewst

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zbigniewst

  1. zbigniewst odpowiedział(a) na kojotek temat w E36
    w sklepach lub CPN...groszowa sprawa :duh:
  2. tu masz tematy...http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=63949&highlight=.. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=65946&highlight=.
  3. jak juz piszesz to pisz dokladnie....swoznie sa wymienne w orginalach :mrgreen: poszukaj na forum opisywalem :norty:
  4. dlugo cie w PL nie ma :?: czy ty myslisz ze celnicy to glupki :?:
  5. zbigniewst odpowiedział(a) na Kalpaw temat w E39
    zobacz ceny orientacyjne......u masz ceny srednie zalozenia gazu....W poprzedniej 740 v8 miałem instalację Prinsa za którą zapłaciłem 6400zł (zakładana w EGP W-awa), w obecnej 540 mam instalację BRC seqent 56 (koszt minimalnie mniejszy) Co to za instalacja za 3500zł do v8, to tak spadły ceny Polskich instalek? Rodzaj instalacji LPG Cennik zł (brutto) Gaźnik produkcji polskiej od 1 200,- Gaźnik produkcji zachodniej od 1 200,- Monowtrysk + katalizator od 1 650,- Zachodni wtrysk wielopunkt + katalizator od 1 850,- Wielopunktowy, sekwencyjny wtrysk gazu włoski do sam. 4-cylindrowego (plastikowy kolektor ssący) od 3 200,- Wielopunktowy, sekwencyjny wtrysk gazu holenderski do sam. 4-cylindrowego (plastikowy kolektor ssacy) od 4 800,- Wielopunktowy, sekwencyjny wtrysk gazu włoski do sam. 6-cylindrowego (plastikowy kolektor ssący) od 4 100,- Wielopunktowy, sekwencyjny wtrysk gazu holenderski do sam. 6-cylindrowego (plastikowy kolektor ssący) od 5 300,- Wielopunktowy, sekwencyjny wtrysk gazu włoski do sam. 8-cylindrowego (plastikowy kolektor ssący) od 4 500,- Wielopunktowy, sekwencyjny wtrysk gazu holenderski do sam. 8-cylindrowego (plastikowy kolektor ssący) od 6 500,- Wtrysk gazu ciekłego "JTG" V-Generacja do samochodów 4-cylindrowych od 5 000,- Wtrysk gazu ciekłego "JTG" V-Generacja do samochodów 6-cylindrowych od 5 900,- Wtrysk gazu ciekłego "JTG" V-Generacja do samochodów 8-cylindrowych od 6 900,-..
  6. OK - nawet nie spodziewałem się, że tak łatwo to wyjąć - w Unie było jakoś ciężkawo o ile pamiętam. Regulator, to ta część ze szczotkami? - żebym czego innego nie wymienił. :lol: A tak przy okazji, to gdzie najlepiej w Wawie to kupić? W sklepie motoryzacyjnym niedaleko mają wszystko ok 1.5x drożej niż przeciętnie. nie wiem gdzie w w-wie..ale niedawno pisali ze za 20zl. mozna dostac...nie musi byc orginal tak samo reguluje napiecie :cool2:
  7. masz 100% racji :cool2: . niekturzy nie kapuja o co chodzi i placa za znaczek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  8. zbigniewst odpowiedział(a) na hardcore temat w E39
    i oto mi chodzilo...firma :cool2:..i nr. co wybity nie katalogowy
  9. pisalem ci regulator napiecia /wymien/ :mrgreen:
  10. zbigniewst odpowiedział(a) na skrecz temat w E36
    sprawdz rozrusznik..moze wszystki prad bierze w trakcie rozruchu... :norty:..oni moga ci sprawdzic ze bedziesz wiedzial na 100%.... Witam...P.U.H. STARTER AUTO-ELEKTRYK 83-110 Tczew ul.Przemyslowa 30 R.Barski--B.Dyk tel.58/532-22-79 tel.Barski 607-342-500...
  11. sprawdz poduchy silnika i jeszcze raz skrzyni...to co piszesz na bank poduszki ...szczegolnie silnika...tam sa olejowe :cool2:mozesz miec jeszcze uszkodzone sprzeglo /tarcza/ :mrgreen:
  12. zbigniewst odpowiedział(a) na tayson.82 temat w E36
    dlatego bo wmocniony :norty:teraz juz robia takie wachacze...wzmocnione :cool2:
  13. tu masz jakie opony pasuja...http://www.opony.com.pl/
  14. oto chodzi :cool2:
  15. zbigniewst odpowiedział(a) na tayson.82 temat w E36
    kolego gdzie w gdansku udalo Ci sie kupic te sworznie? masz podana strone auto merc...tam jest adres :mrgreen: tylko ze auto merc jest w gdyni, a napisales ze kupiles w gdansku... stad moje pytanie czy w gdansu tez w jakims sklepie to maja ;-) przejezyczenie...ale to 3miasto :hand:
  16. o tej rozpisalismy sie...http://moto.allegro.pl/item280362101_bmw_e46_m_pakiet_18_felgi_zadbane_doinwestowane_.html
  17. to i tak szybko jezdzisz jak na nasze warunki :mrgreen:
  18. zbigniewst odpowiedział(a) na MaK_86 temat w E36
    poczytaj sobie tu..http://www.autoeko.pl/?a=2... :duh:
  19. zbigniewst odpowiedział(a) na MaK_86 temat w E36
    jakiej firmy masz LPG :?:
  20. zbigniewst odpowiedział(a) na hardcore temat w E39
    jakiej firmy masz przeplywomierz i jego nr. bo ten co ci podalem to nr.katalogowy /serwisowy :?:
  21. vtec81 podaj ten link jesli to nie tajemnica....moze ktos kupi :?:
  22. zbigniewst odpowiedział(a) na hardcore temat w E39
    ten drugi to orginal :norty:
  23. to jest ten sam...1zbiornik 2pompki..w prawym nadkolu jak zdejmiesz kolo i plastyk :mrgreen:
  24. zbigniewst odpowiedział(a) na tayson.82 temat w E36
    kolego gdzie w gdansku udalo Ci sie kupic te sworznie? masz podana strone auto merc...tam jest adres :mrgreen:
  25. zbigniewst odpowiedział(a) na hardcore temat w E39
    zabacz tu moze on ma bo widze ze tez tym chandluje...http://moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2668015

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.