Treść opublikowana przez zbigniewst
-
Żarówka od komputera
w sklepach lub CPN...groszowa sprawa :duh:
-
Wachacz przedni - czy sworzeń jest wymienny ?
tu masz tematy...http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=63949&highlight=.. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=65946&highlight=.
-
Wachacz przedni - czy sworzeń jest wymienny ?
jak juz piszesz to pisz dokladnie....swoznie sa wymienne w orginalach :mrgreen: poszukaj na forum opisywalem :norty:
-
Jak sprawdzic uzywana 320d E-46 zeby sie nie naciac?
dlugo cie w PL nie ma :?: czy ty myslisz ze celnicy to glupki :?:
-
Tanie Gazowe pytanie ?!
zobacz ceny orientacyjne......u masz ceny srednie zalozenia gazu....W poprzedniej 740 v8 miałem instalację Prinsa za którą zapłaciłem 6400zł (zakładana w EGP W-awa), w obecnej 540 mam instalację BRC seqent 56 (koszt minimalnie mniejszy) Co to za instalacja za 3500zł do v8, to tak spadły ceny Polskich instalek? Rodzaj instalacji LPG Cennik zł (brutto) Gaźnik produkcji polskiej od 1 200,- Gaźnik produkcji zachodniej od 1 200,- Monowtrysk + katalizator od 1 650,- Zachodni wtrysk wielopunkt + katalizator od 1 850,- Wielopunktowy, sekwencyjny wtrysk gazu włoski do sam. 4-cylindrowego (plastikowy kolektor ssący) od 3 200,- Wielopunktowy, sekwencyjny wtrysk gazu holenderski do sam. 4-cylindrowego (plastikowy kolektor ssacy) od 4 800,- Wielopunktowy, sekwencyjny wtrysk gazu włoski do sam. 6-cylindrowego (plastikowy kolektor ssący) od 4 100,- Wielopunktowy, sekwencyjny wtrysk gazu holenderski do sam. 6-cylindrowego (plastikowy kolektor ssący) od 5 300,- Wielopunktowy, sekwencyjny wtrysk gazu włoski do sam. 8-cylindrowego (plastikowy kolektor ssący) od 4 500,- Wielopunktowy, sekwencyjny wtrysk gazu holenderski do sam. 8-cylindrowego (plastikowy kolektor ssący) od 6 500,- Wtrysk gazu ciekłego "JTG" V-Generacja do samochodów 4-cylindrowych od 5 000,- Wtrysk gazu ciekłego "JTG" V-Generacja do samochodów 6-cylindrowych od 5 900,- Wtrysk gazu ciekłego "JTG" V-Generacja do samochodów 8-cylindrowych od 6 900,-..
-
Słabo świecąca kontrolka ładowania - problemy z alternatorem
OK - nawet nie spodziewałem się, że tak łatwo to wyjąć - w Unie było jakoś ciężkawo o ile pamiętam. Regulator, to ta część ze szczotkami? - żebym czego innego nie wymienił. :lol: A tak przy okazji, to gdzie najlepiej w Wawie to kupić? W sklepie motoryzacyjnym niedaleko mają wszystko ok 1.5x drożej niż przeciętnie. nie wiem gdzie w w-wie..ale niedawno pisali ze za 20zl. mozna dostac...nie musi byc orginal tak samo reguluje napiecie :cool2:
-
Jak ona mogla mi to zrobic 320d TURBO DEFEKT
masz 100% racji :cool2: . niekturzy nie kapuja o co chodzi i placa za znaczek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
PRZEPLYWOMIERZ
i oto mi chodzilo...firma :cool2:..i nr. co wybity nie katalogowy
-
Słabo świecąca kontrolka ładowania - problemy z alternatorem
pisalem ci regulator napiecia /wymien/ :mrgreen:
-
problem z odpalaniem
sprawdz rozrusznik..moze wszystki prad bierze w trakcie rozruchu... :norty:..oni moga ci sprawdzic ze bedziesz wiedzial na 100%.... Witam...P.U.H. STARTER AUTO-ELEKTRYK 83-110 Tczew ul.Przemyslowa 30 R.Barski--B.Dyk tel.58/532-22-79 tel.Barski 607-342-500...
-
E46 320 d szarpie i podskakuje przy ruszaniu POMOCY!
sprawdz poduchy silnika i jeszcze raz skrzyni...to co piszesz na bank poduszki ...szczegolnie silnika...tam sa olejowe :cool2:mozesz miec jeszcze uszkodzone sprzeglo /tarcza/ :mrgreen:
-
Sworzen
dlatego bo wmocniony :norty:teraz juz robia takie wachacze...wzmocnione :cool2:
-
co na 9x18
tu masz jakie opony pasuja...http://www.opony.com.pl/
-
Z jaką prędkością jeździcie?
oto chodzi :cool2:
-
Sworzen
kolego gdzie w gdansku udalo Ci sie kupic te sworznie? masz podana strone auto merc...tam jest adres :mrgreen: tylko ze auto merc jest w gdyni, a napisales ze kupiles w gdansku... stad moje pytanie czy w gdansu tez w jakims sklepie to maja ;-) przejezyczenie...ale to 3miasto :hand:
-
Jak sprawdzic uzywana 320d E-46 zeby sie nie naciac?
o tej rozpisalismy sie...http://moto.allegro.pl/item280362101_bmw_e46_m_pakiet_18_felgi_zadbane_doinwestowane_.html
-
Z jaką prędkością jeździcie?
to i tak szybko jezdzisz jak na nasze warunki :mrgreen:
-
Moc maksymalna LPG a BENZ
poczytaj sobie tu..http://www.autoeko.pl/?a=2... :duh:
-
Moc maksymalna LPG a BENZ
jakiej firmy masz LPG :?:
-
PRZEPLYWOMIERZ
jakiej firmy masz przeplywomierz i jego nr. bo ten co ci podalem to nr.katalogowy /serwisowy :?:
-
Jak sprawdzic uzywana 320d E-46 zeby sie nie naciac?
vtec81 podaj ten link jesli to nie tajemnica....moze ktos kupi :?:
-
PRZEPLYWOMIERZ
ten drugi to orginal :norty:
-
Zbiorniczek płynu spryskiwacza w E39
to jest ten sam...1zbiornik 2pompki..w prawym nadkolu jak zdejmiesz kolo i plastyk :mrgreen:
-
Sworzen
kolego gdzie w gdansku udalo Ci sie kupic te sworznie? masz podana strone auto merc...tam jest adres :mrgreen:
-
PRZEPLYWOMIERZ
zabacz tu moze on ma bo widze ze tez tym chandluje...http://moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2668015