Treść opublikowana przez zbigniewst
-
Jakie masz radio w swoim bmw?
gdzie takiego widziales :?:
-
320d... urwany filtr elektrozaworu...!! jakie skutki ?? cd..
dajesz sam sobie odpowiedzi i dziwisz sie ikonki :mrgreen: ...wymien filtry,przeczysc zaworki i zobaczysz :norty:co do ikonek...odruchowo sie robi :cry2:
-
Jakie masz radio w swoim bmw?
wszystko orginal :mrgreen:
-
Jakie masz radio w swoim bmw?
o mnie piszesz :?: ja mam tez 320d :mrgreen:
-
320d... urwany filtr elektrozaworu...!! jakie skutki ?? cd..
sam dales odpowiedz to sie nie dziw :duh:
-
części tylnego zawieszenia-anglik benzyna 2.0 a 1.8 tds
chciwy 2x placi :duh: mozesz sie zabic i komus krzywde zrobic :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:
-
manualna i automat - spalanie
święte słowa pozdrowionka co prawda to prawda :cool2:
-
320d... urwany filtr elektrozaworu...!! jakie skutki ?? cd..
zalezy kto jezdzi i jaka ciezka noge ma :duh: w zimie kazda pali wiecej...nie patrz na komp.tylko na bak :mrgreen:
-
części tylnego zawieszenia-anglik benzyna 2.0 a 1.8 tds
stare to jest wino-dobre :duh:
-
Sworznie wahacza Meyle
taki ma byc...http://moto.allegro.pl/item283367615_sworzen_wahacza_wahacz_bmw_e36_e46_wzmocniony_ss.html
-
Sworznie wahacza Meyle
zobacz....http://moto.allegro.pl/item278962622_sworzen_wahacza_bmw_3_e36_e46_wzmocniony_meyle.html. http://moto.allegro.pl/item283367615_sworzen_wahacza_wahacz_bmw_e36_e46_wzmocniony_ss.html
-
Jakie masz radio w swoim bmw?
ja mam takie sobie...http://images23.fotosik.pl/117/b08cfbcb4fa6a850m.jpg.
-
Vin kto rozszyfruje?
dobrze wiedziec :mrgreen:
-
Czesc klemy, a air bag
Chcialem zdjac ta plastykowa obudowe co pisalem wyzej i zobaczyc co tam jeszcze jest ale ciezko schodzila i dalem spoko...bo moglo byc bum :mad2: :mrgreen: :mrgreen:
-
Vin kto rozszyfruje?
Krupeke34 bys podal stronke to kazdy sam by mogl sobie rozkodowac VIN :cool2:
-
czy w 750 da sie dobrze założyć LPG
Każdy ma swoje zdanie. Jeżeli Ciebie stać to cieszę się razem z tobą :cool2: mozna tu poczytac na temat gazu..lub przedzwonic i popytac..bardzo fajny facet :cool2: ...http://www.autoeko.pl/?a=2.
-
Czesc klemy, a air bag
thenygoos pomysl logicznie...skad dostaje wyl.pirotechniczny impuls zeby wywalil..tak jak poduszki :?: tak ma byc zalozone jak na zdjeciu :mrgreen:
-
Czesc klemy, a air bag
rysunek... %5B640%3A480%5Dhttp%3A//bmwfans.info/original/images/46929_p.png to jest oslona wyl.pirotechnicznego co przychodzi przy klemie...osobno nie znalazlem.widac taka mala pionowa szparka..nie wiem czy wystepuje osobno :?: czy tylko w calosci :mrgreen: chodzi o nr.1.... a cena tego...250,00 € +VAT :nana:
-
Czesc klemy, a air bag
. bylem zobaczyc przy swoim bmw...tak to ma byc jak na zdjeciu tylko brakuje brakuje plastykowej oslony zeby ten zolty element trzymal sie kupy ...tam przychodzi impuls od czujnika poduszek na wyl.pitotechniczny,dlatego swieci sie poduszka bo jak to spadlo to wystapil blad na komp. poduszek...trzeba ten element zamocowac na stale lub dokupic plastyk /obudowa/wyl.pirotechnicznego a blad skasowac na komput. to wszystko...jak znajde taka obudowe to wstawie rys. :cool2: :mrgreen: :cool2: :mrgreen:
-
[E39] Sedan w wersji z TV
Ameryke odkryles :?: ile postow napisales :?: wtedy czepiasz sie mnie o ilosc postow :naughty: pisalem...dalem tylko przyklad a nie wszyscy pisza w ogloszeniach ze maja TV tylko zaznaczaja ze navi :reading2:
-
[E39] Sedan w wersji z TV
a co to jest :reading2: w tytule sedan w wersji z tv...to chyba ma navi :mad2:jak ma navi to i tv :duh:
-
Brak ładowania
zrob tak jak pisales na priwa :cool2:
-
[E39] Sedan w wersji z TV
jest bardzo duzo z navi e-39 podalem serie 5 bo nie bede szukal po kolei :mrgreen: tez szukam z navi dlatego ten post napisalem a ty mi cos chcesz udowodnic..co :?: chyba sobie posty nabijasz bo bym na tym poscie skonczyl :mrgreen: a tak mnie prowokujesz do odpowiedzi....wychodzi duzo postow :mad2:dalem tylko przyklad ze sa e-39 z navi :mrgreen:
-
[E39] Sedan w wersji z TV
zobacz pytanie :duh: nie chodzi o ilosc postow :mrgreen: pisz wiecej :norty: a co ty wniosles do tematu..chyba 1 post wiecej :doh:
-
Brak ładowania
niech sie laduje..wymien szczotko-trzymacz /regulator napiecia/ to jest chwila roboty...do pracy bym nie radzil jechac bo nie wiadomo w jakiej kondycji masz aku. a i dla komp.to nie jest dobre...moze nalapac bledow :duh: