Skocz do zawartości

zbigniewst

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zbigniewst

  1. gdzie takiego widziales :?:
  2. dajesz sam sobie odpowiedzi i dziwisz sie ikonki :mrgreen: ...wymien filtry,przeczysc zaworki i zobaczysz :norty:co do ikonek...odruchowo sie robi :cry2:
  3. wszystko orginal :mrgreen:
  4. o mnie piszesz :?: ja mam tez 320d :mrgreen:
  5. sam dales odpowiedz to sie nie dziw :duh:
  6. chciwy 2x placi :duh: mozesz sie zabic i komus krzywde zrobic :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:
  7. święte słowa pozdrowionka co prawda to prawda :cool2:
  8. zalezy kto jezdzi i jaka ciezka noge ma :duh: w zimie kazda pali wiecej...nie patrz na komp.tylko na bak :mrgreen:
  9. stare to jest wino-dobre :duh:
  10. zbigniewst odpowiedział(a) na Krzyś345 temat w E46
    taki ma byc...http://moto.allegro.pl/item283367615_sworzen_wahacza_wahacz_bmw_e36_e46_wzmocniony_ss.html
  11. zbigniewst odpowiedział(a) na Krzyś345 temat w E46
    zobacz....http://moto.allegro.pl/item278962622_sworzen_wahacza_bmw_3_e36_e46_wzmocniony_meyle.html. http://moto.allegro.pl/item283367615_sworzen_wahacza_wahacz_bmw_e36_e46_wzmocniony_ss.html
  12. ja mam takie sobie...http://images23.fotosik.pl/117/b08cfbcb4fa6a850m.jpg.
  13. zbigniewst odpowiedział(a) na molu temat w E39
    dobrze wiedziec :mrgreen:
  14. zbigniewst odpowiedział(a) na malpa84 temat w E39
    Chcialem zdjac ta plastykowa obudowe co pisalem wyzej i zobaczyc co tam jeszcze jest ale ciezko schodzila i dalem spoko...bo moglo byc bum :mad2: :mrgreen: :mrgreen:
  15. zbigniewst odpowiedział(a) na molu temat w E39
    Krupeke34 bys podal stronke to kazdy sam by mogl sobie rozkodowac VIN :cool2:
  16. Każdy ma swoje zdanie. Jeżeli Ciebie stać to cieszę się razem z tobą :cool2: mozna tu poczytac na temat gazu..lub przedzwonic i popytac..bardzo fajny facet :cool2: ...http://www.autoeko.pl/?a=2.
  17. zbigniewst odpowiedział(a) na malpa84 temat w E39
    thenygoos pomysl logicznie...skad dostaje wyl.pirotechniczny impuls zeby wywalil..tak jak poduszki :?: tak ma byc zalozone jak na zdjeciu :mrgreen:
  18. zbigniewst odpowiedział(a) na malpa84 temat w E39
    rysunek... %5B640%3A480%5Dhttp%3A//bmwfans.info/original/images/46929_p.png to jest oslona wyl.pirotechnicznego co przychodzi przy klemie...osobno nie znalazlem.widac taka mala pionowa szparka..nie wiem czy wystepuje osobno :?: czy tylko w calosci :mrgreen: chodzi o nr.1.... a cena tego...250,00 € +VAT :nana:
  19. zbigniewst odpowiedział(a) na malpa84 temat w E39
    . bylem zobaczyc przy swoim bmw...tak to ma byc jak na zdjeciu tylko brakuje brakuje plastykowej oslony zeby ten zolty element trzymal sie kupy ...tam przychodzi impuls od czujnika poduszek na wyl.pitotechniczny,dlatego swieci sie poduszka bo jak to spadlo to wystapil blad na komp. poduszek...trzeba ten element zamocowac na stale lub dokupic plastyk /obudowa/wyl.pirotechnicznego a blad skasowac na komput. to wszystko...jak znajde taka obudowe to wstawie rys. :cool2: :mrgreen: :cool2: :mrgreen:
  20. zbigniewst odpowiedział(a) na msk_m temat w E39
    Ameryke odkryles :?: ile postow napisales :?: wtedy czepiasz sie mnie o ilosc postow :naughty: pisalem...dalem tylko przyklad a nie wszyscy pisza w ogloszeniach ze maja TV tylko zaznaczaja ze navi :reading2:
  21. zbigniewst odpowiedział(a) na msk_m temat w E39
    a co to jest :reading2: w tytule sedan w wersji z tv...to chyba ma navi :mad2:jak ma navi to i tv :duh:
  22. zbigniewst odpowiedział(a) na Andrzej87 temat w E36
    zrob tak jak pisales na priwa :cool2:
  23. zbigniewst odpowiedział(a) na msk_m temat w E39
    jest bardzo duzo z navi e-39 podalem serie 5 bo nie bede szukal po kolei :mrgreen: tez szukam z navi dlatego ten post napisalem a ty mi cos chcesz udowodnic..co :?: chyba sobie posty nabijasz bo bym na tym poscie skonczyl :mrgreen: a tak mnie prowokujesz do odpowiedzi....wychodzi duzo postow :mad2:dalem tylko przyklad ze sa e-39 z navi :mrgreen:
  24. zbigniewst odpowiedział(a) na msk_m temat w E39
    zobacz pytanie :duh: nie chodzi o ilosc postow :mrgreen: pisz wiecej :norty: a co ty wniosles do tematu..chyba 1 post wiecej :doh:
  25. zbigniewst odpowiedział(a) na Andrzej87 temat w E36
    niech sie laduje..wymien szczotko-trzymacz /regulator napiecia/ to jest chwila roboty...do pracy bym nie radzil jechac bo nie wiadomo w jakiej kondycji masz aku. a i dla komp.to nie jest dobre...moze nalapac bledow :duh:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.