Treść opublikowana przez zbigniewst
-
check control
moze poszla zarowka...sprawdz jeszcze czy nie masz gdzies wilgoci np.przy komp. lub sprubuj jeszcze raz odpiac aku.na dluzej...moze sie zawiesil :?: moga byc rozne przyczyny :duh:
-
check control
wypnij plyn chamulcowy...bo tam mogl zawiesic sie czujnik poziomu :duh:
-
Bicie przy Hamowaniu co to może być...:( 525TDS..:)
ja tez podejrzewam tarcze :duh:
-
Akumulator
odkrec pierwsze kleme -/minus/ nastepnie +/plus/...nowy podpinasz w odwrotnej kolejnosci....stacyjka wylaczona...kluczyk wyjety...to wszystko :cool2:
-
check control
powtarzasz temat...wczoraj pisales :doh:
-
Jak sprawdzic uzywana 320d E-46 zeby sie nie naciac?
nikt nie przekrzykuje i nie oceniaj po postach ludzi co niejedno w zyciu przeszli i przezyli :norty: podaj link do samochodu zobaczymy :mrgreen:
-
Jak sprawdzic uzywana 320d E-46 zeby sie nie naciac?
to czemu nie piszesz ile ma przejechane..tez mozna skasowac w serwisie..nie wierze ze tak mlode auto mialo tyle rzeczy i to nie tanich wymienione bez potrzeby lub ze ktos nie umie jezdzic...nie licze klockow,tarcz chociaz tarcze to juz widac przebieg :mrgreen:przy tak mlodym samochodzie nie ma czym sie chwalic :norty:w tym ogloszeniu straszy sie ludzi zeby nie kupowac ze tak duzo rzeczy za duza kase wymieniono w tak mlodym egzemplarzu :mrgreen:
-
e60 czy jest mapa do Navi
w serwisie mapa /plyta/do navi 2007/2008r. .....700zl. :norty:
-
et w compact??????????????
ten mechanik ma pojecie :mad2: ja mam do sprzedania do 5 alusy 17 moze wiesz kto ma chec kupic :?:
-
Jakiej marki przepływomierz i gdzie kupić do E46 ???
w orginale placisz za logo...ja podawalem link bo byly polecane tu na tym forum przez kupujacych i sobie chwalili :mrgreen:
-
Potrzebuje gazownika w pomorskim
powodzenia :norty:
-
et w compact??????????????
to masz cacy :cool2: :cool2: :cool2: nic sie nie martw to sa typowe do twojego :cool2: ..a skad ta 5 :?:
-
Potrzebuje gazownika w pomorskim
taki jak ty masz uklad w Grudziadzu zakladaja za 2200zl. ale na forum i innych opiniach odradzali zakladac :norty:
-
et w compact??????????????
pirscienie zalozyles dlatego bo 5 otwor centrujacy maja 74mm ET powinno byc 40 ale jak zauwazyles sa odstepstwa w jedna i druga strone...tak samo w 5 ...ile twoje alusy maja ET :?: jak by bylo zle to by obcieraly :mrgreen:
-
Wszystki filtry silnika 2.0d M47
przecierz pisalem o tym...ja dalem namiary..pasuje na 100% :cool2: czemu nie czytasz i spojrz w podpis i profil :cool2:
-
et w compact??????????????
pierscienie centrujace czy dystanse...bo to jest roznica :duh:
-
et w compact??????????????
piatka ma ET 20 :norty:jak ci nie trza to mechanik sie myli :mrgreen:
-
Potrzebuje gazownika w pomorskim
masz mieszany uklad :duh: chodzi a chodzi tez roznica :mrgreen: mieszkamy kolo ciebie :worried:
-
et w compact??????????????
tu masz wymiary... Felga 9075 pasuje do nastepujących aut: -BMW 3ER (E36) 12.90-04.98 -BMW 3ER COMPACT (E36/5) 04.94-05.01 -BMW 3ER COUPE/CABRIO (E36) 01.92-04.00 -BMW 3ER TOURING (E36/3) 05.95-09.99 -BMW Z3 ROADSTER/COUPE 03.96-03.03 rozmiar rozstaw ET opona 1 opona 2 opona 3 rodzaj nasza cena zamawiam 6,50JX15 5X120X72,5 47 205/60R15 – – osobowe 193 zł/szt. ilość: Felga stalowa Alcar 9690 - BMW 3ER COMPACT (E36/5) 9690.jpg Felga 9690 pasuje do nastepujących aut: -BMW 3ER (E36) 08.95-04.98 -BMW 3ER (E46) 04.98- -BMW 3ER 4X4 (E46) 04.00- -BMW 3ER COMPACT (E36/5) 04.94-05.01 -BMW 3ER COMPACT (E46) 06.01- -BMW 3ER COUPE/CABRIO (E36) 04.98-04.00 -BMW 3ER COUPE/CABRIO (E46) 10.99- -BMW 3ER TOURING (E36/3) 08.95-09.99 -BMW Z3 ROADSTER/COUPE 07.98-03.03 rozmiar rozstaw ET opona 1 opona 2 opona 3 rodzaj nasza cena zamawiam 7,00JX16 5X120X72,5 47 205/55R16 225/50R16 ..
-
et w compact??????????????
ta strone co ci podalem wszystko jest...otwor centrujacy 72.5mm
-
Potrzebuje gazownika w pomorskim
w Chojnicach tak jak pisalem BRC...4200zl. :mrgreen:
-
et w compact??????????????
powinno byc ET ok.40 :cool2: a jakie romiary to zobacz tu...http://www.opony.com.pl/
-
Potrzebuje gazownika w pomorskim
tu masz ceny srednie zalozenia gazu....W poprzedniej 740 v8 miałem instalację Prinsa za którą zapłaciłem 6400zł (zakładana w EGP W-awa), w obecnej 540 mam instalację BRC seqent 56 (koszt minimalnie mniejszy) Co to za instalacja za 3500zł do v8, to tak spadły ceny Polskich instalek? Rodzaj instalacji LPG Cennik zł (brutto) Gaźnik produkcji polskiej od 1 200,- Gaźnik produkcji zachodniej od 1 200,- Monowtrysk + katalizator od 1 650,- Zachodni wtrysk wielopunkt + katalizator od 1 850,- Wielopunktowy, sekwencyjny wtrysk gazu włoski do sam. 4-cylindrowego (plastikowy kolektor ssący) od 3 200,- Wielopunktowy, sekwencyjny wtrysk gazu holenderski do sam. 4-cylindrowego (plastikowy kolektor ssacy) od 4 800,- Wielopunktowy, sekwencyjny wtrysk gazu włoski do sam. 6-cylindrowego (plastikowy kolektor ssący) od 4 100,- Wielopunktowy, sekwencyjny wtrysk gazu holenderski do sam. 6-cylindrowego (plastikowy kolektor ssący) od 5 300,- Wielopunktowy, sekwencyjny wtrysk gazu włoski do sam. 8-cylindrowego (plastikowy kolektor ssący) od 4 500,- Wielopunktowy, sekwencyjny wtrysk gazu holenderski do sam. 8-cylindrowego (plastikowy kolektor ssący) od 6 500,- Wtrysk gazu ciekłego "JTG" V-Generacja do samochodów 4-cylindrowych od 5 000,- Wtrysk gazu ciekłego "JTG" V-Generacja do samochodów 6-cylindrowych od 5 900,- Wtrysk gazu ciekłego "JTG" V-Generacja do samochodów 8-cylindrowych od 6 900,-.
-
Potrzebuje gazownika w pomorskim
Moze i robia porzadnie ale cena jest jak dla mnie zaporowa :cry: ceny maja zabojcze....2000tys.roznicy...
-
Potrzebuje gazownika w pomorskim
Moze i robia porzadnie ale cena jest jak dla mnie zaporowa :cry: a ten z Chojnic :?: do e-39 523 kosztuje u niego 4200zl.do malej negocjacji...facet zna sie na robocie...zakladalem u tego faceta...masz blizej niz ja :cool2: wlew moze byc w klapce :norty: