Treść opublikowana przez zbigniewst
-
Jakiej marki przepływomierz i gdzie kupić do E46 ???
polecane sa te...http://www.przeplywomierz.pl/sklep,2474,,,01,,pl-pln,16344,0.html..
-
PRZEPLYWOMIERZ
sa polecane tu na forum..chwala je i z tej firmy :cool2: w orginale placisz wiecej za znaczek niz za towar :norty: moge dac przyklad...potrzebowalem pompke spryskiwacza do Passata B5...w serwisie VW zaspiewali 217zl. kupilem podrobe i co sie okazalo..nr.katalogowy ten sam co orginal ..ta sama firma co produkuje..nie bylo tylko znaczka VW a zaplacilem 32zl. roznica spora :norty: :norty: :norty:
-
Różnica w kosztach eksploatacji 540 V8 a R6 528/523/520 ???
z butla ...pomylilem sie jest 60l...ale spalanie takie jest i to na krotkich odcinkach...sam bym nie wierzyl gdybym nie widzial....zastanawiam sie teraz czy nie sprzedac disla i kupic z benzyna i zalozyc gaz...choc nigdy nie mialem przekonania do gazu :norty: :norty: :norty:
-
pytanie o gaz
polecam gaz firmy BRC zakladalem u tego faceta zna sie na rzeczy...e-39 523 kosztuje 4200zl. rano wstawiasz samochod po poludniu odbierasz...fachowa robota :cool2: :cool2: ..oto link ...http://www.autoeko.pl/?a=2
-
Różnica w kosztach eksploatacji 540 V8 a R6 528/523/520 ???
FanatykBMW nie wiem skad wzioles te litry spalania....zakladalem gaz firmy BRC w e -39 523 i spalanie w miescie wynosi 11-13 litrow a na trasie przy szybkosci 100-130 km/godz. wyszlo 10.5 litra...instalacja kosztowala 4200zl.jeszcze do malej negocjacji....takie ceny oscyluja w wielu firmach 4200-4600zl.zbiornik w kole 90l...mniejszy 100zl. taniej :norty: poczytaj na temat tej instalacji...http://www.autoeko.pl/?a=2..np. do merca ta sama instalacja kosztuje 3600zl. ale to 4 cylindry :norty:
-
PRZEPLYWOMIERZ
dzwonilem do tej firmy co podalem link...masz jeszcze raz..http://www.przeplywomierz.pl/
-
Co sądzicie 540, czy warto kupic??
do ful wypas to mu troche brakuje...chosiaz Navi :norty: i wlasnie co z tym gazem :?: to ile lat ma ten gaz :?:
-
turbo
moim zdaniem dobre urzadzenie...tym bardziej dla poczatkujacych i roztargnionych :cool2:
-
PRZEPLYWOMIERZ
to co pokazujesz na zdjeciu /alegro/to jest troche inna niz ta orginal....musisz spisac nr.i bedzie wiadomo....dzwonilem do tej firmy co maja przeplywki i ta pani mowila ze maja tylko nr.podac lub sprawdzic w interniecie na ich stronie silniki TDs zakladano takze w e-36 w 7 e-38 a takze w opel omega to sa te same silniki....kolegal pisal ze za przeplywke dal 900zl. ta cena zbila mnie z nog :duh: ja bym szukal tanszego rozwiazania tak jak zrobilem z filterkiem odmy do e-46 320d zamiast zaplacic 220zl. zaplacilem 89zl.w ASO BMW:cool2:
-
turbo
ma ktos zalozone takie cos....http://moto.allegro.pl/item277841245_turbosprezarka_najlepsza_ochrona_pro_turbo_.html.
-
Jak ona mogla mi to zrobic 320d TURBO DEFEKT
to jest ten sam co ma Passat byl link z alegro tylko w innym temacie :mrgreen:
-
czy 195/65/15 pasuje zamiast 185/65/15 e36
predkosc bedzie taka sama....liczy sie 65x15 ...... 185/195 to nie jest wysokosc opony :norty:tylko szerokosc :norty:
-
czy 195/65/15 pasuje zamiast 185/65/15 e36
pasuja..to jest tylko wiekszy balon :cool2:
-
Wszystki filtry silnika 2.0d M47
ten co ja pisalem na 100% pasuje...niedowiarki :norty: metalowe byly kiedys dwniej :mrgreen:
-
brak chłodnicy klimatyzacji przez dłuższy czas w e36
sprezarke masz napisane....a inne uszczelniacze to oringi..groszowa sprawa...jak ci moge podac koszt nie wiedzadz co bedzie trzeba wymienic...orientacje juz masz :norty:
-
PRZEPLYWOMIERZ
czy to nie ta z nr.1.... %5B640%3A480%5Dhttp%3A//bmwfans.info/original/images/2114_p.png ....jak ta to nr kat.http://bmwfans.info/part-13622246084/
-
520i LPG II gen. bo krótkie odcinki i sekw. nie ma sensu :(
FanatykBMW nie czytasz rad i opini to po co ta debata :?: pisalem ci o instalacjiBRC nowej generacji a ty chyba wcale nie czytales o tym :norty:
-
Co to jest, jakiś czujnik?Może ktoś mi powie :) - fotki
No dobrze, ale co tym steruje? Ew. czym to steruje? Hmm, może dodam, że w tym czarnym plastiku, te przewody są jakby zalane czymś. :think: zobacz gdzie te kabelki ida :duh:
-
Co to jest, jakiś czujnik?Może ktoś mi powie :) - fotki
to moze byc masa ale sterowanie dlatego jest izolacja :duh:w bmw spotyka sie sterowanie masa z komputera :norty:
-
Jakie wahacze wybrać?
- 320d Termostat
nie wszystkie silniki maja zaluzje...u mnie nie ma a pochodzi z DE i temperatura OK :cool2:- Lozysko oporowe
na twoim miejscu bym nie jezdzil bo moze rozwalic ci sloneczko od tarczy sprzgla a to juz wiekszy koszt :duh: :duh: koszt lozyska to ok.100-130zl :norty:- Rozładowany AKU !!! Pomóżcie !!! gdzie przyczyna ?
ladowanie powinno byc ok.14.3V przy zapalonych wszystkich odbiornikach ok.13.5V jak masz mniej to wina regulatora napiecia lub na 90% alternatora tym bardziej ze piszesz ze ci roladowuje aku. :duh: :duh:- Problem z wymianą żarówki przy tablicy rej.
w kombi jest podwazany sam plastyk przezroczysty...w sedamie chyba tak samo :duh: :duh:- PRZEPLYWOMIERZ
nr.wybity na karoserii...masz go w dowodzie rejestr. podaj to ci odnajde przeplywke :cool2: - 320d Termostat
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.