Treść opublikowana przez zbigniewst
-
Uchwyt na napoje...
ostatnio byl temat i tez pisali ze w ASO sa tansze :P
-
Wentylator klimatyzacji jaki??wymiana???
moze dolne przez kratke w zderzaku :?:
-
Wentylator klimatyzacji jaki??wymiana???
a tu nie sprawdzisz ile ma pinow :?: ...http://bmwfans.info/original/ :P
-
czy wszystkie e46 maja podgrzewane lusterka
po co zakladales temat jak wiesz :?: w niektorych wersjach zal. sie jak wl.tylnia szybe :P
-
E39 3.0D wolno wchodzi na obroty, strasznie słaby.
od filtru sie zaczyna cos robic :P takie sa objawy jak jest zapchany filtr szczegolnie zima :mrgreen:
-
Przycisk BC
moze byc to co kolega pisal wyzej :P
-
czy wszystkie e46 maja podgrzewane lusterka
jak sie wlacza ogrzewanie tylniej szyby to one tez sie zalaczaja i maja czujnik temperatury co wl.i wyl. :P zobacz instr obslugi...http://peb.pl/motoryzacja/200183-instrukcje-obs-ugi-do-aut.html :P
-
318TDS spalanie srednie ok 10l ON na 100km???? Dlaczego??
A załozysz się że silnik 1.8tds był produkowany w E36 w 2000 :norty: :?: sprawdzilem byl :P ..tylko Compact czlowiek sie myli bo w podpisie maja rozne BMW a o innym pisza....powinni konkretnie pisac w tytule :P puzniej jak sie szuka cos to multum tematow wyskakuje :cry2:
-
E39 3.0D wolno wchodzi na obroty, strasznie słaby.
a filtr paliwa wymieniles :?:
-
Grzanie turbo dizla
bardzo zle robisz :P zobacz w instrukcji obslugi :mrgreen: silnik dlugo ci nie posluzy :twisted:
-
Grzanie turbo dizla
tak powinno sie robic :P najgorsze dla silnika grzanie na postoju :twisted:
-
Gaz w e36
podjedz do nich to ci wyreguluja...http://www.autoeko.pl/?a=1. :P
-
318TDS spalanie srednie ok 10l ON na 100km???? Dlaczego??
chyba jednak e36 :lol: a co do rozmiaru to myślę, ze te 10mm nie robi różnicy wielkiej :8) gdzie widziales e-36 produkcji 2000r :duh:
-
318TDS spalanie srednie ok 10l ON na 100km???? Dlaczego??
:nienie: Nie w E36 Zimówki 185/65/15 ew. 205/60/15 :wink: Tak zaleca producent :D przeciez on pisze o e-46 :duh: w 2000r.nie bylo e-36 :P te zalecane na lato 205/60/15 :norty:
-
kluczyki
poczytajcie instr.obslugi tam wszytko pisze...http://peb.pl/motoryzacja/200183-instrukcje-obs-ugi-do-aut.html. :P
-
Automat czy Manual, co lepsze do lawety?
manual :P
-
Uszczelki pokrywy zaworow.
masz instrukcje obslugi..http://rapidshare.com/files/71002544/Instrukcja_obs_ugi_BMW_E39_PL_up_by_dunaj2.rar. :P
-
czy wszystkie e46 maja podgrzewane lusterka
ja mam i jedno i drugie...to zalezy od 1 wlasciciela jak sobie zazyczy :P
-
Czy tak ma być przy zapalaniu?
najpierw sprawdz ladowanie...powinno byc ok.14.3V a po wlaczeniu np. swiatel ok.13.7V....jak jest slabe aku. to komp. glupieje :P
-
tuleje metalowo gumowe
:duh: :duh: :duh: na wachaczu jest jedna tuleja i 2 swoznie....zewnetrzny/wewnetrzny....zobacz...to jest od e-46 ale e-36 sa podobne...http://forum.e46fanatics.com/showthread.php?t=421918. :P
-
Instrukcja obslugi na maila
macie co chcecie....http://peb.pl/motoryzacja/200183-instrukcje-obs-ugi-do-aut.html. :P
-
chlodnica
chlodnica na dolnym wezu zawsze bedzie chlodniejsza...chyba ze niesprawna /zapchana/ :P
-
e46
tu dobierzesz oponki...http://www.opony.com/ :P
-
Wymiana zużytego zawieszenia
zobacz co powinno byc wymienione...http://forum.e46fanatics.com/showthread.php?t=421918. oraz to..http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=68411&highlight=. sprawdzic ewentualnie wymienic koncowki drazka kierowniczego :P
-
Zimą odcina dopływ paliwa
witam moja rada nie dolewaj żadnych cudów :nienie: grozi to uszkodzeniem silnika a paliwo masz na pewno zimowe bo takie jest już od października zresztą masz podgrzewacz paliwa musi być inny powód tej usterki :duh: :duh: :duh: