Treść opublikowana przez zbigniewst
-
Jakie alu felgi do e46
otwor centrujacy 72.5... :P tu masz dokladnie...http://www.opony.com/.
-
podgrzewane lusterka
- interface do bmw, kilka pyt??
zobacz tu...masz uniwersalny...http://www.viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=4&prodid=185. OBD2...to gniazdo do modeli po 2000r. :P- Co powiecie na temat tych wycieraczek??
jak dla mnie to za drogo...pisze kompl. a gdzie tyl :?: :norty:- Jak wymienic filtr kabinowy
po czasie wyskakuje do wpisania kod ktory widzisz i potwierdzasz :P- Zamiar zakupu e36... ale...
duzo ludzi sadzi ze jak maly silnik to mniej spali :P nic bardziej mylnego...pomysl ...ta sama buda a mniejszy silnik zeby to jechalo...jak mniej mocy/mniejszy silnik/musisz wiecej wciskac gaz ....maly wiecej spali :roll:- Jak wymienic filtr kabinowy
http://rapidshare.com/files/70994217/Instrukcja_obs_ugi_BMW_E46_PL_up_by_dunaj2.rar. :search: :reading2: :reading2: :reading2:- podgrzewane lusterka
tak... :P tylko przez bespiecznik :norty:http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=68379&start=0.- podgrzewane lusterka
nie ma znaczenia +/- mozesz podladzyc pod szybe ale to gorsze rozwiazanie...szyba ci sie wylaczy i lusterka tez.....wklady maja swoj wylacznik ...jest on wbudowany razem z wkladem :P- podgrzewane lusterka
lusterka grzeja caly czas po wlaczeniu zaplonu...wystarczy ze podasz napiecie....mozna kupic same maty do lusterek z termowylacznikiem i przykleic :P- Jak zdjąć podsufitkę e-39-szyberdach ???
Chyba coś z linkiem namieszałeś? zobacz teraz...to jest od e-36 ale moze cos ci to pomoze :P- Jak zdjąć podsufitkę e-39-szyberdach ???
moze to ci cos pomoze....http://www.bimmerdiy.com/diy/e36sunroof/..- kierownica E-46
wystarczylo poszukac...http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=68382&highlight=zamiana+kierownicy :P- Tylne żarówki
- nazwa koloru tapicerki?
nr.koloru wychodzi z nr.VIN- Tylne żarówki
- Air bag pomocy !!!
wprawdzie od innego modelu ale moze to ci cos pomoze...http://bmwdiy.info/msport-wheel/index.html. :P- Wentylator klimatyzacji jaki??wymiana???
ciekawe czy tu nie maja...na stronce tylko chlodnice...http://www.chlodnice.bydgoszcz.pl/.- Wentylator klimatyzacji jaki??wymiana???
to oni maja uzywki :?: a nie nowe....http://www.climateam.com.pl/index.php/cPath/49. myslalem ze to dobra firma :x- Tylne żarówki
wiesz co .....widac ze z toba nie ma co dyskutowac....niech bedzie na twoim ze jestem glupszym i odpowiem ci na twoje pytanie :mrgreen: wedlug orginalu zarowki powinny byc takie..12V 21/4 W....nr.4.. moze byc zarowka 12V 21/5W ......dlatego sa zastosowane takie zarowki zeby przez pomylke nie wsadzic wiekszej jak 5W by nie spalic modul oswietlenia....zarowka 21/5W ma inne osadzenie jak 21W .....w zarowkach 21/5W wykozystywane jest tylko 1 wlokno 5W drugie jest slepe jak kolega wyzej zauwazyl. to wszystko bylo opisane w jednym z tematow :mrgreen: a na drugi raz to troche pokory ...nie jestem chlopcem :norty: http://bmwfans.info/original/E46/Lim/320d-M47/ECE/L/N/2000/10/mg-63/ill-63_0459/. :P- Tylne żarówki
- Wentylator klimatyzacji jaki??wymiana???
ciekawi mnie ile zycza sobie za nowy co podalem ci stronke....mozna te wentylatory rozbierac :?:- Wentylator klimatyzacji jaki??wymiana???
ile pinow masz ...moze jakas fotke :P zobacz tu ....wentylatory...http://www.climateam.com.pl/index.php/cPath/49.- nie gasnie Zolta kontrolka przeciw mgielnych swiatel
wykrec licznik i tam szukaj przyczyny...moze byc jeszcze przy wlaczniku swiatel p/mgielnych :P- Problem z odpaleniem...czy to czujnik ??
sprawdz mase...prawdopodobnie masz gdzies luz na masie albo zasniedziale :P - interface do bmw, kilka pyt??
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.