Treść opublikowana przez zbigniewst
-
Tylne żarówki
mlody_act..kto tu smieci forum :duh:
-
lekko żażące sie światło stop, tak ma być??
nie powinno sie zazyc :P sprawdz druga zarowke
-
NOWY SILNKI 3.0i +LPG??? Ktoś wie cos o tym?
znajomy ma BRC gaz i jak na razie sobie chwali...http://www.autoeko.pl/?a=2. :P
-
Czujnik temp. zewnętrznej - identyfikacja części (zdjęcie)
slabo widac ale to chyba nr. 2 musza byc cieniutkie kabelki :P
-
Trzeci termostat w ciągu roku, czy to nie za dużo ?
w 320d sa 2 termostaty...zalezy ktory wymieniales :P
-
Wyłączenie poduszki pasażera
:naughty: :naughty:
-
Allegro, a ceny części w serwisie BMW
patrz takze zamienniki...wiecej czesci wyskakuje ...pisze o intercars :P lub na telefon
-
jak wlaczyc ???
zobacz...http://bmw7.website.pl/porady.htm :mrgreen:
-
jak wlaczyc ???
.....http://rapidshare.com/files/77919966/Instrukcja_Obslugi_BMW_E38_ENG_up_by_dunaj2.rar. :P
-
320D pytan kilka...
i co sciagnoles :?:
-
Przycisk BC
A gdzie znajdę te styki? czy mozesz dokladnie co i gdzie przeczyścic... Z góry dzieki moze te fotki ci cos pomoga...http://www.e46fanatics.com/howto/howtodetail.php?howto_id=26. tu macie opisy fotki na temat elektryki e-36..http://www.bimmerdiy.com/dir/e36/electrical :P
-
320D pytan kilka...
masz instrukcje e-46..http://rapidshare.com/files/70994217/Instrukcja_obs_ugi_BMW_E46_PL_up_by_dunaj2.rar.
-
Grzanie turbo dizla
ad1/studzisz turbo po intesywnej /szybkiej jezdzie/ ad2/ jak auto ma swoja temperature lub dochodzi to jedziesz normalnie z ta wolna jazda po np. nocy to chodzi o to ze jak wskazowka nie przekroczy niebieskiego pola to zeby nie wciskac mu mocno ale jechac to mozna szybciej :P nie wiem czy dosc dokladnie wytlumaczylem jak nie to niech koledzy dopisza :norty:
-
Grzanie turbo dizla
tu nie chodzi tylko o ekologie...silnik predzej i lepiej sie rozgrzewa jak jest pod obciazeniem , ma lepsze smarowanie itd. :norty:
-
Wentylator klimatyzacji jaki??wymiana???
zbigniew pisze ze sie da sprawdzic,ty ze nie... sam juz nie wiem normalnie zglupialem czyli reasumujac-wyjac schowek, sprawdzisc bezpieczniki.potem przekaznik pod filtrem po stronie kierowcy. potem dobiore sie do wentylatora. Ja sugeruje się tym co pisało na forum,ja sam kiedyś miałem duże problemu z klimą ale forum uratowało mi d...O wentylatorze trzy pinowym pisało że jest bezstopniowy nie ma biegów tylko zwiększa swoja prędkość i jest sterowany jakimś sygnałem z ecu.Zrób po prostu jak uważasz. tez nie czytasz co pisze...ja dolaczylem puzniej i nie czytasz tego co opisywalem....zajmuje sie chlodnictwem a z wyksztalcania elektr. a pisze jak najprosciej sprawdzic wentylator...nie ma roznicy ile ma pinow bo to sa tylko ilosci obrotow a masa to zawsze brazowy :P nie pisze o czujniku tylko besposrednio wentylator jak sie sprawdza :norty:
-
Tylne żarówki
stop to 21W jednowloknowa :P
- Tylne żarówki
-
Wentylator klimatyzacji jaki??wymiana???
jak dla mnie to nawet nie 5 minut sprawdzenie :P
-
czy wszystkie e46 maja podgrzewane lusterka
maja termowylacznik :P
-
Tylne żarówki
To wklej linka to poczytam :modlitwa: :mrgreen: nie chce ci sie szukac czy nie masz czasu :duh:
-
Grzanie turbo dizla
poczytajcie sobie troche a nie tylko liczyc na szybka odpowiedz...http://www.motofakty.pl/porady/ :P
-
Wentylator klimatyzacji jaki??wymiana???
przeczytaj to co pisalem w temacie co podalem.... sprawdzic wentylator mozna rozlaczajac kostke ...ona jest z boku troche schowana ...na brazowy podac - a na reszte pinow po kolei + jak bedzie chodzil na wszystkich obrotach to jest ok. to jest najprostrzy sposob na sprawdzenie wentylatora :P slabym punktem sa te wlasnie reystory obrotow :norty: same wentylatory sa ok.
-
Wentylator klimatyzacji jaki??wymiana???
zobacz jeszcze ten temat..http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=67543&highlight=wentylator+klimy. :P
-
Tylne żarówki
poszukaj bylo :search:
-
Wentylator klimatyzacji jaki??wymiana???
no moze i tak bo my musimy wymienic silnik chyba bo nie chodzil juz latem,ale kolega nie mial kiedy bo pracowal w anglii i teraz przyjechal na dwa miesiace i trzeba to zrobic wentylator ma rezystory 1biegu 2 biegu 3 bieg jak jest to besposrednio jest podlaczony...przewaznie wysiada rezystor duzej mocy 1 biegu ktory jest wl. po wlaczeniu klimy lub latem pomaga schlodzic uklad wodny...moze wystarczy wymienic rezystor...pisalem o tym na forum...jak znajde to przesle bo wymienialem....masz bespieczniki %5B640%3A480%5Dhttp%3A//images32.fotosik.pl/79/4d108f49957c3879.jpg. nr.75 i 76