Treść opublikowana przez zbigniewst
-
Wymiana termostatu 530d
zobacz...http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=68395&highlight=wymiana+termostatu. troche :search:
-
Baza danych serwisowych BMW
ogolnie to moim zdaniem BMW olewa klientow...za taka kase czesci i samochodow to powinno byc lepiej to wszystko rozwiazane...w 21 wieku :?:
-
Jak zamocowac xenony CZYM ;] e39
tu macie tematy na temat lamp w e-39... http://www.bmwdiy.info/celis-front/index.html. http://www.bmwdiy.info/celis-source/index.html. http://www.bmwdiy.info/celis-rear/index.html. http://www.bmwdiy.info/non-celis-front/index.html. http://www.bmwdiy.info/resistor-packs/index.html. http://www.540isport.com/DIYfoglamp.htm. http://www.bmwtips.com/tipsntricks/headlightadjustment/Adjustment-fix.htm. http://www.bmwtips.com/tipsntricks/CheckLowBeam/lowbeamfix.htm. http://jadeturtle.com/bmw/. http://www.bmwtips.com/tipsntricks/tips_pages/2001%20rear%20lamp%20conversion%20completed%201.htm. moze komus sie przyda :P
-
po wymianie termostatu
moze masz malo plynu w chlodnicy...na zimnym silniku odkrec korek wtydy zobaczysz :P moze byc tez to co ci pisalem....zalezy jaka temp. byla na zewnatrz i jak miales ustawione ogrzewanie ...tam tez jest chlodniczka ktora uklad chlodzi :mrgreen:
-
po wymianie termostatu
:duh: :duh: :duh:
-
po wymianie termostatu
w zimie widocznie nie ma potrzeby zeby termost.otwieral na calosc :P
-
Wyskakujace zaczepy filtra powietrza.
zmien kolki :norty: moze masz wyrobione lub nie org. :P
-
No i zonk :( POMOCY !!!!!!!
jak to sprawdzic? alternator to bys nie mial ladowania :P a reszta to maska do gory..oslony precz i patrzec , sluchac czy gdzies nie zasysa powietrza...moze cos popuscilo na ssaniu lub dziura czy przetarlo :norty:
-
No i zonk :( POMOCY !!!!!!!
moim zdaniem masz gdzies nieszczelnosc /slepe powietrze/ moze jakis wezyk spadl :roll: alternator nie ma nic wspolnego z obrotami :P
-
No i zonk :( POMOCY !!!!!!!
to czemu nie zalorzysz :evil: ..masz taka temperature bo masz wode w kostce :P a moze jeszcze gdzies dlatego ci silnik wariuje :mrgreen:
-
No i zonk :( POMOCY !!!!!!!
co do temperatury zewntrz. to masz prawdopodobnie zabrudzone /zasniedziale/ styki na kostce laczace czujnik :P
-
ubytek płynu w chłodnicy
to normalne :P
-
Filtr powietrza 330d
zobacz... %5B640%3A480%5Dhttp%3A//bmwfans.info/original/images/126667_p.png . http://bmwfans.info/original/E46/Lim/330d-M57N/ECE/L/N/2002/10/mg-13/.
-
Gdzie tą część dostane?
wychodzi ze ten co ci podal :P
-
Gdzie tą część dostane?
podaj mi vin to sprawdze jaki powinien byc ..bo cos mi tu nie gra :P
-
Gdzie tą część dostane?
jaki masz rok produkcji :norty:
-
Gdzie tą część dostane?
zobacz tu czy nie ma...http://www.autosklep.istore.pl/sklep,1970,,,02,--zakupinpl--,pl-pln,17706,44281.html.
-
wentylator klimatyzacji - czy w zimie ma się włączać?
ponizej +7-5 stopni nie zalaczy...patrz instrukcja...http://rapidshare.com/files/71002544/Instrukcja_obs_ugi_BMW_E39_PL_up_by_dunaj2.rar.
-
Olej w kolektorze ssącym i intercoolerze ? co to moze byc?
jeśli nawet to pierścionki lub uszczelniacze to jakim cudem olej dostaje się stamtąd do ic, moim zdaniem spalił by się w komorze spalania. moja sugestia odkręć rurę idącą od przepływomierza do turbo i zobacz czy jest olej w tej cienkiej rurce ( odmie ) jeśli jest to już wiesz skąd olej w IC powodzenia Prawdopodobnie jest tam olej, prosze mnie oswiecic wobec tego skad on tam jest i co jest powodem tego stanu rzeczy... Dodam tylko, że zmieniłem olej z 5W40 na 0W40 - moze jest za rzadki i to jest powodem? wymien filtr powietrza i filtr odmy...http://images32.fotosik.pl/85/4d7937a0e20e43f5m.jpg.
-
Czy warto wstawić chipa do 2.0 136.KM
Taaa 168KM , dobra bajka :lol: . Nie, nie chwal sie ze masz 160KM skoro nie wiesz ile masz :| . Pojedz na hamownie to wyjdzie, sam jestem ciekaw ile . :duh: :duh: :duh: zaplac za jazde i chamownie to podjade...ja wiem ze mam 160KM a skad to wiem to moja sprawa...jak chcesz wiedziec ile mam dalem ci propozycje...nie oceniaj co kto ma po sobie :mrgreen:
-
Filtr paliwa TDS.
jak najbardziej :P
-
Katalizator 320D
mialem oberwany w srodku tak ze on nic nie dawal...a wplywu na silnik nie ma tylko na spaliny :mrgreen:
-
Czy warto wstawić chipa do 2.0 136.KM
wiecej pali :P
-
Katalizator 320D
tu masz montazowe i uniwersalne...http://www.autosklep.istore.pl/sklep,1970,,,,--zakupinpl--,pl-pln,0,0.html.
-
Katalizator 320D
ja swojego wyciolem bo oberwal sie i brzeczal :P