Skocz do zawartości

zbigniewst

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zbigniewst

  1. zbigniewst odpowiedział(a) na bartek_p temat w E39
    zobacz...http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=68395&highlight=wymiana+termostatu. troche :search:
  2. ogolnie to moim zdaniem BMW olewa klientow...za taka kase czesci i samochodow to powinno byc lepiej to wszystko rozwiazane...w 21 wieku :?:
  3. zbigniewst odpowiedział(a) na Jayu temat w E39
    tu macie tematy na temat lamp w e-39... http://www.bmwdiy.info/celis-front/index.html. http://www.bmwdiy.info/celis-source/index.html. http://www.bmwdiy.info/celis-rear/index.html. http://www.bmwdiy.info/non-celis-front/index.html. http://www.bmwdiy.info/resistor-packs/index.html. http://www.540isport.com/DIYfoglamp.htm. http://www.bmwtips.com/tipsntricks/headlightadjustment/Adjustment-fix.htm. http://www.bmwtips.com/tipsntricks/CheckLowBeam/lowbeamfix.htm. http://jadeturtle.com/bmw/. http://www.bmwtips.com/tipsntricks/tips_pages/2001%20rear%20lamp%20conversion%20completed%201.htm. moze komus sie przyda :P
  4. zbigniewst odpowiedział(a) na martin2305 temat w E36
    moze masz malo plynu w chlodnicy...na zimnym silniku odkrec korek wtydy zobaczysz :P moze byc tez to co ci pisalem....zalezy jaka temp. byla na zewnatrz i jak miales ustawione ogrzewanie ...tam tez jest chlodniczka ktora uklad chlodzi :mrgreen:
  5. zbigniewst odpowiedział(a) na martin2305 temat w E36
    :duh: :duh: :duh:
  6. zbigniewst odpowiedział(a) na martin2305 temat w E36
    w zimie widocznie nie ma potrzeby zeby termost.otwieral na calosc :P
  7. zmien kolki :norty: moze masz wyrobione lub nie org. :P
  8. zbigniewst odpowiedział(a) na Lajfel temat w E36
    jak to sprawdzic? alternator to bys nie mial ladowania :P a reszta to maska do gory..oslony precz i patrzec , sluchac czy gdzies nie zasysa powietrza...moze cos popuscilo na ssaniu lub dziura czy przetarlo :norty:
  9. zbigniewst odpowiedział(a) na Lajfel temat w E36
    moim zdaniem masz gdzies nieszczelnosc /slepe powietrze/ moze jakis wezyk spadl :roll: alternator nie ma nic wspolnego z obrotami :P
  10. zbigniewst odpowiedział(a) na Lajfel temat w E36
    to czemu nie zalorzysz :evil: ..masz taka temperature bo masz wode w kostce :P a moze jeszcze gdzies dlatego ci silnik wariuje :mrgreen:
  11. zbigniewst odpowiedział(a) na Lajfel temat w E36
    co do temperatury zewntrz. to masz prawdopodobnie zabrudzone /zasniedziale/ styki na kostce laczace czujnik :P
  12. zbigniewst odpowiedział(a) na Adam 67 temat w E46
    to normalne :P
  13. zbigniewst odpowiedział(a) na blackjack29 temat w E46
    zobacz... %5B640%3A480%5Dhttp%3A//bmwfans.info/original/images/126667_p.png . http://bmwfans.info/original/E46/Lim/330d-M57N/ECE/L/N/2002/10/mg-13/.
  14. zbigniewst odpowiedział(a) na ufo000000 temat w E36
    wychodzi ze ten co ci podal :P
  15. zbigniewst odpowiedział(a) na ufo000000 temat w E36
    podaj mi vin to sprawdze jaki powinien byc ..bo cos mi tu nie gra :P
  16. zbigniewst odpowiedział(a) na ufo000000 temat w E36
    jaki masz rok produkcji :norty:
  17. zbigniewst odpowiedział(a) na ufo000000 temat w E36
    zobacz tu czy nie ma...http://www.autosklep.istore.pl/sklep,1970,,,02,--zakupinpl--,pl-pln,17706,44281.html.
  18. ponizej +7-5 stopni nie zalaczy...patrz instrukcja...http://rapidshare.com/files/71002544/Instrukcja_obs_ugi_BMW_E39_PL_up_by_dunaj2.rar.
  19. jeśli nawet to pierścionki lub uszczelniacze to jakim cudem olej dostaje się stamtąd do ic, moim zdaniem spalił by się w komorze spalania. moja sugestia odkręć rurę idącą od przepływomierza do turbo i zobacz czy jest olej w tej cienkiej rurce ( odmie ) jeśli jest to już wiesz skąd olej w IC powodzenia Prawdopodobnie jest tam olej, prosze mnie oswiecic wobec tego skad on tam jest i co jest powodem tego stanu rzeczy... Dodam tylko, że zmieniłem olej z 5W40 na 0W40 - moze jest za rzadki i to jest powodem? wymien filtr powietrza i filtr odmy...http://images32.fotosik.pl/85/4d7937a0e20e43f5m.jpg.
  20. Taaa 168KM , dobra bajka :lol: . Nie, nie chwal sie ze masz 160KM skoro nie wiesz ile masz :| . Pojedz na hamownie to wyjdzie, sam jestem ciekaw ile . :duh: :duh: :duh: zaplac za jazde i chamownie to podjade...ja wiem ze mam 160KM a skad to wiem to moja sprawa...jak chcesz wiedziec ile mam dalem ci propozycje...nie oceniaj co kto ma po sobie :mrgreen:
  21. zbigniewst odpowiedział(a) na Thomson1 temat w E36
    jak najbardziej :P
  22. zbigniewst odpowiedział(a) na MISIEKGOL temat w E46
    mialem oberwany w srodku tak ze on nic nie dawal...a wplywu na silnik nie ma tylko na spaliny :mrgreen:
  23. wiecej pali :P
  24. zbigniewst odpowiedział(a) na MISIEKGOL temat w E46
    tu masz montazowe i uniwersalne...http://www.autosklep.istore.pl/sklep,1970,,,,--zakupinpl--,pl-pln,0,0.html.
  25. zbigniewst odpowiedział(a) na MISIEKGOL temat w E46
    ja swojego wyciolem bo oberwal sie i brzeczal :P

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.