Treść opublikowana przez zbigniewst
-
Klocki Hamulcowe
gdzie maja tak tanio :?:
-
Czy warto wstawić chipa do 2.0 136.KM
ale sie czepiasz szczegolow. :hand: ..a robiony byl w firmie BMW tej co widzisz w DE a na chamowni nie bylem :mrgreen: zobacz tu...http://www.upsolute.pl/auto.html?kid=83....wedlug tego to mam prawo sadzic ze ma 160KM. czyz nie :?:
-
wymiana uchwytu na napoje
naprawa ...fotki....http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=68385&highlight=.
-
kopia briefu zostaje w wydziale komunikacji????
zastukaj do nich to ci odpowiedza :norty:
-
Klocki Hamulcowe
wejdz na sklep co podalem ci linka...puzniej samochody osobowe i wybierasz model.typ. rocznik...wybierasz chamulce...klocki chamulcowe i ci wszytko wyskakuje z rysunkami wlacznie...zamienniki..kody BMW co chcesz.. :P ja zakladalem wczoraj do e-39 Valeo przod tyl + czujnik to wyszlo 230zl.kompl.
-
Czy warto wstawić chipa do 2.0 136.KM
moje ma 160KM :P ale dupniecie.. :cool2:
-
[e39] Parktronic
popraw temat...to nie jest parktronik :P
-
kopia briefu zostaje w wydziale komunikacji????
dokumenty chyba ida za samochodem :?: zastukaj do nich :mrgreen:
-
Klocki Hamulcowe
ATE to jedna z lepszych firm....w inter jeszcze troche taniej by ci wyszlo...nie duzo ale taniej ...klocki ATE sa z czujnikami a przesylka kurierem za towar do 500zl. 10zl. powyzej 500zl. gratis :P ...sprawdz :norty: zamowione przez mechanika jeszcze taniej :roll:
-
kopia briefu zostaje w wydziale komunikacji????
jest takie przyslowie...co kraj to obyczaj... :P
-
[e39] Parktronic
tu masz..http://peb.pl/motoryzacja/200183-instrukcje-obs-ugi-do-aut.html. wystarczylo :search:
-
Klocki Hamulcowe
czujniki pasuja... :P
-
[EXX] Mata pasazera-eliminacja przez wlutowanie diody-foto
tu jest na temat poduszek...http://www.airbag.com.pl/systemy/artykul.htm. a na temat mat....http://www.infocar.pl/nowosci/nowosci.html.
-
Żarówki pod zegary!??
moge podac ci zmiane tarcz a na temat podswietlenia poszukaj bylo na forum... :P
-
jak jest zamontowany uklad wydechowy?
zobacz tu...http://bmwfans.info/original/. :P znam to juz wpisywalem ale i tak nie moge dojsc co do czegi i problemy ze zrozumieniem :mad2: tp jest link do tego powpisaniu mojego VIN-u http://bmwfans.info/original/E36/Lim/318i-M40/ECE/L/M/1991/01/ jakby ktos przetlumaczyl to by bylo git :lol: a i co do tej stronki to jak wpisze juz ten VIN i mi wyskoczy moja bmw to tam jest pokazane opisane co ja mam w aucie czy ogolnie co montowano bo to siakies dziwne... :? trzeba cyknac to co cie interesuje i masz wszystko...to jest do twojego samochodu... %5B640%3A480%5Dhttp%3A//bmwfans.info/original/images/128036_p.png ...i reszta... %5B640%3A480%5Dhttp%3A//bmwfans.info/original/images/121240_p.png ....tu masz cala strone...http://bmwfans.info/original/E36/Lim/318i-M40/ECE/L/M/1991/01/mg-18/... :P
-
Żarówki pod zegary!??
teraz jest jak powinno byc :cool2:
-
kopia briefu zostaje w wydziale komunikacji????
orginal Brief musza zawsze oddac...powinny sobie robic ksera...u nas od zawsze tak jest :P
-
Żarówki pod zegary!??
zmien temat...zamiast diody..napisz zarowki bo ktos bedzie puzniej tematu o diodach a znajdzie o zarowkach :evil:
-
Klocki Hamulcowe
czy ty naprawde nie umiesz obslugiwac sie komputerem :?: oto przyklad... Dane podstawowe Zamienniki Stosowane w Klocek hamulcowy kpl. ATE 13.0460-7089.2 Klocek hamulcowy kpl. Informacje Inter Cars o towarze indeks: 13.0460-7089.2 Cena brutto: 229,20 zł nazwa: Klocek hamulcowy kpl. opis : ATE klocki ham.przod BMW 5er Reihe/E39 (96-03) (21677 20.3) producent: ATE - TEVES W MAGAZYNIE: >9 Ograniczenia Szerokość 1 [mm]: 155,1 Wysokość 1 [mm]: 64,1 Szerokość 2 [mm]: 154,6 Wysokość 2 [mm]: 63,5 Grubość [mm]: 20,3 artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: z urządzeniem ostrzegawczym System hamulcowy: ATE Oznaczenie kontrolne: E1 90R-01517/492 od roku prod.: 1997.05 Strona zabudowy: oś przednia Numery zwyczajowe 21676 21677 607089 a ten gosc chyba wyciaga czujniki i sprzedaje jako osabna czesc :norty:
-
Żarówki pod zegary!??
. nie ....zarowki sa biale a kolorowe szkielka :norty: ..zmien temat ...to nie sa diody :naughty:
-
Czy warto wstawić chipa do 2.0 136.KM
zobacz tu...http://www.upsolute.pl/auto-tuning.html?k=bmw. ja mam wlozony :P
-
jak jest zamontowany uklad wydechowy?
zobacz tu...http://bmwfans.info/original/. :P
-
Żarówki pod zegary!??
...1.2W...12V... :P...zmien temat tam sa zarowki a nie diody :P
-
Klocki Hamulcowe
a nie podalem ci :?: tam masz tez zamienniki....ATE sa z czujnikami do innych dokupujesz czujniki ATE :duh:
-
kopia briefu zostaje w wydziale komunikacji????
nie masz racji ....na org.jest pieczatka ze samochod zostal zarejestrowany :naughty: