Treść opublikowana przez Ponta
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Trudne pytanie, bo zaraz Ci pokażę, że na mobile.de są takie auta za 13-16 tys. EUR, ale to bezwypadki z przebiegami do 100 tys. km.
-
E90 325i WBAVB11030VB63572
Ponta odpowiedział(a) na mati1309 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDaj jakiś link?
-
BMW dla 5 osobowej rodziny (3 foteliki)
Dla Ciebie ta wersja jest skierowana wg mnie, wózek/torby na wyjazdy idealnie.
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
Kolego, to nie tak, jest popyt to produkują. Nie produkowaliby, gdyby im się to nie kalkulowało, a uwierz mi tam jest sztab ludzi od wszystkiego do wszystkiego. Ja jestem zadowolony, gdy mam większy wybór w salonie. Poza tym, kiedyś też były dostępne 3 kolory w palecie barw, co nie znaczy, że było lepiej :D Tak na to spójrz.
-
Kupno 1er - porady, opinie, porównania. Pomoc w wyborze.
Po części jestem w stanie potwierdzić. Jeżdżę f20 118i 170km od 2012 roku, a od około 3 lat mam przebiegi 40kkm rocznie. Do około 140kkm auto całkowicie bezawaryjne. Przy tym przebiegu pojawił się pierwszy problem- auto przeszło w tryb awaryjny i zaczęło telepać silnikiem. Szybka diagnoza- cewka zapłonowa-i bardzo tania naprawa. Około 150kkm pojawiły się problemy z "szarpaniem" przy przyspieszaniu. Diagnoza- świece. Okazało się, że od nowości nie były wymieniane, mimo że auto serwisowane w ASO... no comment. Około 160kkm zepsuł się zamek klapy od bagażnika- podobno mechanizm jest z plastiku. Wymiana około 450zł. Pojawił się też wyciek oleju z turbosprężarki. Okazało się, że to tylko uszczelka z rurki doprowadzającej olej, koszt 2zł, a bałem się, że trzeba będzie kupić nowe turbo. Pojawiło się też szarpanie przy odpuszczaniu gazu, zdiagnozowano awarię czujnika zaworu podciśnienia turbosprężarki. Czujnik przeczyszczono i problem zniknął. Obecnie mam ok. 175kkm i brak poważniejszych problemów. Największe koszty jak do tej pory wygenerowała wymiana tarcz i klocków. Auto jeździ i trzyma się bardzo, bardzo dobrze. Wewnątrz praktycznie brak jakichkolwiek oznak zużycia. 170kkm przy masie auta ok. 1280kg daje naprawdę sporo zabawy. Od końca gwarancji serwisowej, serwisuję poza ASO, olej zmieniam co max. 15kkm. Wg mojego mechanika wymiana oleju i filtrów wg wskazań komputera, czyli co 30kkm zarżnie ten silnik. Wcale nie twierdzę, że 30 tys. km to idealna opcja na zmianę oleju, ale mechanicy by chcieli, abyś olej co 3 tys. zmieniał u nich.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Raczej będzie to mocno średnie auto.
-
F32 435i WBA3R1C5XEK192651
Ponta odpowiedział(a) na zent temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZobacz jakiego białego ulepa wkleiłeś, jak ma przód poskładany :D
-
BMW dla 5 osobowej rodziny (3 foteliki)
Według mnie seria 3 to będzie ścisk, do tego uderzanie kolanami/stopami o fotel pasażera/kierowcy. 5 to minimum.
-
Numery lampy
Xenon i xenon skrętny w tylnej lampie? :? W błotnik 63 21 7 200 817 W klapę 63 21 7 295 339 Nr może być inny dla wcześniejszych lamp, ale pasujących.
-
F30 328i WBA8E9G54GNT44578 - HIT OD SIOSTRY Z USA
Ponta odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak to jest wg niego lekko,...
-
Jaki silnik do e90?
Cofnij się z 10 stron, było omawiane właśnie w tych okolicach.
-
F34 - 325d - WBA3Y710X0D156551
Ponta odpowiedział(a) na bipiez temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażStraszliwie jest ten tył spasowany, auto może i niepozornie stuknięte, ale elementy przyjęły siłę, klapa nie schodzi się z tylną ćwiartką, do tego pewnie było mocno szpachlowane wgniecenie nad kołem, albo wymiana i spawanie na łączeniu słupka. Nie mówię, ze to szrot nie oceniam, nie mniej wiadomo jak się potem sprzedaje takie auto.
-
[E91] Dwa akumulatory w e91
Bzdura, na amerykańskim forum piszą, że nie ma reguły i wkładali to do aut, gdzie jest dużo elektroniki i jakaś bogata opcją w systemy elektroniczne, nie doszukuj się spisku.
-
Jakie felgi / opony do F3x
17" w takim aucie wygląda mało proporcjonalnie. Przy 18" jest jeszcze trochę opony, także bez nerwów. 18 " wygląda lepiej, zapas opony jest, nie mniej opony są droższe, ale przy nowym aucie to mało istotna kwestia.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
No jak można dać takie pieniądze za anglika. Przecież w UK to kosztuje 500 funtów. Wszystko w tej kabinie trzeszczy, pewnie połowy spinek i elementów trimu nie ma, nie wiadomo kto to robił itp. Czy wiązki dobrze położone...
-
Dywaniki welurowe
Miałem kilka i każde albo źle dopasowane, albo po pół roku wytarte. Zawsze wracam do oryginału.
-
F32 WBA3R51050F729846
Ponta odpowiedział(a) na zent temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokładnie, nie ma okazji. A te drogi w USA jak w Niemczech to mit.
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
Opony nie są homologowane do tego auta i czy ceneo czy ubezpieczyciel nie uzna reklamacji, będą to udowadniać na wszelkie sposoby, i pewnie mają rację, bo opona nie ma wady sama w sobie.
-
Pytania przed kupnem Z4
Zawsze można szukać w Niemczech, nie mniej dopiero od 60 tys. zł coś widać.
-
[E61] Demontaż plastiku, imitacji drewna z uchwytu drzwi
Nie musisz, chyba, że matę wygłuszającą zdejmujesz.
-
Pytania przed kupnem Z4
Skoro robiłeś pod siebie i zmieniłeś te rzeczy, to licz się z taką a nie inną oceną. Napisałem co nie gra w tym modelu, a ty się tłumacz kupującemu. Jak chce niech ogląda. Zazwyczaj zmiana lamp nie wiąże się z WIDZIMISIĘ właściciela, tylko właśnie z niewiedzą i niedoborem lamp na rynku aut używanych, a coś wstawić trzeba, więc zdecydowanie najpierw podejrzewam, walona i dzwon, a nie że żyję w świecie jednorożców i pewnie właściciel biedny lubi taki tuning, to sobie lampy zmienił. Nigdzie nie pisałem, że znajdzie bezwypadkową do 40 tys. zł i to 3.0, bo to niemożliwe. Co więcej tutaj trzeba być podwójnie ostrożnym, bo jakakolwiek kolizja może sprawić, że karoseria przejmie zbyt dużą siłę i gdzieś tam w okolicach mechanizmu dachu się skrzywi, dalej już tylko gorzej.
-
[E91] Dwa akumulatory w e91
Daj VIN.
-
F30 330i M-Sport, alpin weiss
I co, naprawdę założysz te felgi, które ktoś wskaże? Bo ktoś napisze, MI SIĘ PODOBAJĄ NUMER TRZY? :D Przecież to twoje auto, kup takie jakie ci się podobają.
-
BMW E90 VIN WBAVB110X0KT54761
Ponta odpowiedział(a) na roadruner1977 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOdpuść handlarza w ogóle, oni nie mają sumienia.
-
Pytania przed kupnem Z4
Pierwsza jest powypadkowa z USA ściągnięta, brak podstawy pod tablicę rejestracyjną zderzak przedni, przednie lampy nie są z modelu 3.0, tylko słabszych motorów. Brak tylnego światła przeciwmgłowego, nie wiem jak przegląd bez tego przeszła, pewnie po znajomości. Do tego jeden kluczyk na stówę. Nowy to 1100 zł z kodowaniem. Druga również walona, nieoryginalne białe kierunki na błotnikach, powinny być tu pomarańczowe, tylne lampy albo nieoryginalne, albo przyciemniane przez amatora tuningu, do tego brak na nich plastików. Środek oklejony jakimś badziewnym pseudo włóknem węglowym. Odpuść temat, nie ma w tym momencie sztuk na allegro. Pojawią się może w lato.