Skocz do zawartości

Pogan

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pogan

  1. Napewno sa jakies nieoryginaly z ringami ktore swieca jako dziennie bo widze na ulicy, ale to badziewnie wyglada. Lepiej kupic poliftowe ori
  2. Jezeli kupiles oryginalna lampe z ringami(czyli ksenon) z przedlifta to tam niestety ringi tak slabo swieca niezaleznie od tego jak mocny marker wsadzisz
  3. Z lejacego turbo badz odmy. Bardziej bym sie sklanial ku drugiej opcji
  4. Pewnie uszkodzona mata zajetosci fotela pasazera. Podlacz kompa i sprawdz czego dotyczy blad
  5. Pogan odpowiedział(a) na kropsonik temat w E90, E91, E92, E93
    Czyli spala olej. Wiecej nie trzeba tlumaczyc
  6. Wtryski zakodowane?
  7. U mnie lekko swiszczy na zimnym silniku (turbo po regeneracji), ale nie az tak mocno jak u Ciebie
  8. Masz kilka mozliwosci. 1. leje wtrysk/wtryski i zapelnia dpf 2. zwiekszone zuzycie oleju zapelnia szybciej dpf 3. uszkodzonymy czujnik cisnienia przeklamuje 4. duzo ilosc popiolu w dpf (nie sadzy)
  9. Nie wiem co rozumiesz pod pojeciem "goła". Jak ja szukalem dla siebie lampy to ludzie wyciagali tylko przetwornice i zarowki/zarnik
  10. Dla mnie przebieg jest mniej wazny od stanu technicznego. Jezeli dwumas, turbo itp zostalo faktycznie zrobione, a silnik nie pobierali oleju litrami to za 12k nie masz co wybrzydzac. W razie czego za te 12k napewno sprzedasz auto z przebiegiem 400+
  11. Auto cos szarpie, nierowno chodzi albo cos w tym stylu?
  12. Pogan odpowiedział(a) na hkmp57 temat w E90, E91, E92, E93
    Ja tak mialem ze przestaly mi swiecic w jednej lampie, nastepnego dnia w drugiej. Tez myslalem ze cos sie zjebalo ale po czasie kupilem nowe zarowki i dalej nie swiecilo. Z tym ze z mojej winy bo licznik zwarc doszedl do maxa
  13. A dolot masz zaolejony?
  14. Zwracam honor, macie racje :cool2:
  15. To jak mi wytlumaczysz fakt ze z tylu nie mam czujnika, tylko zlaczone razem kable i jest wszystko ok? Tzn nie wywala bledu klockow a kilometry normalnie ubywaja? Nie chce sie klocic bo moze macie racje ale jezeli by tak bylo to nie powinny u mnie km stac?
  16. Dziala zero jedynkowo. Zobacz jak jest zbudowany ten czujnik. A to ze znikaja km z idriva to nic nie znaczy. Jak zewrzesz dwa kable bez czujnika to tez beda znikaly
  17. Czujnik zuzycia klockow dziala zero jedynkowo. Dopiero jak go zestrze to pokazuje sie kontrolka na desce. To o czym ty mowisz to zwykla "serwisowka" ktora wyzerujesz komputerem
  18. Pogan odpowiedział(a) na Jarek86 temat w E90, E91, E92, E93
    100% dwumas. U mnie na polsprzegle tez halasowal. Wymienilem caly komplet bo to jedna robota. Dwumas byl tak rozwalony ze mozna bylo go obkrecac o 360 stopni :lol:
  19. Klapki standardowo sa w pozycji otwartej (uchylonej). To co trzymasz w reku to przewod podcisnienia. Klapki sa zamykane za pomoca podcisnienia. Jest to waz albo z klapek albo z zaworku sterujacego egr
  20. Jak ogarniesz temat napisz czy pomoglo i ile kosztowalo
  21. Przesmaruj wentylator dmuchawy i przestanie
  22. Kolego po 1 to sciagnil gorna oslone bo ona ma za zadanie wygluszyc dzwieki wiec "stukot" zawsze bedzie szedl z pomiedzy oslon. Po 2 sprawdziles chociaz czy "stukot" nasila sie badz zwieksza swoja czestotliwosc wraz ze wzrostem obrotow?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.