Treść opublikowana przez Pogan
-
Ringi w E90, 2006 rocznik
Napewno sa jakies nieoryginaly z ringami ktore swieca jako dziennie bo widze na ulicy, ale to badziewnie wyglada. Lepiej kupic poliftowe ori
-
Ringi w E90, 2006 rocznik
Jezeli kupiles oryginalna lampe z ringami(czyli ksenon) z przedlifta to tam niestety ringi tak slabo swieca niezaleznie od tego jak mocny marker wsadzisz
-
Wyciek oleju z rury od ic
Z lejacego turbo badz odmy. Bardziej bym sie sklanial ku drugiej opcji
-
Problem z poduszkami BMW E90
Pewnie uszkodzona mata zajetosci fotela pasazera. Podlacz kompa i sprawdz czego dotyczy blad
-
E91 olej
Czyli spala olej. Wiecej nie trzeba tlumaczyc
-
E91 trzęsie na zimnym silniku
Wtryski zakodowane?
-
Regeneracja turbiny bmw e90 320d 163km
U mnie lekko swiszczy na zimnym silniku (turbo po regeneracji), ale nie az tak mocno jak u Ciebie
-
Częste wypalanie DPF i brak błędów w ECU
Masz kilka mozliwosci. 1. leje wtrysk/wtryski i zapelnia dpf 2. zwiekszone zuzycie oleju zapelnia szybciej dpf 3. uszkodzonymy czujnik cisnienia przeklamuje 4. duzo ilosc popiolu w dpf (nie sadzy)
-
Osprzęt ksenonu skrętnego
Nie wiem co rozumiesz pod pojeciem "goła". Jak ja szukalem dla siebie lampy to ludzie wyciagali tylko przetwornice i zarowki/zarnik
-
BMW e90 m47 2.0d 163km co przed zakupem/opinie
Dla mnie przebieg jest mniej wazny od stanu technicznego. Jezeli dwumas, turbo itp zostalo faktycznie zrobione, a silnik nie pobierali oleju litrami to za 12k nie masz co wybrzydzac. W razie czego za te 12k napewno sprzedasz auto z przebiegiem 400+
-
E90 320D M47 - Błąd EGR 4501
Auto cos szarpie, nierowno chodzi albo cos w tym stylu?
-
Problem z ringami
Ja tak mialem ze przestaly mi swiecic w jednej lampie, nastepnego dnia w drugiej. Tez myslalem ze cos sie zjebalo ale po czasie kupilem nowe zarowki i dalej nie swiecilo. Z tym ze z mojej winy bo licznik zwarc doszedl do maxa
-
Regeneracja turbiny bmw e90 320d 163km
A dolot masz zaolejony?
-
E92 - czujnik zużycia klocków
Zwracam honor, macie racje :cool2:
-
E92 - czujnik zużycia klocków
To jak mi wytlumaczysz fakt ze z tylu nie mam czujnika, tylko zlaczone razem kable i jest wszystko ok? Tzn nie wywala bledu klockow a kilometry normalnie ubywaja? Nie chce sie klocic bo moze macie racje ale jezeli by tak bylo to nie powinny u mnie km stac?
-
E92 - czujnik zużycia klocków
Dziala zero jedynkowo. Zobacz jak jest zbudowany ten czujnik. A to ze znikaja km z idriva to nic nie znaczy. Jak zewrzesz dwa kable bez czujnika to tez beda znikaly
-
E92 - czujnik zużycia klocków
Czujnik zuzycia klockow dziala zero jedynkowo. Dopiero jak go zestrze to pokazuje sie kontrolka na desce. To o czym ty mowisz to zwykla "serwisowka" ktora wyzerujesz komputerem
-
Wymiana sprzęgła
100% dwumas. U mnie na polsprzegle tez halasowal. Wymienilem caly komplet bo to jedna robota. Dwumas byl tak rozwalony ze mozna bylo go obkrecac o 360 stopni :lol:
-
E91 zaślepiony wężyk
Klapki standardowo sa w pozycji otwartej (uchylonej). To co trzymasz w reku to przewod podcisnienia. Klapki sa zamykane za pomoca podcisnienia. Jest to waz albo z klapek albo z zaworku sterujacego egr
-
Szum podczas jazdy e91 320d łożysko tył?
Nie
-
E91 320d 163 Niebieski dym podczas rozruchu
Jak ogarniesz temat napisz czy pomoglo i ile kosztowalo
-
Dziwny dźwięk przy hamowaniu BMW e90 318d
Przesmaruj wentylator dmuchawy i przestanie
-
e90 wymiana przeplywki
Tak
-
Dziwny stukot E91 318d
Kolego po 1 to sciagnil gorna oslone bo ona ma za zadanie wygluszyc dzwieki wiec "stukot" zawsze bedzie szedl z pomiedzy oslon. Po 2 sprawdziles chociaz czy "stukot" nasila sie badz zwieksza swoja czestotliwosc wraz ze wzrostem obrotow?
-
Bmw e91, 320d 2007 163km, Olej w układzie dolotowym
Turbo lub odma