Skocz do zawartości

luk_byd

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez luk_byd

  1. No to nie muszą być nawet głośniki Banga. Tak czy inaczej - sprawdź jakie siedzi DSP
  2. Pokaz zawartosc pendrive po wgraniu mapy na niego.
  3. No nie do końca.
  4. W 2012 roku nie było G20 i nie był oferowany jeszcze B&W. Skoro masz F10 i B&O - napisz w odpowiednim dziale. Sprawdz czy ktoś rzeczywiście wymienił wzmacniacz na B&O albo chociaż HK/TopHiFi bo bez tego nici, a może ktoś tylko głośniki i osłonki z aliex zamówił.
  5. Kradzież Digital Key 🙂
  6. Raczej w tym przypadku nie tędy droga. Miechy do sprawdzenia - fizycznie - czy nie ma nieszczelności lub przewody - można spryskać czymś co bąbluje Później ew. czujnik wysokości A dalej komputer jeśli powyższe nie pomogą.
  7. A uruchamialeś iphone ponownie? Ostatnio (wierząc w to że kiedyś był to dobry system) jest strasznie zbugowany. Przesiadłem się na iOS i .. może nie tyle że żałuje, ale nie jest tak jak legendy głosiły. Android na S22/S24U był bardziej stabilny i dopracowany. No ale to nie o tym temat 🙂
  8. luk_byd odpowiedział(a) na RobertP temat w G30, G31, F90
    https://g30.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=1571599
  9. 320i jak i 330i jest ok, Nie mniej jednak 320d też jest ok. Zastanawia tylko ten budżet, bo G30 są ogólnie tańsze niż G20 chyba?
  10. W F10 tez było piano black - kwestia co kto i jak zamówił.
  11. luk_byd odpowiedział(a) na RobertP temat w G30, G31, F90
    To zalezy od tego czy masz xDrive. Ale nie w G30 tylko w F.
  12. Poduszki sa takie same - tzn lewa jest zawsze lewa, a prawa jest zawsze prawa
  13. Po prostu pobierz najowsza iste.
  14. Generalnie ja wierzę w tą historię bo codziennie widzę w swoim życiu dziwne różne sytuacje. Propo koł, to ostatnio używane 15 z Fiata od kogoś z rodziny sprzedawałem w cenie połowy jednej chińskiej opony do X1. Więc wierze. Nie wiem co na to xDrive bo jednak RoF bez powietrza ma dużo mniejszy obwód/średnice, chociaż tutaj pewnie dyferencjał coś pomógł?
  15. Kodek dźwięku w AA. Po prostu. Zmiana ustawień kodeka Bluetooth w Ustawieniach programisty nie rozwiązuje problemu. Ne Tak jak piszesz, zależy od pliku, ale jak będziesz miał FLACA 96/24 albo nawet wyżej, lub będzie to FLAC wielokanałowy to już będzie róźnica niebo a ziema względem strumieniowanego MP3. Niestety MGU nie czyta tak wielu i tak dobrze formatów jak NBT / NBT Evo - ale tam po światełku i tak max szło 48/16 - nie mniej jednak... dla mnie ostatnie dobre audio to Bang na magistrali MOST.
  16. Zależy od definicji słowa rzeźba... Mata zajetości do przełożenia albo do wykodowania - a to już rzeźba.
  17. Tylko adaptacyjne - ale to po liftingu. Przed liftingiem - tylko lasery. Te o rozszerzonym zakresie - doświetlają, skręcają, są ładniejsze i też lepsze takie niż standard, ale nie wycinają.
  18. 318d ma inne wtryskiwacze, turbo i reszta - to samo. Program możliwy, ale do lipca 2020, po tym albo wysyłka ecu (ryzykowne, kosztowne, uziemienie auta) albo jakiś BOX, który to jeszcze do niedawna był złem, a teraz jakby to wszystko minęło... ?hmm
  19. Bardzo duża odwaga z ust wulkanisty tudzież wulkanizatora?
  20. To dziwne. U kogoś z forum, u mnie na G20, G30 i G31 kolegi zadziałało od razu. Raczej już Ci nie zadziała, ale nie wiem dlaczego. Connected Booster masz wykupione? To jest warunek pobrania Spotify - gdyż on jest jako usługa w abonamencie Connected Booster.
  21. https://carglass.ee/en/carglass/automotive-glass-marking-2/ https://www.team-bhp.com/forum/technical-stuff/175069-automotive-window-glass-codes.html II - oznacza szybę laminowaną. Jak rozumiem, laminowana a więc podwójna. Podwójna a więc akustyczna.
  22. Zdecydowanie 🙂
  23. Można spróbować na nowo przyuczyć moduł. A klapa ręka chodzi lekko, płynnie i bez oporów? (ponad norme)?
  24. Przy xDrive i nawet jazdy na RFT bez powietrza - rozpiałbym napęd xDrive - za pomocą bezpiecznika. Dalej już bez znaczenia. Ja miałem 3 razy uszkodzoną oponę w życiu. A jeszcze półtora roku temu mogłem powiedzieć że nigdy 🙂 Na zeszłorocznych wakacjach runflaty uratowały mi.. prawie "życie". Wybuchła opona na autostradzie. Musiałem na coś najechać wcześniej (może nawet dużo wcześniej). Na pękniętej oponie (dziura wielkości pięści), zjechałem z autostrady (na szczęście byłem już blisko Zagrzebia i około 40 km zjechałem na tak uszkodzonej oponie. Najpierw około 15 km z autostrady (na szczęście był korek i każdy wolno jechał), a później 15 km do hotelu, a następnego poranka kolejne 15km do wulkanizacji gdzie na miejscu mieli opone w rozmiarze po czym dojechałem do domu. Gdyby to nie byłby ROF - ... tylko assistance, na które wtedy nie mogłem liczyć. Była niedziela g. 23. Powiedzieli że przyjadą rano o 8. Ja małe dziecko i żona w samochodzie. Słabo. Wyszło tak że dziecko nie ma żadnych wspomnień z tego zdarzenia. Także... to taka moja mała historia. Wcześniej dwa flaki to 2x śruba w kole (raz, i pierwszy raz w Audi A4 B9 - na próbę kupiłem bo podobało się, ale szybko wróciłem do BMW)
  25. Tak, dokładnie.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.