Skocz do zawartości

luk_byd

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez luk_byd

  1. W E91 zmieniałem kierownice i nawet nie pomyślałem by odpiąc akumulator.. Poduszka powietrzna dla komputera od airbag to rezystancja. Dobrze jak by zapłon byl wyłączony, a jeszcze lepiej jak by 'CAN' się uśpił... (czyli jakieś 3-5 min bez otwierania drzwi po wyjeciu kluczyka). Nie ma napięcia 'na poduszce'. Jak sie pojawi napięcie to wybucha. Nie ma skąd się pojawić. Nie ma co panikować, to elementy bezpieczeństwa, nie są robione tak by przypadkowo coś wybuchło, wystrzeliło itp.
  2. Hej. Mam swoje auto i auto dawce części. W dawcy jest HiFi Professional DSP (Czyli chyba Top HiFI/Logic7). Ja mam zwykłe HiFi. Co muszę przełożyć i jak trudne/pracochłonne jest zajęcie aby przerzucić to 1:1 ?
  3. A ja odpowiem bo ile kroć ktoś kupował auto zza granicy to ładnie chodziło ale do czasu. Odpowiedzią jest: Jakość paliwa (Orlen nicht) Jakoś oleju (jakiś syntetyk, nie podróbka). Jeśli oczywiście mechanika sprawna.
  4. Taki rzeczy nie zapisują się w pamięci ram tylko rom, eeprom. Jak elektronika bez zasilania ma coś zrobić? Utracić lub zmienić wartości? No ludzie.
  5. Puki co tak. W.525 nie jest ona do 450nm?
  6. Aha. Można swoje punkty poi dodac przez pimp my nav.com Tak wlasnie tutaj sa dodawane fotoradary.Wiec jak ktoś narzeka, to może wgrac swoje :)
  7. Aha. Można swoje punkty poi dodac przez pimp my nav.com Tak wlasnie tutaj sa dodawane fotoradary.Wiec jak ktoś narzeka, to może wgrac swoje :)
  8. Nie jest to jakies kung fu. Kupujesz terminale, przewody - zaciskasz. Montujesz w kostki Przeciagasz nad podsufitowka, podlaczasz do FZD i do tylnej lampki. Nastepnie NCS i dodajesz lichtpakiet na aktiv w FZD jeśli dobrze pamietam
  9. Dla mnie dawały rade. Dzieki
  10. Hej. Być może w sobote z Bydgoszczy do Tych będę jechał. Jak będzie cos bliżej to dam znac.
  11. Dzieki, lusterka tez mam z 2008 roku. Czyli zamiana 1:1 Tylko musze sprawdzić czy te składane maja swiatelka na dole bo nie chce się tego pozbywać :)
  12. Hej. Dokładałem taką lampkę. Musiałem zrobić wiązke - nic trudnego. Oprócz tego musialem zakodować licht pakiet. Bez tego nie było sygnałów z FZD
  13. Nie do końca tak jest. Ja mam po Chipie ustawione tak obroty ze przy Ok 1200 łapie turbo. Czyli pięknie sie zbiera. A np.dizel 1.5 laguna z cała rodzina to zeby to jakoś szło dajesz obroty 3000. I tu wychodzi spalanie. Uwierz lub nie. Mam 3.0 247 km e60 na trasie i w mieście pali mniej niż zony scenic 1.9 Dci a komfort jazdy, bezpieczeństwa w wyprzedzaniu itp bez porównania. To nie wiem jak to robisz, albo jak zajechany jest ten 1.9dCi. Miałem i mam rownorzednie Lagune 2.0dCi (miałem 1.9dCi palila trochę mniej i wersja 120KM i poprawiona 130KM), miałem 3.0HDI biturbo, miałem 2.0HDI 163km itp. itd. Chyba że 3.0 po chipie spali az o tyle mniej niż 2.0d po chipie... szok. po co dpfy
  14. To że ustawiłeś prędkość X1 to nie znaczy że z taką prędkością Ci nagrywało.
  15. Ja nie narzekam
  16. A tacy fachowcy tutaj są...
  17. A tacy fachowcy tutaj są...
  18. Kodowanie izi. Ale czy trzeba jakies wiazki dorabiać? Fotele mam komforty jeśli ma to jakiś związek.
  19. Bardzo proszę o pomoc.
  20. Hej. Co trzeba zrobić by dołożyć elektryczne składanie lusterek w E61? Dużo roboty ? Lusterka mam, panel mam.
  21. To chip czy box ? To dwie róźne rzeczy. Boxy to uniwersalne zło, to po prostu oszukuje ECU i tyle, wtedy może paść wszystko, bo po prostu leje paliwo bez sensu. Rozumiem że najlepiej wszystko za bezcen. Cena? od 800 do 2000zł - zależy gdzie. A jak wtryski? Jakie korekcje? Sprawność ? Pewnie nie będziesz miał 177KM i 400NM :)
  22. a w Bydgoszczy? ASO chce 650zł i wszystkie na raz mi robić.
  23. Hej. Dwa auta stoją obok siebie. 1. ma TCU 1.5 - navi profiessional 2. ma MULF2 HIGH - navi buisness 1 auto ma mieć USB. 2. auto ma mieć TCU 1.5 Wtyczki są plug&play - trzeba albo ściąć trochę białą wtyczkę, albo zamienić je ze sobą (niebieska i biala zostaje gdzie jest, tylko czarny wkład z pinami zamieniamy). Wyciągam wiązke i gniazdo z USB i wkładam z auta 2 do auta 1. Dodaje do FA 6FL i 644 Koduje pustym plikiem MAN - jakie moduły? Oba auta 2007 rok po liftingu. Dobrze wszystko myślę? Zadziala to bez problemu? Trzeba coś jeszcze robić ?
  24. Żeby w tych szkołach teraz cokolwiek uczyli.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.