Treść opublikowana przez Radek540V8
-
Sekwencja BRC do 540 Manual
Dzisiaj nastał dzien który narazie bardzo mile wspominam zamontowałem do siebie instalecje BRC SEKWENCJE fly 56 i jak do dnia dzisiejszego byłem wielkim przeciwnikiem gazu tak dzisiaj bardzo sie zdziwiłem że w pracy silnika nie ma żadnej różnicy a o ile taniej to wychodzi. :D :dance:
-
730 V8 - wypadanie zapłonów
Tej membramy nie sprawdzisz czy jest dobra czy nie odkręcasz patrzysz czy jest olej w kolektorze jak jest go sporo to wymieniasz ew paliwo moze isc do oleju to powinno czuć paliwem na bagnecie.
-
730 V8 - wypadanie zapłonów
Kup nową i odrazu uszczelke koszt ok 160zł
-
Zmiana kierownicy
Można przesmarować smarem miedzianym listwe gdzie stuka sie stycznik od klaksonu.
-
siedziba bmw z powietrza
Byłem tam :twisted2: :dance:
-
Czy 535 miały chłodnice oleju??
535 miały tylko że fabryka nie montowała do każdego auta a w ETK występuje.
-
Bieg wsteczny w automacie BMW 535 E39
Odkręcaj ten drugi z boku skrzyni.Ten w misce to jest spustowy a tamtym co jest z boku sprawdza się poziom i wlewa olej .
-
Bieg wsteczny w automacie BMW 535 E39
Czy ten korek pod miską to jest wpuszczony głęboko wgłąb miski ?
-
Bieg wsteczny w automacie BMW 535 E39
To jest ten korek co jest pod miską i tym samym sie dolewa jak go odkręcisz na odpalonym silniku i zacznie się lac olej tzn że stan jest dobry i nie trzeba go dolewać a jak nic nie poleci no to musisz dolać.
-
Bieg wsteczny w automacie BMW 535 E39
Na włączonym silniku i ten korek co jest od spodu w misce olejowej na duży IMBUS chyba nr 14
-
Ile pali twoja bemka
Moja na dystansie ok 2300km trasa i dwa miasta wyszła 9,2l na 100km i w trasie nie było oszczędzane tylko że to była autostrada.
-
Bieg wsteczny w automacie BMW 535 E39
Prawdopodobnie poszedł elektrozawór od biegu wstecznego w najgorszym przypadku to kosz albo tarczki .
-
Naprawić czy wymienić deske rozdzielczą...
Nie ma problemu :D
-
Naprawić czy wymienić deske rozdzielczą...
Martinez ale jakie kontrolki ci nie działają bo może one fabrycznie są wyłączone ?
-
oprnik wentylatora klimy
Bo to jest czujnik temperatury do klimatyzacji a nie do silnika.
-
ile obniżony samochód ? prosze o pomoc
Na zawiasie -60/40 nie pojezdzisz długo bez usterki miski albo innego podzespołu proponuje cos z firmy H&R -35mm i będziesz zadowolony.
-
V8 fałszywe powietrze z tyłu silnika
Koszt membrany z uszczelką i zaslepieniem na kruciec do serva to ok 159zł i dokładnie wyczyść kolektor jakąś czystą szmatką.
-
FOTEL KIEROWCY
O jaki modół ci chodzi bo mam cały komp do pamięci od foteli .
-
Potrzebuje namiar gdzie kupic wkład lusterka.
To samo ale nowy kosztuje cos ok 50zł tylko nie oryginalny ale z plastykiem i podgrzewany.
-
Jak to jest po jakim czasie mozna sprzedać samochód sprow...
Radek540V8 odpowiedział(a) na Lego temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneDokładnie tak jak to napisał kolega Mlodzik :D
-
pytanie do fachowców ZEGARY
Zmaiany z wyskalowaniem predkosciomierza zostały wprowadzone w 95r i wszystkie były wyskalowane do 240km/h bez M3
-
Dziwne wyposażenie
JAk sie poszuka to naprawde jest sporo e39 bez klimy no i oczywiście e38 tez sie trafiają.
-
Klimatyzacja
To jest normalne w każdym BMW tak miałem ze jak włączałem obieg wewnętrzny to mi sie automatycznie klima włączała nawet chyba jest napisane w instrukcji obsługi że tak pwinno być.
-
Czym rozni sie wersja Amerykańska od Europejskiej?
Koledzy widze że chyba troche nie w temacie naprawde trzeba poszukać jak sie jezdzi i 540 to taniej sie kupi jak 525 z tego samego rocznika a wiem coś na ten temat.
-
Szpera - jak sprawdzić czy jest?
Powinieneś zalać go olejem syntetycznym o lepkości 75W/90