Treść opublikowana przez Radek540V8
-
Samoczynnie wlaczaja sie awaryjne...
Wyjmij tylną kanape i przy akumulatorze masz czujke zobacz czy jest na dobrym miejscu ew nie uszkodzona lub ją odłącz na 99% to jest to :D
-
318iS czy 320 /129KM/
Ja zalecam 320 :D
-
Prosba o wycene
Napewno w niektórych prypadkach dostali byśmy więcej jak w Polsce :D
-
Wyświetlacz komputera na tablicy
Wymienisz żarówki i będzie ok muszą być 5W a co do wyjęcia licznika to odkręcasz dwie śrubeczki co są od góry licznika kierownice odciągasz do siebie na regulacji i wyjmujesz licznik tylko jak masz AIRBAG to nie przekręcaj na zapłon i nawet w pierwszą pozycje kluczyka bo będzie się świeciła kontrolka poduchy.
-
Zmieniłem kondensatory i nic ( c. d. Niesprawne zegary)
Zegary możesz śmiało zmienić koszt to ok 100zł tylko muszą być do 1989r do wrzesnia bez kości pamięci bo ty masz tą kość we wtyczce koloru brązowego i jak zmienisz zegar to dane pozostaną twoje.
-
Zmieniłem kondensatory i nic ( c. d. Niesprawne zegary)
A który rok auta masz ?
-
ZACZĘŁA WIĘCEJ PALIĆ
No napewno zalał kiepskie paliwo i to pewnie na ARALU w Niemczech :duh:
-
Probem z automatyczna skrzynia biegow - przelanczanie z 1 ?
Pompka może chodzić caly czas nic się nie stanie ale sprawdż przekażnik od pompki jest w pudle z kompami.
-
jakie opony na alpine 17" ?
235/40/17 przód i 245/40/17 tył to są rozmiary do e36.
-
Nie działa podświetlenie popielniczki i regulacji nawiewu
Cieszy mnie że się udało :dance:
-
Mocne drgania boczne !
Ok 100zl za kpl do wymiany potrzebna i jest z tym troszke zabawy :)
-
Mocne drgania boczne !
Są i fotki :D http://img50.exs.cx/img50/3527/bushings7ro.jpg http://img50.exs.cx/img50/7980/ctrl56er.jpg
-
Przed wbiciem biegu slysze małe pukniecie
I mają racje on występuje w modelach 5 i 7 a w serii 3 to może być wał nie skręcony ew luz na dyfrze.
-
elektryczny szyberdach-nie domyka sie
To cie chyba oszukali bo silnik szyberdachu w 5 i 7 są takie same 8)
-
Przed wbiciem biegu slysze małe pukniecie
Napisałem wam że przegub HOMOKINETYCZNY ten co łączy wał z tylnym mostem.
-
Kontrolka smarowania gaśnie po 4 sekundach
Traeba wyąć pompe oleju isprawdzić szczelmość zaworka cisnienia oleju pewnie trzeba go delikatnie podszlifować i będzie odrazu gasła :D
-
elektryczny szyberdach-nie domyka sie
Ma stałą,to teraz powiem ci jak to zrobić.Zamknij szyberdach odkręć silniczek i rusz przełącznikiem żeby automatycznie zaczą chodzić tzn raz do tyłu i raz do przodu a pózniej skręć wszystko do kupy i powinno być ok. :D
-
Mocne drgania boczne !
Wymień sinentbloki drążków reakcyjnych (wachaczy górnych) i na 100% wszystko będzie ok.
-
problem przy włączonym biegu w automacie
No i problem rozwiązany przyszła nowa membrama przewietrzania komory korbowej i jak ręką odioł :D 8)
-
elektryczny szyberdach-nie domyka sie
A jak go otworzysz do końca to nie słychac tzw chrupnięcia ?
-
Probem z automatyczna skrzynia biegow - przelanczanie z 1 ?
Sprawdz z rana czy w przewodzie doprowadzającym do pompy jest paliwo jak nie to weż kabelek podepnij pod głównego plusa pod maską i dotknij do bezpiecznika nr 23 w skrzynce bezpieczników potrzymaj tak ok 20sekund i spróbuj zapalić jak zapali bez większych kłopotów to wystarczy założyc elektro zaworek na ten przewód i wszysko powinno trybić.
-
nivo?
Nie chce cie martwić ale tak zachowują się padnięte amorki NIVO a może masz układ zapowietrzony ?
- czujnik paliwa
-
czujnik paliwa
Dokładnie tak jak napisałeś odlutował się jeden kabelek czujnik jest pod tylnym siedzeniem pod czarną klapka wymontuj go i polutuj i powinno wszystko chodzić :)
-
Nie działa podświetlenie popielniczki i regulacji nawiewu
Tak jak napisałeś to jest w e36 a w e34 i e32 jest troche inaczej :)