Treść opublikowana przez saku82pl
-
318is światła M-pakiet
Sorki, ja myslalem ze to tylko zarowki takie ma! Co to za wynalazek z tą bańką?! To ori to nie jest chyba co??
-
320i ustawianie zbieżności
po pierwsze - czy po obniżeniu zawiechy robiłeś zbieżność? bo trzeba po drugie - ponoć, czytałem, w e36 z tyłu jest możliwość ustawienia negatywu/pozytywu, skoro ci zżera wew czesc opony to masz spory negatyw, tak czy siak jedz do kogos i to zrób, wymiana jakichkolwiek części elastycznych w zawieszeniu wymaga ustawienia zbieżności, ponadto przód w e36 profilaktycznie powinno się co roku ustawić ponownie, pozdro
-
E36 320i silnik nierówno pracuje
a o czym?? :D takich aut już nie ma i nigdy nie będzie, mercedes na pewno pluł sobie w brode że wyprodukował coś niemalże niezniszczalnego :) pozdrawiam
-
318is światła M-pakiet
poszukać się nie chce czy co?? :D http://moto.allegro.pl/item1116066875_zarowki_chrom_2_szt_bau15s_kierunkowskaz_rybnik.html mam takie same na przód i wyglądają bardzo fajnie, pozdro ;)
-
E36 320i silnik nierówno pracuje
może nie chodzić na któryś z garów, może cewki/fajki? no ale tego nie sprawdzisz bez podmieniania. przebieg 80 kkm?? :D i już z nim problemy?? :D jakoś mi się nie chce wierzyć, powodzenia
-
325i co sądzicie o poszerzanych nadkolach?
ludzie poszerzają bo mają potrzebę, sporo GS'ów ma poszerzane nadkola bo inaczej koła by nie weszły, dwa że wg polskiego prawa nie mogą wystawać poza obrys auta tak samo jak ktoś robi z e36 potwora mocy to wkłada szersze laczki żeby móc tą moc przenieść efektywnie na asfalt i wtedy też się poszerza nadkola nieważne czy to ma wyglądać, jeździc czy jedno i drugie - jak jest potrzeba to się poszerza jak chcesz sobie poszerzyć nadkola po to żeby jeździć na seryjnych kołach to wg mnie to jest WT :D tyle ode mnie
-
325i Wytarrte opony i cos wiecej
jakiekolwiek luzy w osi przedniej czy to tylnej będą powodowac brak zbieznosci, takze jak juz wiesz co to rob, moze jedynie zanim kupisz czesci postaraj sie w miare mozliwosci potwierdzic samemu teorie mechanika, bo oni to czesto lubia "strzelac" i zanim "trafią" to można parę innych rzeczy niepotrzebnie powymieniać.
-
325i Wytarrte opony i cos wiecej
a nie przywaliles w cos tylem ostatnio??
-
320 i Dwójka przy 140
hoho, niestety remoncik cie czeka i tyle, powodzenia ;)
-
325i Ciagly brak mocy! POMOCY!!
ktos cos o tym powinien wiedziec skoro az tyle osob ma te same objawy (ja rowniez), aczkolwiek u mnie kompresja wykazala co glownie jest nie tak i nie zamierzam z obecnym silnikiem nic robic, po prostu bede zmianiac motor i tyle, na poczatek tym co maja ten sam problem sugerowalbym sprawdzenie kompresji, skoro i ja i DjAquaz mamy ten sam objaw przy kiepskiej kompresji, to moze wlasnie ona jest za to odpowiedzialna, zmierzcie kompresje i dajcie znac, wtedy bedziemy wiedziec cos wiecej!!
-
e36 M52 323i spadek mocy
cos w tym jest, u mnie mam podobna kompresje i takie same objawy, najgorzej jest w cieple dni, jak np wczoraj, w ciagu dnia silnik zmulony, a jak juz sie ochłodziło to diabel!!
-
325i Wstawiać silnik czy go naprawiać ?
m-technic, a jakby dorwac zdrowe m52b28 to nie wyjdzie taniej niz remont 2,5 i stroker? masz dostep do zdrowych 2,8? pozdro
-
e36 M52 323i spadek mocy
a nie chcesz swapowac? ja tez mam cos takiego tyle ze moj po juz ma nalatane troche, tez sie meczylem zeby to zdiagnozowac ale w sumie dalem spokoj, najpierw byl plan remontu a teraz na 99% bede wkladac 2,8, w uk takie motorki nie jest ciezko dostac, montaz zlecic mozesz jakiemus polskiemu mechanikowi to cie nie skosi jak za zboże anglik :) widze ze sie juz z tym meczysz od roku okolo, pomyśl, moze warto, pozdro ;)
-
318i Problem z podnoszeniem szyby (korbka), co robić????
jesli qp - tak wnioskuje, to czesto padaja slizgi szyby, no ale to w szybach z elektryka takze nie wiem czy to nie jest cos innego, a moze po prostu wydaj te 200 zl i wstaw sobie elektryczne?? :8)
-
325 brak świateł stopu
bezpieczniki ok, nie moge za cholere wyjac tego czujnika, meczylem sie z 15 minut, ma ktos jakis sposob?
-
325 brak świateł stopu
hmmm, jakos fajnie ze zasugerowales :D hehe, ide je sprawdzic, dzieki
-
325 brak świateł stopu
jak w temacie, nie sądzę żeby dwie żarówki na raz padły, gdzie szukać? czujnik przy pedale hamulca??
-
3XX Nerki poliftingowe do atrapy przedliftingowej
moje nerki to oryginaly, zdarlem chrom, polozylem lekko szpachli tam gdzie byly male nierownosci, dalem podklad i kilka warst matu, wiec za darmo nie oddam!! :D hehe
-
3XX Nerki poliftingowe do atrapy przedliftingowej
też tak myślałem dopóki nie zobaczyłem tych poliftingowych na podobnym setupie przodu co ja mam, czarna nerka, czarne środki reflektorów itp. dużo lepiej to wygląda
-
3XX Nerki poliftingowe do atrapy przedliftingowej
Jak w temacie. To pasuje? tzn wiem że da radę założyć ale czy wygląda to po założeniu jakoś normalnie. Często na allegro można było zobaczyć e36 z jakoś krzywo założonymi nerkami. Wyglądało to fatalnie i pomyślałem sobie że może właśnie ktoś taką modyfikacje wprowadził. Kto wie niech pisze. Pozdro ;) ___________ Poprawiłem tytuł. Proszę zapoznać się z formatem tytułowania wątków, albo następnym razem dam ostrzeżenie. mattiss
-
M52B28 wymiana silnika pytanie
z m52b28 na m50?? to może sie zamienimy?? :D
-
3XX ciemne kierunki z tyłu?? seria czy nie??
w sumie to po samym pierwszym zdjeciu widac ze to folia, spojrz na nierownosci ktore są pod folią - jakieś drobne górki itp, pozdro
-
320i coupe - Kilka rzeczy do zrobienia POMOCY!!!
"AD5 Konzy ci sie lacznik elastyczny walu Takie gumowe kolko z dziurkami" M-technic ma na myśli część nr 1 z rysunku poniżej: http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=BF31&mospid=47430&btnr=26_0105&hg=26&fg=10
-
3xx przestawianie swiatel w e36 z rhd na lhd
wyjac, dobrac sie do srodka, czyli odczepic 5 zatrzaskow i tyle, to nie boli :)
-
320-nowy tłumik da cos wiecej?????
Atik, poważnie, coś co kosztuje nawet 200 zł mało co ci da. Na tym forum jest czy był koleś co sprzedawał takie wynalazki. Ale oprócz braku odcinki to ten chip nic nie dawał. Ale jak to my Polacy musimy się uczyć na własnych błędach więc pewno i tak kupisz. Powodzenia ;)