Skocz do zawartości

saku82pl

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez saku82pl

  1. saku82pl odpowiedział(a) na Alonzo temat w E36
    Sorki, ja myslalem ze to tylko zarowki takie ma! Co to za wynalazek z tą bańką?! To ori to nie jest chyba co??
  2. saku82pl odpowiedział(a) na Ctrls temat w E36
    po pierwsze - czy po obniżeniu zawiechy robiłeś zbieżność? bo trzeba po drugie - ponoć, czytałem, w e36 z tyłu jest możliwość ustawienia negatywu/pozytywu, skoro ci zżera wew czesc opony to masz spory negatyw, tak czy siak jedz do kogos i to zrób, wymiana jakichkolwiek części elastycznych w zawieszeniu wymaga ustawienia zbieżności, ponadto przód w e36 profilaktycznie powinno się co roku ustawić ponownie, pozdro
  3. a o czym?? :D takich aut już nie ma i nigdy nie będzie, mercedes na pewno pluł sobie w brode że wyprodukował coś niemalże niezniszczalnego :) pozdrawiam
  4. saku82pl odpowiedział(a) na Alonzo temat w E36
    poszukać się nie chce czy co?? :D http://moto.allegro.pl/item1116066875_zarowki_chrom_2_szt_bau15s_kierunkowskaz_rybnik.html mam takie same na przód i wyglądają bardzo fajnie, pozdro ;)
  5. może nie chodzić na któryś z garów, może cewki/fajki? no ale tego nie sprawdzisz bez podmieniania. przebieg 80 kkm?? :D i już z nim problemy?? :D jakoś mi się nie chce wierzyć, powodzenia
  6. ludzie poszerzają bo mają potrzebę, sporo GS'ów ma poszerzane nadkola bo inaczej koła by nie weszły, dwa że wg polskiego prawa nie mogą wystawać poza obrys auta tak samo jak ktoś robi z e36 potwora mocy to wkłada szersze laczki żeby móc tą moc przenieść efektywnie na asfalt i wtedy też się poszerza nadkola nieważne czy to ma wyglądać, jeździc czy jedno i drugie - jak jest potrzeba to się poszerza jak chcesz sobie poszerzyć nadkola po to żeby jeździć na seryjnych kołach to wg mnie to jest WT :D tyle ode mnie
  7. jakiekolwiek luzy w osi przedniej czy to tylnej będą powodowac brak zbieznosci, takze jak juz wiesz co to rob, moze jedynie zanim kupisz czesci postaraj sie w miare mozliwosci potwierdzic samemu teorie mechanika, bo oni to czesto lubia "strzelac" i zanim "trafią" to można parę innych rzeczy niepotrzebnie powymieniać.
  8. a nie przywaliles w cos tylem ostatnio??
  9. saku82pl odpowiedział(a) na Macie36k temat w E36
    hoho, niestety remoncik cie czeka i tyle, powodzenia ;)
  10. saku82pl odpowiedział(a) na kumek20 temat w E36
    ktos cos o tym powinien wiedziec skoro az tyle osob ma te same objawy (ja rowniez), aczkolwiek u mnie kompresja wykazala co glownie jest nie tak i nie zamierzam z obecnym silnikiem nic robic, po prostu bede zmianiac motor i tyle, na poczatek tym co maja ten sam problem sugerowalbym sprawdzenie kompresji, skoro i ja i DjAquaz mamy ten sam objaw przy kiepskiej kompresji, to moze wlasnie ona jest za to odpowiedzialna, zmierzcie kompresje i dajcie znac, wtedy bedziemy wiedziec cos wiecej!!
  11. saku82pl odpowiedział(a) na DjAquaz temat w E36
    cos w tym jest, u mnie mam podobna kompresje i takie same objawy, najgorzej jest w cieple dni, jak np wczoraj, w ciagu dnia silnik zmulony, a jak juz sie ochłodziło to diabel!!
  12. m-technic, a jakby dorwac zdrowe m52b28 to nie wyjdzie taniej niz remont 2,5 i stroker? masz dostep do zdrowych 2,8? pozdro
  13. saku82pl odpowiedział(a) na DjAquaz temat w E36
    a nie chcesz swapowac? ja tez mam cos takiego tyle ze moj po juz ma nalatane troche, tez sie meczylem zeby to zdiagnozowac ale w sumie dalem spokoj, najpierw byl plan remontu a teraz na 99% bede wkladac 2,8, w uk takie motorki nie jest ciezko dostac, montaz zlecic mozesz jakiemus polskiemu mechanikowi to cie nie skosi jak za zboże anglik :) widze ze sie juz z tym meczysz od roku okolo, pomyśl, moze warto, pozdro ;)
  14. jesli qp - tak wnioskuje, to czesto padaja slizgi szyby, no ale to w szybach z elektryka takze nie wiem czy to nie jest cos innego, a moze po prostu wydaj te 200 zl i wstaw sobie elektryczne?? :8)
  15. saku82pl odpowiedział(a) na saku82pl temat w E36
    bezpieczniki ok, nie moge za cholere wyjac tego czujnika, meczylem sie z 15 minut, ma ktos jakis sposob?
  16. saku82pl odpowiedział(a) na saku82pl temat w E36
    hmmm, jakos fajnie ze zasugerowales :D hehe, ide je sprawdzic, dzieki
  17. saku82pl opublikował(a) temat w E36
    jak w temacie, nie sądzę żeby dwie żarówki na raz padły, gdzie szukać? czujnik przy pedale hamulca??
  18. moje nerki to oryginaly, zdarlem chrom, polozylem lekko szpachli tam gdzie byly male nierownosci, dalem podklad i kilka warst matu, wiec za darmo nie oddam!! :D hehe
  19. też tak myślałem dopóki nie zobaczyłem tych poliftingowych na podobnym setupie przodu co ja mam, czarna nerka, czarne środki reflektorów itp. dużo lepiej to wygląda
  20. Jak w temacie. To pasuje? tzn wiem że da radę założyć ale czy wygląda to po założeniu jakoś normalnie. Często na allegro można było zobaczyć e36 z jakoś krzywo założonymi nerkami. Wyglądało to fatalnie i pomyślałem sobie że może właśnie ktoś taką modyfikacje wprowadził. Kto wie niech pisze. Pozdro ;) ___________ Poprawiłem tytuł. Proszę zapoznać się z formatem tytułowania wątków, albo następnym razem dam ostrzeżenie. mattiss
  21. saku82pl odpowiedział(a) na Raich temat w E36
    z m52b28 na m50?? to może sie zamienimy?? :D
  22. w sumie to po samym pierwszym zdjeciu widac ze to folia, spojrz na nierownosci ktore są pod folią - jakieś drobne górki itp, pozdro
  23. "AD5 Konzy ci sie lacznik elastyczny walu Takie gumowe kolko z dziurkami" M-technic ma na myśli część nr 1 z rysunku poniżej: http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=BF31&mospid=47430&btnr=26_0105&hg=26&fg=10
  24. wyjac, dobrac sie do srodka, czyli odczepic 5 zatrzaskow i tyle, to nie boli :)
  25. Atik, poważnie, coś co kosztuje nawet 200 zł mało co ci da. Na tym forum jest czy był koleś co sprzedawał takie wynalazki. Ale oprócz braku odcinki to ten chip nic nie dawał. Ale jak to my Polacy musimy się uczyć na własnych błędach więc pewno i tak kupisz. Powodzenia ;)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.