Treść opublikowana przez ppatryk
-
ppatryk -->> E92 320dA
jak coś to możemy polerować :cool2: :)
-
ppatryk -->> E92 320dA
nie robiłem pokażę na żywo jak wygląda hologramów brak :)
-
ppatryk -->> E92 320dA
Kolejna mała aktualizacja 1. Samochód przeszedł polerkę, tzw. One Step Lakier był w całkiem dobrym stanie, zawsze ręcznie myty, tylko dobrymi środkami, także o zarysowaniach nie było co mówić, tzn było ich trochę z racji przebiegu, aczkolwiek bez tragedii. Po kolei każdy etap: -mycie -glinka -mycie -suszenie -obklejenie elementów taśmą 3M (żółta) -polerka pastą Body Magic One Step Compound całego autka, miękka gąbka, natomiast maska i błotniki ze względu na widoczne ślady eksploatacji pastą Meguiar's Ultimate Compound za pomocą twardszej gąbki, a następnie miękka gąbka z Body Magic -wosk Collinite 476 -quick detailer Poorboy's World Sparay and Gloss http://i62.tinypic.com/2q09kp1.jpg http://i58.tinypic.com/2iar4fn.jpg http://i57.tinypic.com/qy8ieb.jpg http://i59.tinypic.com/348nlug.jpg Całość przy użyciu maszyny polerskiej K2 Pro - bardzo dobry produkt do zastosowań amatorskich. Gąbki K2 oraz ABW (150mm oraz 80mm). http://i60.tinypic.com/11j0v9j.jpg Zdjęć nie robiłem, ponieważ nie miałem dostępu do lustrzanki, a wiadomo bez lustrzanki zdjęcia są jakie są. Mogę szczerze polecić pastę Body Magic One Step Compound do szybkiej polerki. Efekt jest naprawdę konkretny. Dobra korekcja przy jednoczesnym rewelacyjnym efekcie wykończeniowym. Jeżeli tylko macie lakier w całkiem dobrym stanie to jest to produkt wystarczający. 2. Szybki serwis olejowy -Olej standardowo Shell Helix Ultra Extra 5W30 -filtr oleju Mann -filtr powietrza Filtron -czujnik poziomu oleju http://i57.tinypic.com/90u6ig.jpg http://i57.tinypic.com/5yxd9c.jpg
-
E92 335D PERFOMANCE 443 KM 710 nm black and red :)
piękny samochód :) :cool2: :cool2:
-
[e90] 320d 2007r
co taki niski ten przebieg :P
-
[e91 ] wibracje/drgania powyżej 120km/h
może opona się jakoś uszkodziła ja miałem podobnie, 17" zimowe i dystanse i było ok, 19" letnie i dystanse i biło powyżej 120km/h wywaliłem dystanse i nagle idealnie :)
-
Problem-sprzęgło proszę o pomoc [e90 320d 2.0]
dwumas jak się już za to zabierać to robić dwumas i sprzęgło za jedną robocizną, w sumie wychodzi taniej niż robić to samo dwa razy...
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
tłumik jest konkretny :) :cool2: po raz kolejny powtórzę, że do tego autka felga 17" to minimum absolutne :)
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
kolejne zmiany na plus :) :cool2: uważnie przeglądam Twój temat, bo dobrze działasz mam pytanie, co to za spojler na tylnej klapie jest? bardzo mi się podoba :P
-
[e91 ] wibracje/drgania powyżej 120km/h
no właśnie śruby muszą być :) ja obstawiam, że to na 99% wina dystansów, tym bardziej, że są z dłuższymi śrubami
-
[e91 ] wibracje/drgania powyżej 120km/h
ja właśnie tak miałem na dystansach a koła sprawdzałem na letnich i zimowych i międzyczasie wpadły nowe letnie opony i ciągle to samo wał ok, poduszki pod silnikiem i skrzynią nowe i ciągle wibrowało a okazało się, że to dystanse :) po zdemontowaniu dystansów idealnie
-
[e91 ] wibracje/drgania powyżej 120km/h
czy masz może dystanse?
-
[e91] Filtr odmy
albo chociaż sam wkład wymienić
-
e90 320d 2010r zgasła i koniec co to?
rozrząd w C też strzela mniej ale jednak dziś się pytałem w jednym z największych nieautoryzowanych serwisów bmw na śląsku
-
Error EGR na kompie
:cool2:
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
ok :) dziękuję to ja sobie też zamówię i wymienię, może uda się samemu
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
:cool2: dokładnie te kupiłeś? i ile kompletów?
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
o proszę coś dla mnie gdzie kupiłeś te szczotki? muszę też je wymienić
-
e90 320d 2010r zgasła i koniec co to?
ja miałem tak jak strzelił mi rozrząd :shock: myślałem, że nie podaje paliwa... a tu niespodzianka podłącz pod kompa, zobacz, może to jakiś błąd lub czujnik, ale wątpię a tak to laweta i do serwisu
-
sposoby odtwarzania muzyki: usb, aux
wszystko ok, masz tam nawigację dlatego tak jest czytnik i klima czy działa aux zależy od wyposażenia, ale tutaj powinno działać nie da się dołożyć czytnika kart muzykę mp3 sobie odtworzysz poprzez włożenie płytki do czytnika
-
pytanie odnośnie wymiany rozrządu N47.
a ile przejechałeś od poprzedniej wymiany rozrządu?
-
Error EGR na kompie
sprawdź czy się zgadza po numerach ja też takie widziałem jak kupowałem ale to były do silnika M47 Masz jak widzę N47, jak ja, a ja kupiłem taki: http://allegro.pl/zawor-egr-bmw-5-e60-e62-520d-1-116d-118d-120d-123d-i4321921029.html u mnie pomogła wymiana czujnika, czyszczenie egr i wymiana tej gruszki
-
Error EGR na kompie
czujnik egr to ten zawór koszt nowy to ok 250 zł firmy Pierburg, nie kupuj używki czasem wężyk zakupisz np w ASO albo w sklepie z częściami do BMW, tylko OE
-
Error EGR na kompie
ten wężyk jest od odmy wymień go po prostu w przypadku egr pomóc może czyszczenie, a jak nie pomoże to albo gruszka (to srebrne pod wężykiem, który zaznaczyłeś) albo czujnik sterowania egr (ten plastikowy prostokąt pod gruszką) wszystko zależy jakie błędy pokazuje komputer
-
chip tuning - wykres
może ma dpf, bo nie wierzę, że nie dymi bez dpfa... :P