Treść opublikowana przez ppatryk
-
316i Coupe
kolejne auto które ma potencjał a galeria do niczego :duh:
-
Moje E36 Compact
autko może i mogło być fajne, ale dwa zdjęcia i to jeszcze linki? niewłaściwe koła, a w zasadzie to opony chyba w rozmiarze z e39.. :duh:
-
Łańcuch rozrządu N47
uszczelka pod głowicą nowa?
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
tak ale nawet sparowaliem taka wersje bo tez o tym myslalem tylko byla ultra smutna (jak wersja orginalna czarne skory) i tak naprawde to byla kopia Frozen black najbardziej kopiowana wersja w usa. Ten czerwony jest naprawde ciemny tylko zdjecia z iphona zrobily go jaskrawego. http://www.bmwblog.com/wp-content/uploads/131354_Full_HiRes.jpg jezeli czarna podsufitka nie wytlumi wnetrza (w realu a nie iphonowych zdjeciach sadzi ze wytlumi), zastanowimy sie na przszyciem boczkow na czarny z czerwonym haftem (tam jest tego najwiecej czerwonego) ta wersja ze zdjęcia jest mega :) :cool2:
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
ogromny plus za czas i poświęcenie włożone w całość zmian wnętrza :cool2: wszystko wykonane profi, schludnie i ładnie jednak kolorystyka kompletnie nie jest w moim guście, ważne, że Tobie się podoba :cool2: czerwony w takich ilościach jak tutaj, jaki by nie był, gryzie się z carbonem, kolorem nici obszycia... osobiście poszedłbym w kierunku całość w czerni, elementy carbonu, z niewielkim akcentami w kolorze czerwonym lub niebieskim
-
Sprzet car audio do e92
dajcie ino co i jak :) może być za tydzień
-
[E87] 118d-Krzysiek-Nowe kolo ,gwint,ic str 16
dokładnie, w zawieszeniu m może coś się różnić a tak to nie chyba, że ktoś ma taką wiedze, to niech poda czym się niby jeszcze różni
-
[E87] 118d-Krzysiek-Nowe kolo ,gwint,ic str 16
Krzysiek na sportowe dostosowanie podwozia a nie podwozie m pakiet moim zdaniem śmiało można zmieniać na sprężyny sportowe renomowanej firmy i będzie lepiej niż seria
-
Sprzet car audio do e92
może piątek w przyszłym tygodniu lub sobota? to się ustawimy gdzieś chorzów/katowice/gliwice
-
Sprzet car audio do e92
:cool2: jestem za :)
-
Sprzet car audio do e92
http://allegro.pl/gladen-one-201bmw-f30-f10-e60-e90-montaz-wroclaw-i4130693845.html jak będziesz kiedyś na Śląsku to zapraszam posłuchać :) mam bez wzmacniacza i gra świetnie
-
żółta kontrolka(kłódka)
ja za aktualizację sterownika zapłaciłem jakieś 150 zł za wymianę 150 lub 200 także za aktualizację drogo policzyli za 500 zł to czasem można zrobić aktualizację całego autka...
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
zapomniałem jeszcze dodać, że dobrze, że felga srebrna :) bo kolor autka świetny i tylko srebrne tu pasują :8)
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
zmiany oczywiście naprawdę dobre i samochód jest po prostu prawie rewelacyjny.. a prawie z tego względu, że mi osobiście folia na dachu kompletnie nie pasuje do reszty auta :P
-
żółta kontrolka(kłódka)
dobrze, że się udało i nikt nie naciągnął Cię na naprawę za 1500-2000 zł a słyszałem o takich przypadkach :)
-
[E91] Filtr paliwa - jaki kod?
co 30 tys km filtr paliwa i kabiny :) co 15 tys km olej i filtr oleju, powietrza
-
żółta kontrolka(kłódka)
Nie aso tylko warsztat specjalizujący sie tylko w BMW
-
Zawieszenie Mpakiet z E90 320i do E92 320d
do -40 mogą być seryjne powyżej już sportowe ja na przykład w moim e92 zrobiłem na seryjnych amorkach i sprężynach Vogtland już ponad 190.000 km (tak dobrze pisze, prawie 200.000km) po Polsce i amorki w bardzo dobrym stanie jak i całe zawieszenie
-
żółta kontrolka(kłódka)
powinno wystarczyć podpięcie pod inpe
-
żółta kontrolka(kłódka)
moim zdaniem będzie pasować wymienić, skasować błąd, cieszyć się autem
-
bmw e90 niesprawna elektryczna blokada kolumny kierownicy
kłódka dalej się wyświetla?
-
żółta kontrolka(kłódka)
ja bym osobiście kupił używaną kolumnę
-
Turbo bmw e92 177km
może nie na temat, ale mam pytanko do Ciebie, skoro masz już zdemontowaną turbinkę :8) Czy mógłbyś mi podać wszystkie numery jakie znajdują się na turbo albo po prostu cyknąć kilka fotek tych numerów?
-
Zawieszenie Mpakiet z E90 320i do E92 320d
zawieszenie m pakiet obniża 20/20 ja polecam sprężyny Vogtland sam ma, obniża 40/25 ale wygląda to bardzo fajnie i moim zdaniem prowadzi się lepiej niż zawieszenie m pakiet (a mam porównanie)
-
bmw e90 niesprawna elektryczna blokada kolumny kierownicy
w warsztacie ja się bym tego nie podjął, chociaż nie jest to skomplikowane, dużo trzeba niestety demontować