Treść opublikowana przez ppatryk
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2014
wybierasz kraj i wpisujesz adres a jak nie chce pokazać drogi to nie pozostaje nic jak ponownie wybierać trasę jednak chyba to nie problem bo przecież zostają zapisane ostatnio wybierane adresy :)
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2014
jak zmieniasz płytę, to albo czekasz 5 minut (wyłączony samochód bez kluczyka w stacyjce) albo robisz reset navi
-
[E9x] Dystanse
jest przystosowana, ale normalne można zakładać
-
[E9x] Dystanse
opony dobre :) ale moim zdaniem rof nie są na nasze drogi - dziury z drugiej strony nie musisz wozić zapasu :)
-
[E9x] Dystanse
ten ma dobre dystanse i to nie tylko moje zdanie, ale też wielu użytkowników BMW http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=13621406 jednak najmniejsze z kołnierzem to 12mm, ale powinny u ciebie pasować http://allegro.pl/dystanse-bmw-e36-e46-e60-e90-12mm-5x120-sruby-i4214225563.html ważne by było 72,6mm na pewno zaraz ktoś powie kupuj H&R itp itd, ale na przykład ja te dystanse, które powyżej polecam używam już dwa lata, i zrobiłem naprawdę mnóstwo kilometrów, także są warte zakupu
-
[E9x] Dystanse
to przy takiej oponie i et34 raczej max 10mm, inaczej będzie obcierać
-
[E9x] Dystanse
a jakie masz koła? jakie ET?
-
Czujnik temperatury płynu chłodzącego e90 n47
uszkodził się?
-
ppatryk -->> E92 320dA
potwierdzam to Rotinger i dają radę, tzn są naprawdę fajne w fajnej kasie i ładnie wyglądają, kupiłem też takie na tył tylko jeszcze nie zmieniłem :cool2:
-
E90 320D M-pakiet
ładne autko :) ale zmień tłumik końcowy :)
-
320d 163km klapki zawirowań
są, ale raczej nie mają prawa się urwać
-
Lokalne spotkania Serii 1- MOŻE JAKIŚ SPOT ? :)
powinienem też być :) ale 3er
-
E92 LCi od MotoBorek
autko przyjemne, ale galeria skromniutka :)
-
zawieszenie gwintowane a sportowe
tak trzeba
-
zawieszenie gwintowane a sportowe
wydaje mi się, że nie zmięknie raczej miałem kiedyś taki w e46 i było jak było :8)
-
zawieszenie gwintowane a sportowe
będzie twardo, chyba, że kupisz jakiś z regulacją twardości, ale to już troszkę droższe lepsze wyjście dla zachowania komfortu to komplet vogtlanda
-
Regeneracja reflektorów
pytanie jaki koszt... może lepiej kupić używane w ładnym stanie :)
-
Łańcuch rozrządu N47
Ludzie nie bójcie sie n47 kupuje sie autko i daje mu się pakiet startowy czyli oleje filtry itp i rozrząd jak poprzedni właściciel nie wymienial i mozna użytkować pojazd
-
Łańcuch rozrządu N47
zrobisz 100tys i ten twój oryginał poleci na złom... śmieszy mnie pisanie tekstów jak was nie "stać"... sam kupiłeś i zapierdzielasz starym używanym tylko tyle ze bmw... :cool2:
-
Łańcuch rozrządu N47
Jeżeli chodzi o zamiennik to ktoś dla BMW musi to produkować. Chyba przypadkiem nie jest, ze febi jest aż tak dostępne w zakupie jako zamiennik. Czy macie pewność ze kupując oe części po 150 tys się nie zerwie łańcuch? Lepiej kupić febi i po jakimś czasie znowu wymienić. Dlaczego febi ma byc gorszej jakości skoro fabryczny rozrząd jest jaki jest...
-
naprawianie błędów zwarcia lamp w module FRM - instrukcja
dzięki :cool2:
-
naprawianie błędów zwarcia lamp w module FRM - instrukcja
a czy po zrobieniu tego wszystkiego trzeba od nowa kodować DRL w e90 z 2005 roku?
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Gdybym się jednak skusiła to czy potrzebuję także gratków które sprzedający wymienił jako dodatkowe: - OSŁONY KLIMATRONIKA - OSŁONY CZYTNIKA NAWIGACJI - KABLA SYGNAŁOWEGO CIC-CID - KABLA USB Z WTYKIEM - EMULATORA ( odblokowuje nawigację ) Nie mam u siebie USB i jasne że mieć bym chiała. Aktualnie na pokładzie mam CCC Profesional- dodam dla ułatwienia :D Jeżeli masz CCC Profesional to potrzebujesz do tego zestawu: Osłona panelu navi, osłona klimatronika jest Ci nie potrzebna, kabel sygnałowy CIC-CID, kabel USB z wtyczką oraz emulatora no i trzeba zakodować i wrzucić polskie menu. To wszystko a swojego profesionala możesz jeszcze dobrze sprzedać :D a ja mam jak ktoś chce CIC w postaci idriva i czytnika, bez monitora za 1800 :) monitor idzie dorwać za jakieś 300-400 zł, tak myślę a kabelki albo w ASO albo poszukać na necie
-
idrive nie działa proszę o pomoc
podłącz pod kompa i pokaż jakie pokazuje błędy mi to wygląda na awarię jednostki nawigacji lub ewentualnie idriva ale wpierw sprawdzenie błędów
-
Poduszki pod skrzynią automatyczną ZF
to przy zmianie biegów raczej nie wina konwertera może mechatronika? ile samochód ma przebiegu?