Treść opublikowana przez ppatryk
-
Częsci pierwszego montażu -lista producentów
w przypadku e9x to TRW :)
-
Felgi e92 - jakie były montowane fabrycznie ?
zależnie jakie kto zamówił...
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
bardzo brakuje większej felgi... :)
-
Mariusz--->>>BMW E92 335d ///M Performance///SPRZEDAM///
Wydaje mi się, że koło pasowe tłumi jakieś tam drgania, które przenoszą się bardziej na silnik, wał. Są to zapewne drgania nie wyczuwalne dla człowieka, ale wpływające na trwałość silnika. Ludzie nie wymieniają kół pasowych a potem się dziwią, że rozlatuje się coś w silniku.
-
Obnizenie 320d ktore wybrac? pomocy
też fajne, miałem w e46 i sobie chwaliłem tylko HR ma to do siebie, że często schodzi niżej niż podaje producent...
-
Eonon navi - Musicie to zobaczyć i ocenić... dobre to jest?
albo NL post :)
-
Obnizenie 320d ktore wybrac? pomocy
zawieszenie seryjne :) ok 200.000km po PL na tych sprężynach już zrobiłem, tak 200tys nie 20tys :)
-
Obnizenie 320d ktore wybrac? pomocy
Vogtland 40/30 Zobacz jak u mnie siedzi, komfort bardzo fajny :)
-
Eonon navi - Musicie to zobaczyć i ocenić... dobre to jest?
a wysyłkę do PL masz na tej aukcji ok 42$ EMS - nie polecam lub kurier 65-88$ :)
-
Eonon navi - Musicie to zobaczyć i ocenić... dobre to jest?
z wysyłką ok 1200 zł do tego pewnie dojdzie VAT, radio fajne ogólnie
-
Koło zapasowe / dojazdówka w bagażniku e9x
i w takim przypadku można szybciej wrócić do domu, bo na dojazdówce max 80km/h :P
-
Koło zapasowe / dojazdówka w bagażniku e9x
jak masz 318d to 16" 17" dla silników od 3.0
-
Koło zapasowe / dojazdówka w bagażniku e9x
nie niestety musisz ją jakoś umieścić w bagażniku, np w pokrowcu
-
Koło zapasowe / dojazdówka w bagażniku e9x
lepiej mieć zapasowe koło nawet jak się ma opony rof, bo co jak pęknie felga? no chyba, że się jeździ mało lub niedaleko, aczkolwiek nie zawsze ktoś znajomy przyjdzie z pomocą :) polecam kupić dojazdówkę z e46 w rozmiarze 16" lub 17", zależnie jaki ma się silnik
-
ppatryk -->> E92 320dA
wiem wiem i czasem podpytuję i podpytywać będę :)
-
ppatryk -->> E92 320dA
Troszkę przeczyściłem reflektory specyfikiem Presta Renulite. Nie jest to renowacja, nie używałem papierów ściernych, tylko polerkę na niskich obrotach z miękkim padem lekkościernym. Do tego też służy ten preparat, do odświeżenia co jakiś czas reflektorów. Myślę, że efekt jakiś tam jest :cool2: http://i59.tinypic.com/9iqp6r.jpg Przed: http://i57.tinypic.com/5mwx02.jpg Po: http://i57.tinypic.com/14yajco.jpg Przed: http://i57.tinypic.com/a47iir.jpg Po: http://i59.tinypic.com/63uoop.jpg Przed: http://i57.tinypic.com/2w5ox85.jpg http://i59.tinypic.com/2145l6o.jpg Po: http://i57.tinypic.com/vep2dy.jpg http://i59.tinypic.com/fuqt89.jpg Tył Przed: http://i59.tinypic.com/14tt3qe.jpg oraz po: http://i60.tinypic.com/33eprtz.jpg Wkrótce więcej nowości z dziedziny detailingu :) Będzie się trochę działo, próbuję swoich sił ;) :cool2:
-
Mokro pod pokrywą silnika wokół wtryskiwaczy
Pokaż zdjęie tego Albo to woda po myciu silnika, ale wątpię, albo to trochę ropy, która zazwyczaj się tam toszkę gromadzi, nic groznego, o ile to nie kałuża
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
Chyba tylko otworzyć
-
szarpanie na niskich obrotach
sprawdź czy samochód nie ma błędów EGR
-
[e60] Jak uruchomić navi ?
no to dziwne spróbuj img burn, mi tylko na tym działa płyta jak nagram :)
-
[E87] 118d-Krzysiek-Nowe kolo ,gwint,ic str 16
wosk z poor boysa
-
[E87] 118d-Krzysiek-Nowe kolo ,gwint,ic str 16
http://allegro.pl/tlumik-sportowy-rm-motors-rm3-lewy-lub-prawy-i4227999319.html takie cuś podrzucam a mam pytanie do Ciebie Krzysiek, czy Meguiar's Ultimate Compound lepiej używać ręcznie z padem tricolor czy mogę też na maszynie? Zależy mi na poprawie i odświeżeniu lakieru, a nie chcę robić puki co konkretnej polerki :)
-
[E87] 118d-Krzysiek-Nowe kolo ,gwint,ic str 16
ale u Ciebie powinna być dwururka np tak jak u mnie sam wydech jest tani, 250 zł do tego montaż też pewnie ok 250 :)
-
[E87] 118d-Krzysiek-Nowe kolo ,gwint,ic str 16
mi się wydaje, że szkoda kasę pakować w mpak kupisz tłumik rm motors, dobrze przygotujesz obecny zderzak i zamkniesz się w kwocie 550 zł i będzie ładnie :) lepiej chyba dołożyć nawigację, nie koniecznie dedykowaną, ale np tą o której rozwialiśmy kiedyś u Ciebie :8)
-
[e60] Jak uruchomić navi ?
czy nagrywasz to w sposób prawidłowy na dobrej jakości nośniku? obraz np w img burn, prędkość 4x