Treść opublikowana przez ppatryk
-
[E87] 118d-Krzysiek-Nowe kolo ,gwint,ic str 16
ja bym zostawił jak jest bez mpaku :) jedynie co jakiś wydeszek zrobić
-
[E87] 118d-Krzysiek-Nowe kolo ,gwint,ic str 16
noo to dobrze, że kupiłeś te springi :) a jak ci się jeździ na dystansach przy prędkościach np 140km/h? ja moje niestety z autka wywaliłem, ponieważ na 19 było czuć drgania a na 17 nic a nic.. :)
-
[F21] M135i Estoril Blau 2013
autko jest piękne :) i się tak zastanawiam czy po 3er nie kupić 1er :)
-
[E87] 118d-Krzysiek-Nowe kolo ,gwint,ic str 16
Wyglada swietnie :-) Jak sie jezdzi?
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
może coś się dziać i powinno też pokazywać, że jest złe ciśnienie w oponach ja to zawsze patrzę na ręce jak wyważają i przykręcają koła...
-
Re: [e90] Beata 335d by FIDO (wymiana zarowki w ringach s12
ładnie się błyszczy :cool2:
-
ppatryk -->> E92 320dA
to mój czwarty komplet nexenów i nie są głośne!
-
ppatryk -->> E92 320dA
wpadły cztery nowe opony Nexen N6000 235/35ZR19 http://i60.tinypic.com/50nq8p.jpg http://i60.tinypic.com/oepgy.jpg
-
e90 320d by pixell / sporo zmian / str.4 kolejne felgi .. ;)
Rewelacja :cool2: naprawdę samochód masz świetny
-
E92 PODAWACZE PASÓW - działają u Was ?
Ale wysuwa się i nie zahacza o pas czy jak ? U mnie końcówka się nie otwierała więc ją wymieniłem i jest ok. teraz to aż mam lukę w pamięci, a rano jechałem samochodem, zobaczę po południu co z tym jest bo naprawdę aż przestałem na to zwracać uwagę po jakimś czasie od uszkodzenia ale chyba nie łapie pasu od strony pasażera, a od strony kierowcy w ogóle się nie wysuwa sprawdzę dzisiaj :8)
-
E92 PODAWACZE PASÓW - działają u Was ?
u mnie nie zawsze łapią, w zadzie ten kierowcy w ogóle nie łapie, ale jakoś się tym nie przejmuje, przy okazji się wymieni ten mechanizm
-
Łańcuch rozrządu N47
napisz mi maila swojego na PW, jak znajdę pendriva to wyślę Ci arkusz z moją kalkulacją i listą części - zamiennik - oryginał, numer OE - numer zamiennika, cena, gdzie kupić ale musisz numerki porównać ze swoim autkiem, jednak teoretycznie rozrząd jest ten sam w każdym N47
-
Łańcuch rozrządu N47
Tego nikt nie wie...
-
Łańcuch rozrządu N47
Tego nikt chyba nie wie. Ja obstawiam, ze Febi.
-
Łańcuch rozrządu N47
i dobrze zrobiłeś :cool2:
-
Łańcuch rozrządu N47
czyli jednak Febi produkuje te części :)
-
ppatryk -->> E92 320dA
mlody_d poduszki skrzyni 24 zł za szt poduszki silnika 147 zł za szt jak czujesz wibracje na lewarku to poduszki skrzyni jak czujesz wibracje na budzie i kierownicy to poduszki silnika oraz to jak drga silnik na luzie po otwarciu maski ogólnie ciężko zdiagnozować, wymieniaj profilaktycznie, bo czasem powyższe objawy to objawy koła pasowego ja miałem jeszcze drgania na tłumiku końcowym, a poduchy wymieniane po wymianie koła pasowego Nightsabes777 oby były dobre te Febi, bo moim zdaniem to pierwszy montaż
-
ppatryk -->> E92 320dA
Mała aktualizacja, samochód cały czas jeździ, więc trzeba dbać :) 1. Była awaria czujnika temperatury płynu chłodzącego, samochód wariował, gasł... Wymieniony czujnik oraz przy okazji wymieniona gruszka EGR. Teraz samochód już praktycznie nie kopci. Stare części: http://i57.tinypic.com/apch79.jpg http://i61.tinypic.com/2j11zdk.jpg A tutaj zdjęcie temperatury płynu: http://i62.tinypic.com/t6pl4p.jpg 2. Przegląd olejowy Zestaw standardowy, dobry, sprawdzony, także polecam wybór tych producentów. http://i59.tinypic.com/2mq00hf.jpg http://i62.tinypic.com/2u8ck1x.jpg 3. Nowe poduszki skrzyni, Lemforder, ale zdziwiło mnie, że produkowane w Chinach... http://i60.tinypic.com/25f7ejk.jpg 4. Nowe poduszki silnika, Febi, jak widać pierwszy montaż - wytarte znaczki BMW, identyczne są stare zdemontowane, tylko mają znaczki BMW :) Moja wersja to poduszki sterowne podciśnieniem. Kupować Febi. http://i57.tinypic.com/2ppk2dh.jpg http://i58.tinypic.com/2ijgeox.jpg 5. Wymiana koła pasowego, ale zdjęcie nie mam Po tych zabiegach samochód chodzi zupełni inaczej, delikatniej, silnik nie drga, tłumik kńcowy nie rusza się, absolutni nic nie czuć na drążku skrzyni czy kierownicy. 6. Tarcze tył TRW + klocki EBC Ultimax (zwykłe) http://i58.tinypic.com/2v0lqg5.jpg http://i59.tinypic.com/68cwo8.jpg 7. Nowe osłony i odboje amorków tył Sachs http://i62.tinypic.com/t56dk6.jpg 8. Z bardziej nieciekawych tematów padła mi jednostka CCC... więc ją wymieniłem http://i58.tinypic.com/11vl9o3.jpg 9. Aktualizacja softu w całym aucie by Capaz, bardzo polecam Pawła - prawdziwy fachowiec oraz polecam takżę zrobić aktualizację, silnik moim zdaniem troszkę łagodniej chodzi, jakby lepiej zbierała się skrzynia. 10. Oprócz tego lakierowałem zderzak przód, tył oraz obydwa progi :) Widać już było trochę ilość kilometrów. ;) :ok:
-
[E91] 325d 2007r SPRZEDANE
Ja tez nie wiem o co chodzi Rozwiniesz temat?
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2014
obstawiam laser
-
[E87] 118d-Krzysiek-Nowe kolo ,gwint,ic str 16
czekamy na zdjęcia :cool2:
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2014
Plyta kiepska lub czytnik slaby juz
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2014
może tak być, że pokazuje po głównych i nie ma krótszych :cool2:
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2014
może zrób taki test, że ustawisz np jak będziesz jechał gdzieś i czy po czasie odległość się zmniejszy, teoretycznie powinno prawie od razu zmniejszyć się, bo pomimo, że pokazał odległość i czas to i tak sprawdza drogę
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2014
czasem tak jest i jak się przejedzie dosłownie kilka kilometrów w stronę celu to pokazuje prawidłową odległość sprawdzasz trasę na postoju pewnie?