Treść opublikowana przez ppatryk
-
Reflektory xenon wymiana kloszy
a mi się wydaje, że występują e90 z xenonami i długimi jako zwykłe H7, ale to te z pierwszych lat produkcji lci to już na pewno bi xenon
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
zmiana oczywiście na ogromny + :) A ktoś mi podpowie czym różni się Top HiFi od Harmana w E9X? Które jest lepsze?
-
Jak podłączyć bluetooth do e91?
ja coś takiego miałem w poprzednim aucie i dawało radę http://allegro.pl/hit-bluetooth-3-0-samochodowy-zestaw-glosnomowiacy-i4535837121.html ale wiadomo fabryczny bluetooth jest dużo lepszy
-
e90 320d wydech od 335d
mam w e92 która mam na sprzedaż zrobiłem na nim ok 180.000 km i wszystko OK :cool2: teraz w obecnej e92 lci mam proex, ale dlatego go kupiłem, że jest dedykowany do silnika benzynowego a ten rm motors nadaje się idealnie do diesla poprzeglądaj galerię mojego byłego autka, jest tam info o tłumiku na tej stronie: viewtopic.php?f=158&t=164038&start=165
-
e90 320d wydech od 335d
ja polecę także tłumik RM Motors - model RM3 bardzo dobrze wygląda w e90, a koszt jest niski, tłumik trwały
-
Re: BMW E90 LCI ///M by mundi ATE POWER DISC+ATE CERAMIC
takie samo powinno być dobry fachowiec to ładnie zamontuje
-
Jaki silnik do e90?
Ok Ale jak wymienisz np ten rozrząd to możesz dalej jeździć. Prawda taka ze co nie kupi sie to jest ryzyko.
-
e90 320d wydech od 335d
a może ktoś chce, bo tak mu się podoba? wiocha to raczej inne modyfikacje, a nie wydech na wzór 335
-
Re: BMW E90 LCI ///M by mundi ATE POWER DISC+ATE CERAMIC
RM Motors model RM3 strona lewa
-
Jaki silnik do e90?
Każdy silnik będzie dobry o ile poprzedni właściciel dobrze serwisował i dbał
-
Re: BMW E90 LCI ///M by mundi ATE POWER DISC+ATE CERAMIC
autko fajne, ale coś by się przydało zrobić z wydechem :) nie wiem dlaczego, ale ja nie byłem z motula zadowolony :) lepszy okazał się po prostu shell
-
Jaki silnik do e90?
Zwykły sedan ze skręconym przebiegiem
-
Jaki silnik do e90?
jak szukasz e92 to ja mam fajną e92 320d na sprzedaż mega zadbane i mało pali woj. Śląskie, Gliwice (Pyskowice)
-
Owieczkowa Bunia E90 320i
No rewelacja, tego wlasnie brakowało
-
Bezel141 -->BMW E90 320D GWINT/ZP1/KOREKTA LAKIERU
tłumik inny mi się tu widzi :) dwururka
-
Pociągnięcie kabla z zapalniczki do nawiagcji.
jak wytrzymasz jeszcze tydzień to Ci pokażę na żywo jak to wygląda u mnie :)
-
Re: Wostok - BMW E46 Coupe 318CI Topasblau - update III 2016
Wyglada rewelacyjnie Piekne coupe
-
nawigacja z radiem bez zmiany deski e90 luknijcie.
a czy czasem nie jest tak, że nand flash jest to pamięć wewnętrzna urządzenia? i trzeba poszukać po prostu katalogu, który odpowiada za slot pamięci mapy?
-
nawigacja z radiem bez zmiany deski e90 luknijcie.
a czy navi jest na pewno zainstalowana np na windowsa ce jakiego tam masz? może zły plik wybierasz
-
Urwany łańcuch rozrządu M57n2 3.0d 231km
masakra jakaś, trzeba było dać to komuś kto ZNA BMW lub kupić inny silnik
-
nawigacja z radiem bez zmiany deski e90 luknijcie.
a kartę z mapa masz w slocie sd czy map?
-
nawigacja z radiem bez zmiany deski e90 luknijcie.
obok pokrętła POW/VOL masz przycisk RST, wciśnij go czymś ostrym i się zresetuje jeżeli nie pisze jaki to model to pozostaje tylko wyjąć z auta urządzenie i przeczytać naklejkę na obudowie mapki polecam, próbowałem i po PL dają radę, ale spróbuję też na terenie UE
-
nawigacja z radiem bez zmiany deski e90 luknijcie.
a to przed kupnem auta nie sprawdziłeś urządzenia czy działa? po pierwsze polecam zrobić reset, może pomoże, sprawdzić co to za urządzanie, poszukać instrukcję obsługi, to powinno pomóc, ciężko stwierdzić dlaczego nie działa, czy po prostu się zawiesiło lub jest źle ustawione mapę wgraj sobie przykładowo darmowy navigator free http://navigatorfree.mapfactor.com/en/ jest tam mapa PL a nawet całego świata za darmo i jest to całkiem fajny program, szczególnie cena/jakość (w końcu darmowy)
-
ppatryk -->> e92 LCI M-Pakiet - str. 14 wiosna '16
Witaj! Zgadza się byłem w SCC :) Tylny dyfuzor jest taki szary, jak spojler na klapie bagażnika, jest to dokładnie jak w LCI m-pakiecie BMW oferuje. Carbonu nie będzie, ponieważ musiały by za tym iść lusterka, splittery, a takie dodatki mi się po prostu nie podobają (tzn, wzór carbon). pozdrawiam!
-
[E87] Czujnik tlenków azotu NOx
czujnik ten przy uszkodzeniu powoduje na pewno większe spalania, samochód chce wypalać katalizator po pewnym czasie może uszkodzić się katalizator, ale to trzeba już spory dystans zrobić można wymienić na nowy, koszt ok 1500-1600 zł można usunąć programowo jak dpfa w dieslu (w przypadku noxa nie trzeba nic robić fizycznie), koszt jak dobrze poszukasz to 400-500 zł i po problemie