Skocz do zawartości

Wioletta

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wioletta

  1. Pewnie roi się od takich tematów... :mad2: A jaki problem jest z wykopywaniem tematów sprzed lat? Zabronione, czy jak? Wpisujesz w google usterkę i wyskakuje takie g... jak wyżej.
  2. Temat do śmietnika! Nic z niego nie wynika. Strata czasu na czytanie. :mad2:
  3. Trzeba galerie pooglądać. Wtedy prędzej można coś wywnioskować.
  4. Mam zderzak poliftowy, który ma wloty kierujące powietrze na tarcze hamulcowe. Niestety, tarczom (ATE), robionym z materiału na gwoździe, żadne chłodzenie nie pomoże. :mad2:
  5. Już wiem jakie klocki sobie kupię...! :D Może mi te klocki "wyrównają" tarcze, albo zjedzą. Miałem oryginały tarcze ATE i trzepało kierą niemiłosiernie przy hamowaniu! Kupiłem nowe tarcze ATE i nie trzęsło... do 10 tys.km. :mrgreen:
  6. Wyglądają świetnie te końcówki! Zamontowane, jakby fabrycznie. :cool2: A co do klocków... sam jestem ciekaw. :wink:
  7. Wskazane by były fotki... :wink:
  8. Wioletta odpowiedział(a) na DarPiet temat w E31
    Nie wiem czy zauważyłeś, ale ten dział od dawna jest "martwy". Czasem ktoś tu zajrzy... jedyne, co warte uwagi tutaj, to archiwum. Co do solidności serwisów BMW... nie tylko w mojej beemce filtr paliwa pamięta początki produkcji, a w książce serwisowej czarno od pieczątek. A jak tam w Twojej? Myślałem, że takiego klasyka (1991, a nie jak napisałeś 1931) warto zachować w oryginale i radio także. Na Allegro jest w czym wybierać. Warto byłoby pomyśleć też o zarejestrowaniu na klasyka, wtedy w razie uszkodzenia odszkodowanie jest "inne". Felgi... na szanujących się forach e31, właściciele zazwyczaj dysponują kilkoma kompletami... na pewno wielu z nich chętnie odsprzeda któryś, bo na stronkach ogłoszeniowych za ładne felgi nie wiedzą już ile brać. :wink: Dzięki naszemu dialogowi temat żyje! :D
  9. Wioletta odpowiedział(a) na DarPiet temat w E31
    Czyli o poklask chodzi... to przepraszam! Rzeczywiście, tu jest odpowiednie miejsce... :D Niestety, ja nie jestem z pierwszej łapanki. Wiem jak wyglądają profile za akumulatorami. Cofam wszystko, jeśli zobaczę fotki z prac nad tylnym błotnikiem.
  10. Dla mnie dystanse, to ostateczność. Po prostu proteza. :norty: Wracając do ET... zostaję przy swoim stwierdzeniu. Wszytko co poniżej ET 40, wymaga już uwarunkowań, tzn. utwardzonego zawieszenia bardziej lub mniej. :wink:
  11. Wioletta odpowiedział(a) na DarPiet temat w E31
    Amen! :D Ogarnięci stworzyli sobie inne forum, tylko nieogarnięci jeszcze tu błądzą... i jeszcze nie chcą wyrażać swego och i ach! :lol:
  12. Wioletta odpowiedział(a) na DarPiet temat w E31
    A to przepraszam, że mam tak wygórowane życzenia...! A czy kłuje w oczy...? Każda sroka swój ogon chwali...
  13. Wszystko co ma ET niższe jak 20, kwalifikuje się do serii 5, 6, 7, 8. Do jedynki ET poniżej 40, też już nie bardzo...
  14. Masz świetny gust! :D Wszystkie mody urzekają! A felgi tak czyste, to tylko nowe widziałem. :cool2: Dzięki za "receptę"!
  15. O ile dobrze pamiętam, czujnik jest na wcisk. Jak chyba w każdej beemce.
  16. Nie chce mi się wyjmować tego silniczka tylko po to, by sprawdzić rozmiar łożysk. :mrgreen:
  17. Czy to prawda, że idzie upchnąć na tył 255?
  18. Skoro brak konkretnej rady, myślę że demontaż przedniego zderzaka Cię nie minie. Uważam, że na 99% czujnik temperatury tam znajdziesz. Dotychczas widziałem je w BMW e87, e34, e39 i e46, w przednim zderzaku, tzn. w pobliżu. Demontaż nie jest skomplikowany. Zaczniesz od wykręcania wkrętów od samego spodu. Później już będziesz widział, co tam jeszcze trzyma. Bez szarpania, bo we wnęce kół, wkręty są nie za bardzo widoczne. Warto najpierw wymyć wnękę. Jeśli posiadasz światła przeciwmgielne, to po odkręceniu wszystkich śrubek, zderzak "zawiśnie" na kabelkach. Po odpięciu wtyczek, zderzak zostaje już w ręku. Tak z grubsza. :wink:
  19. Podeślę ciekawą lekturę, może się przyda. :) http://www.bimmerpost.com/forums/archive/index.php/f-261.html
  20. Widzę, że nic Ci nie mówi e34... :mrgreen: Powinno pomóc: http://www.willtheyfit.com
  21. vwwojtas, miałem kiedyś takie założone w e34, tyle że ET13 (z przodu). To były BBSy z szerokim rantem. Ledwie mieściły się pod błotnikiem. :wink: Musiałbyś podpytać w Syndykacie. Prawdopodobnie nie ma tam felgi, która by się nie zmieściła (zwłaszcza do "trójki"). :lol:
  22. W mojej jedynce nie ma wpływu na uruchomienie ukrytego menu.
  23. Zgadza się! Na pewno bym poczekał, aż płomień dobrze się rozprzestrzeni, bo nawet lekko nadpalona blacha mnie nie urządza. Nie wspomnę o instalacji. No, ale nie po to ustawę się uchwalało, by czyjś interes z torbami puścić. :lol: Inaczej jeszcze bym pomyślał, że policji zależy na bezpieczeństwie obywatela. :lol:
  24. Ja tam trzymam zwiniętą szmacianą torbę na zakupy. Można tam trzymać też choćby chusteczki higieniczne. Ale żeby jakieś żelastwa...? :mrgreen: A poza tym, w ogóle gaśnicy nie wożę, bo w IRL nie ma obowiązku wożenia trójkątów, czy apteczek. :D Jak auto się pali, to się z niego wysiada, trzyma z dala i dzwoni po straż pożarną. Znając mentalność tubylców, to jeszcze by sobie krzywdę gaśnicą zrobili. :lol: Nie wyobrażam sobie kobiety jadącej z dziećmi, by chwyciła za gaśnicę. Najprędzej to ona łapie dzieci i ucieka jak najdalej. Nikt z boku palcem nie kiwnie w sprawie ratowania auta. Ale popatrzeć z daleka jest mnóstwo chętnych. Tak z moich obserwacji... :D Autko mam dobrze ubezpieczone.
  25. Ta "gumka" w bagażniku jest za delikatna na gaśnicę. Gdybym był policjantem i zauważył, że autko ma wieszak pod fotelem bez gaśnicy, a gaśnica w bagażniku, to marny byłby los kierowcy. Bo niby co? Jeździ się z podkurczonymi nogami, że przeszkadza, czy jak? :duh:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.