Skocz do zawartości

Wioletta

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wioletta

  1. Zdjęcie jest zrobione zbyt blisko i nie kojarzę miejsca. Ale to chyba bez znaczenia, bo w samochodach ciężko będzie znaleźć plastik, czy gumę, która nie wytrzyma temp.100 st. C*. A silnik rzadko kiedy osiąga taką. :wink:
  2. Sterownik nie uszkodzi się, gdy świece są spalone (przepalone). Co do fotki... cypisek21 powinien wiedzieć.
  3. Bardzo ładne dywaniki dla młodzieży po czterdziestce.
  4. Wioletta odpowiedział(a) na Hajlabajla temat w E81, E82, E87, E88
    Po co było zakładać nowy temat, skoro już taki istnieje? :cry: https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=164&t=113795&start=60
  5. Dobrze piszesz - auto. :cool2: A mieli stworzyć samochód.
  6. Wioletta odpowiedział(a) na Nikos temat w E31
    Pogratulować powrotu do ósemki! :D Z zainteresowaniem będę śledził temat. Co do części zamiennych, to jestem w podobnej sytuacji.
  7. We własnym zakresie to można użyć środków do czyszczenia, impregnacji itp. Jeśli to brzmi mało przekonująco, to pobaw się z malowaniem. Jak to mówią, na naukę nigdy za późno. :wink:
  8. Ale to nie dlatego, że fura się podoba. :(
  9. A można wiedzieć jak długo takie akumulatory wytrzymują w samochodzie przy eksploatacji zgodnej z ich przeznaczeniem?
  10. Jak najbardziej możesz kupić tunel bez podłokietnika. Tunel i podłokietnik są częściami osobnymi.
  11. Tia, jeszcze "powinni" wypuścić touringa serii osiem. Byłoby czym meble z Ikei wozić. :( Co do reszty świetnie to ująłeś... obniżenie uczucia luksusu. :cool2:
  12. A kto z Was koledzy jeździł na MV2? (Styling 135 M Doppelspeiche). Jakieś uwagi, wrażenia. Wdzięczny byłbym za fotki. :)
  13. Ogrzeję koltlecika, bo takiego przypadku jeszcze nie miałem. :8) Wspomniałem o "klejeniu" szczęk do bębna... niestety, kilka dniu temu okazało się że to klocki. Jak to się stało? Stało się tak, że materiał cierny odkleił się od reszty, czyli od metalowej części klocka. Wszystkie klocki tak z jednej, jak i z drugiej strony. :roll: Objaw tego klejenia był taki, że po nocy ruszając z miejsca, coś jakby się odrywało, i dopiero puszczało samochód. Już z MINTEX'a nic nie kupię. :( Po wymianie tarcz na nowe (ori), założyłem też nowe klocki "BOSCH". Wiem że pylą, ale na tyle nie jest źle jak na razie. :)
  14. No proszę! Czyli nie ma sensu martwić się czujnikiem zajętości fotela. A ile to tematów było poświęcone temu zagadnieniu. :lol:
  15. W związku z tematem o poduszkach, mam pytanie... dlaczego w samochodach powypadkowych są wywalone obydwie poduszki z przodu, mimo że pasażera nie było w samochodzie?
  16. Mam krótkie pytanie... które szczęki, albo inaczej... jakiej firmy szczęki hamulcowe mają najgrubsze okładziny?
  17. Gdyby mnie było stać na takie M4 po huraganie, to biorę każdą ilość. Pewnie czasu bym już wtedy nie miał na udzielanie się na forum. :)
  18. Jeśli nawet "straci", to na pewno mniej niż pierwszy właściciel.
  19. Czyli "czeski" film. :(
  20. Z góry przepraszam za odgrzanie kotleta, ale nigdzie nie mogę namierzyć tematu o samej kontrolce świec żarowych. Chciałbym sprawdzić, czy w e87 120d jest sprawna kontrolka. W testach zegarów nie wyświetla się. I chyba nic dziwnego, bo na YT też nikomu nie wyświetla. Czy jest jakiś sposób na "wywołanie" tej spiralki?
  21. Posprawdzaj najpierw połączenia (kostki). Jak nie pomoże, to podmień przekaźnik. To najtańsza i najprostsza czynność. Jeśli nie pomoże, to szykuje się demontaż mechanizmu i wymiana silniczka. Ale jak ogólnie wiadomo, części do ósemki są co najmniej nierozsądne, więc warto zajrzeć do samego silniczka. Może da się jeszcze naprawić. :wink:
  22. Ostro idziesz! :cool2: Zawsze byłem ciekaw jak są pakowane duże części. Widać, że solidnie. :)
  23. Mam pytanie do tych, którzy już demontowali sterownik grzania świec. Skoro drgania silnika mają taki zgubny wpływ na żywotność sterownika, to nie można go przenieść w inne miejsce? :wink: I jakby był ktoś uprzejmy napisać kiedy powinna się zaświecać kontrolka od świec żarowych?
  24. To już jest jakiś trop. :mrgreen:
  25. Pogratulować nabytku! :cool2: Dobrze, że emka nie pójdzie na dawcę. Ja bym się nie przejmował złośliwymi komentarzami. Tym bardziej jeśli auto ma zostać na dłużej. Nie znam Cię, ale z tego co piszą Twoi znajomi, to wszystko odbędzie się zgodnie ze sztuką. A to jest bardzo ważne. :) W sumie sam mam do małego remontu furę. Nawet nie słysząc jeszcze o metodzie klejenia i nitowania (w przemyśle samochodowym), chodziła mi po głowie taka myśl. Tak się zastanawiałem... przecież samoloty, statki itp. są nitowane. Przyjmują wielkie przeciążenia i naprężenia, dlaczego by nie zastosować tego w samochodzie. Mam nadzieję dowiedzieć się tu czegoś więcej. Będę śledził temat. Pozdrawiam!

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.