Treść opublikowana przez Wioletta
-
[E90] Wymiana demontaż sterownika świec żarowych M47N2
Zdjęcie jest zrobione zbyt blisko i nie kojarzę miejsca. Ale to chyba bez znaczenia, bo w samochodach ciężko będzie znaleźć plastik, czy gumę, która nie wytrzyma temp.100 st. C*. A silnik rzadko kiedy osiąga taką. :wink:
-
[E90] Wymiana demontaż sterownika świec żarowych M47N2
Sterownik nie uszkodzi się, gdy świece są spalone (przepalone). Co do fotki... cypisek21 powinien wiedzieć.
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Bardzo ładne dywaniki dla młodzieży po czterdziestce.
-
Spryskiwacze
Po co było zakładać nowy temat, skoro już taki istnieje? :cry: https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=164&t=113795&start=60
-
Nowa seria 8
Dobrze piszesz - auto. :cool2: A mieli stworzyć samochód.
-
Odkupiłem moje stare 850i
Pogratulować powrotu do ósemki! :D Z zainteresowaniem będę śledził temat. Co do części zamiennych, to jestem w podobnej sytuacji.
-
Renowacja tapicerki skórzanej
We własnym zakresie to można użyć środków do czyszczenia, impregnacji itp. Jeśli to brzmi mało przekonująco, to pobaw się z malowaniem. Jak to mówią, na naukę nigdy za późno. :wink:
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Ale to nie dlatego, że fura się podoba. :(
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
A można wiedzieć jak długo takie akumulatory wytrzymują w samochodzie przy eksploatacji zgodnej z ich przeznaczeniem?
-
[E87] Podłokietnik / tunel środkowy
Jak najbardziej możesz kupić tunel bez podłokietnika. Tunel i podłokietnik są częściami osobnymi.
-
Nowa seria 8
Tia, jeszcze "powinni" wypuścić touringa serii osiem. Byłoby czym meble z Ikei wozić. :( Co do reszty świetnie to ująłeś... obniżenie uczucia luksusu. :cool2:
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
A kto z Was koledzy jeździł na MV2? (Styling 135 M Doppelspeiche). Jakieś uwagi, wrażenia. Wdzięczny byłbym za fotki. :)
-
320d m47n szczęki hamulca ręcznego problem
Ogrzeję koltlecika, bo takiego przypadku jeszcze nie miałem. :8) Wspomniałem o "klejeniu" szczęk do bębna... niestety, kilka dniu temu okazało się że to klocki. Jak to się stało? Stało się tak, że materiał cierny odkleił się od reszty, czyli od metalowej części klocka. Wszystkie klocki tak z jednej, jak i z drugiej strony. :roll: Objaw tego klejenia był taki, że po nocy ruszając z miejsca, coś jakby się odrywało, i dopiero puszczało samochód. Już z MINTEX'a nic nie kupię. :( Po wymianie tarcz na nowe (ori), założyłem też nowe klocki "BOSCH". Wiem że pylą, ale na tyle nie jest źle jak na razie. :)
-
F30 - system bezpieczenstwa biernego kierowcy
No proszę! Czyli nie ma sensu martwić się czujnikiem zajętości fotela. A ile to tematów było poświęcone temu zagadnieniu. :lol:
-
F30 - system bezpieczenstwa biernego kierowcy
W związku z tematem o poduszkach, mam pytanie... dlaczego w samochodach powypadkowych są wywalone obydwie poduszki z przodu, mimo że pasażera nie było w samochodzie?
-
Bardzo słaby ręczny :(
Mam krótkie pytanie... które szczęki, albo inaczej... jakiej firmy szczęki hamulcowe mają najgrubsze okładziny?
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Gdyby mnie było stać na takie M4 po huraganie, to biorę każdą ilość. Pewnie czasu bym już wtedy nie miał na udzielanie się na forum. :)
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Jeśli nawet "straci", to na pewno mniej niż pierwszy właściciel.
-
[E87] 120d - Problem z rozruchem/Niskie temepratury
Czyli "czeski" film. :(
-
[E87] 120d - Problem z rozruchem/Niskie temepratury
Z góry przepraszam za odgrzanie kotleta, ale nigdzie nie mogę namierzyć tematu o samej kontrolce świec żarowych. Chciałbym sprawdzić, czy w e87 120d jest sprawna kontrolka. W testach zegarów nie wyświetla się. I chyba nic dziwnego, bo na YT też nikomu nie wyświetla. Czy jest jakiś sposób na "wywołanie" tej spiralki?
-
wycieraczki nie wracająm problem
Posprawdzaj najpierw połączenia (kostki). Jak nie pomoże, to podmień przekaźnik. To najtańsza i najprostsza czynność. Jeśli nie pomoże, to szykuje się demontaż mechanizmu i wymiana silniczka. Ale jak ogólnie wiadomo, części do ósemki są co najmniej nierozsądne, więc warto zajrzeć do samego silniczka. Może da się jeszcze naprawić. :wink:
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Ostro idziesz! :cool2: Zawsze byłem ciekaw jak są pakowane duże części. Widać, że solidnie. :)
-
[E90] Wymiana demontaż sterownika świec żarowych M47N2
Mam pytanie do tych, którzy już demontowali sterownik grzania świec. Skoro drgania silnika mają taki zgubny wpływ na żywotność sterownika, to nie można go przenieść w inne miejsce? :wink: I jakby był ktoś uprzejmy napisać kiedy powinna się zaświecać kontrolka od świec żarowych?
-
Pomocy problem po wymianie modułu komfortu
To już jest jakiś trop. :mrgreen:
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Pogratulować nabytku! :cool2: Dobrze, że emka nie pójdzie na dawcę. Ja bym się nie przejmował złośliwymi komentarzami. Tym bardziej jeśli auto ma zostać na dłużej. Nie znam Cię, ale z tego co piszą Twoi znajomi, to wszystko odbędzie się zgodnie ze sztuką. A to jest bardzo ważne. :) W sumie sam mam do małego remontu furę. Nawet nie słysząc jeszcze o metodzie klejenia i nitowania (w przemyśle samochodowym), chodziła mi po głowie taka myśl. Tak się zastanawiałem... przecież samoloty, statki itp. są nitowane. Przyjmują wielkie przeciążenia i naprężenia, dlaczego by nie zastosować tego w samochodzie. Mam nadzieję dowiedzieć się tu czegoś więcej. Będę śledził temat. Pozdrawiam!