Treść opublikowana przez Wioletta
-
czy ten dział umarł?
Link mówi, że strona została zablokowana. :shock:
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
No i ładnie! Ale mógłbyś dać lepsze zdjęcie. :)
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
Teraz ósemkowicze chyba tylko na pejstłuku się gnieżdżą. Tam byś musiał "zapukać". Natomiast wysługiwanie się kimkolwiek z Międzyzdrojów czy okolic, kto nie miał do czynienia z serią osiem mija się z celem. Po zdjęciach, cenie i lakonicznym opisie nie spodziewałbym się zbyt wiele. Ale jeśli to auto ma tylko jeździć, to cena wydaje mi się do przełknięcia.
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Bardzo gustowny i subtelny gadżecik w porównaniu do rusztowania. :cool2:
-
Zabezpieczenie auta: alarm, kamera.
Dawno tu nie zaglądałem... nie przychodzą powiadomienia. Z resztą, nie tylko z tego forum. Odpowiem na ostatnie pytanie, mimo że dawno po czasie... otóż większej karty kamerka czytać nie będzie. Drugiej części pytania nie rozumiem, bo już pisałem, że ostatnie nagrania same się kasują... chyba po 2 h. Natomiast mam pytanie... pojawił się w sprzedaży nowszy model BMW car advanced eye, czy ktoś z Was już go nabył i może podzielić się wrażeniami?
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
czerwony330d, będziesz zakładało to rusztowanie na klapę bagażnika? :wink:
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
A ten spojler na klapie dobrze założony? Jeśli ma robić za skrzydło, to zagięcia na końcach powinny iść ku górze. Jak w Boeingach Ryanair'a.
-
Renowacja tapicerki skórzanej
Po zdjęciach widać, że renowacja wyszła bardzo dobrze. :cool2: Każdy z nas pewnie weźmie pod uwagę Twoje spostrzeżenia.
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
I jak tu nie kochać firmę BMW. Daje możliwość uczynienia szczęśliwym tak usługodawcę jak i usługobiorcę.
-
Renowacja tapicerki skórzanej
Oddam jakiejś większej i polecanej firmie. A to dlatego, że już kiedyś malowałem i wyszło średnio. Najprawdopodobniej fotele będą wyjmowane. Całkiem możliwe, że przeze mnie, bo jakąś wprawę już w tym mam. Aby skóra była ciągle w ładnym stanie, to masz rację - wymaga pielęgnacji. A to zajmuje sporo czasu i pracy. Zwłaszcza ta w jasnym kolorze. Mi to nie przeszkadza, bo to nie jest daily car. :wink:
-
Renowacja tapicerki skórzanej
''330i" Dzięki za przestrogę! :cool2:
-
Renowacja tapicerki skórzanej
Śledzę temat, bo mnie czeka renowacja skór. Czytam różne opinie i doszedłem do wniosku, że zdejmę skóry z foteli, boczków i wyślę do jednej z polecanych firm. Czy zrobią dobrze, czy źle, to się pochwalę kiedyś. :wink:
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Co masz na myśli bo nie bardzo rozumiem :? Tylne szyby z boku, te za drzwiami kierowcy. Wydają się na zdjęciu przyciemnione.
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Te przyciemniane szyby z boku przypominają mi commerciale. Może ludzie już przywykli, ale ja nie. :wink:
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
mie też.
-
G30 podłączenie rejestratora / Skrzynka z bezpiecznikami
Prawdę mówiąc, nie lubię elektryki, o elektronice nie wspominając. :wink: Nie mogę odnaleźć tutoriala z montażu, ale wstawię tu kilka fotek. Powinny pomóc. W kostkach szukałem multimetrem kabli z prądem stałym (zapłon wyłączony). Po odnalezieniu, dołączyłem do niego żółty kabelek B+. Następnie włączyłem zapłon i znów multimetr w rękę. Jak już znalazłem w jednym z kabelków prąd, wyłączyłem zapłon, by upewnić się, że wraz z tą czynnością znika napięcie. Wtedy dołączyłem do niego czerwony od kamerki. Nie sugeruj się kolorami kabli w "mojej" kostce (e87 120d) , bo u Ciebie kolory mogą być inne. Uziemienie (masę) też w kostce znalazłem. I całe szczęście, bo nie znalazłem w pobliżu miejsca na karoserii, by czarny kabelek tak p&p przykręcić. Trzeba by dziurkę wiercić. Ps. jeszcze raz podziękowania dla speed1211 ! :cool2:
-
G30 podłączenie rejestratora / Skrzynka z bezpiecznikami
Przyjemność po mojej stronie! :) Widzę że jesteś już "po", ale napiszę... Jeśli się podłączysz pod jakąkolwiek kostkę, to na pewno wszystkie prądowe kabelki wiodą przez bezpieczniki, więc kamerka nie będzie robić za bezpiecznik. Natomiast co do prowadzenia kabla do tyłu, to przecież idzie wcisnąć go pod podsufitkę. Bez demontażu jej. Ja mam w sumie wszystko pod podsufitką. Kabelki z kamerki dostały wszystko co trzeba z kostek z lampki oświetlenia kabiny. Brałem też pod uwagę puszczenia kabli pod wykładziną przy progach, ale przeraziło mnie to. :cry: Uszczelki fakt, są czymś przyklejane, ale w moim są dość solidne i nie odkształcają się. Grubszego kabla jednak nie przykryją. Trzeba iść głębiej pod tapicerkę, a to już więcej fatygi.
-
G30 podłączenie rejestratora / Skrzynka z bezpiecznikami
Witam! :) Nie G30, ale chodzi samą zasadę podłączenia. :) https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=86&t=293032&p=2488494#p2488494 Też mi wcześniej "chodziła po głowie" skrzynka bezpiecznikowa. Tylko po co? Po to, by męczyć się z przeciąganiem kabli i mieć satysfakcję, że udało się podłączyć jak zaleca producent?
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Jeśli tak, to zwracam honor! :oops: :cool2:
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Niczego nie wywalaj! Teraz się znawcy odezwali... a gdzie byli, jak przymierzałeś się do zakupu pasów? :mad2:
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Oczywiście, że dobrze. Teraz z daleka się wyróżnia. A nie jakaś czarna masa. :cool2:
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
A to nie wiedziałeś, że lakiernicy nie umieją polerować samochodów? (inaczej aut). :lol: Gdyby umieli, nie byliby lakiernikami. Co do felg, to tutaj będzie burza mózgów. Co użytkownik, to inny gust. :lol:
-
[E90] Wymiana demontaż sterownika świec żarowych M47N2
Ładny opis. :cool2: A sterownik wymieniłeś na nowy? Jest jakaś poprawa?
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Raczej po nitce do kłębka. :)
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Rozumiem, że jesteś rozgoryczony i w takim stanie nie panuje się nad stylistyką, gramatyką i ortografią, ale żeby faceta, który Cię strasznie znieważył i naraził na koszty, nazywać panem przez duże P. ? :mad2: Jest wyjątek, gdy kogoś darzymy wielkim szacunkiem, wdzięcznością itp. Dla mnie jednak przez duże P, jest tylko Pan Bóg.