dodam jeszcze ze ja kupiłem manuala ale sprawdzając ostatnio numery vin w sklepie z cześciami na Narbutta okazało sie ze z fabryki wyjechał jako automat i tez nie wiem czy dyfer został od automata czy wstawili cały układ napedowy z manuala.chyba wszystko jest wporządku bo auto nie ma problemów z przyśpieszaniem
witam mam pytanie jak zweryfikować optymalną temperature oleju nie mając wzkaznika temp. oleju czy można ocenic po wskażniku temperatury wody?? chodzi mi mianowicie o to ze chce wiedziec czy olej w silniku uzyskal juz optymalna temperuture za nim zaczne go wkrecać na obroty. chodzi o to zeby nie gazowac zimnego silnika i nie uszkodzic go. pozdrawiam czekam na odp.
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.