Treść opublikowana przez aaben
-
e92 330xd pre LCI 269 bhp, 570 nm.
Breytony to dobry wybór, zwróć uwagę przy zakładaniu/zdejmowaniu, zwłaszcza jak robisz to u kogoś, że otwory śrub są dość wąskie, np nasadka hazet 17 z plastikową obrotową obudową nie wchodzi luźno i można odprysnąć lakier.
-
Silnik po remoncie
Gwarancja niestety szumienia nie obejmuje, nie jest ono znaczące przynajmniej na filmach. Jak pisałem niestety te silniki tak mają, nawet rozrząd wymieniany na gwarancji potrafi szumieć.
-
Silnik po remoncie
Ale jaki jest problem? W tych silnikach czasem szumi. Trochę pomaga dobry olej.
-
E36 cope 2.8 WBABG11000ER40078
aaben odpowiedział(a) na damian3009 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttps://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-ID6CunL7.html
-
E91/2.0d 163km świece? korekty wtryskiwacza
Po tylu latach obowiązkowo.
-
Korekcja wtryskiwacza 320d M47
Skoro jeden się sypnął, to może pozostałe też. Niewiele firm umie odpowiednio zregenerować te wtryski.
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Dobrze że w końcu udałeś się do warsztatu, jak pisałem na początku tylko kompleksowo oceniając stan auta można ruszyć tę sprawę do przodu. Co do rozwiązań to: Nie warto brać żadnych chińczyków, temperatura na filtrze podczas wypalania to ponad 600 stopni, wiele było przypadków zapłonów samochodu przy różnych usterkach DPF. Używany oryginał trudno sprawdzić przed zakupem, ale jeżeli ktoś da gwarancję rozruchową to można spróbować. Oryginał nowy jest niestety drogi ale rozwiąże problem. Musisz sam podjąć decyzję, bo wynika ona bardziej z finansów.
-
Podnoszący się poziom oleju
J A K I S I L N I K
-
BMW e91 318d ubywa oleju
Faktycznie jest to ewenement. 100ml na 600 to akurat spada do min przy ok. 15tkm od wymiany czyli wtedy kiedy trzeba wymienić więc nie ma co się takimi małymi ilościami przejmować.
-
[E90 320d] wlot powietrza
Lepiej to mieć bo w trakcie jazdy w ulewę jest mniejsze ryzyko wciągnięcia wody na filtr powietrza, a kiedy jest gorąco ciągnie chłodniejsze powietrze niż to spod maski.
-
Pytanie o róźnice w osiągach miedzy kołami 17 a 18 cali
Na pewno spadła bo większy opór. Generalnie wg mnie nawet na 18 calach i felgach M-pakiet można na tyle jeździć z szerokością opon 225, zwłaszcza przy słabszych silnikach. Naciąg jest akceptowalny.
-
Problem z uruchomieniem
Poszukaj na forum.
-
Pytanie o róźnice w osiągach miedzy kołami 17 a 18 cali
Jeżeli nie jeździsz często z prędkościami powyżej 120kmh to nie będzie dużych różnic.
-
Klema pirotechniczna plusowa (Spalona)
Nr VIN i na realoem.com potwierdzisz.
-
[e91] 320d slaby prad przy rozruchu
Przejście plusa przez karoserię we wnęce przy akumulatorze potrafi zgnić.
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Jeżeli wymieniałeś czujniki, spróbuj jeszcze raz, to może wpłynąć na kalibrację czujników. Najlepiej znajdź kogoś z ISTA i zrób diagnostykę filtra.
-
[E9x] amortyzatory, sprężyny - jakiej firmy wybrać?
Sachs lub Bilstein B8.
-
E92 czujnik abs szybkie pytanie
Czyli też nie działa, sprawdź przewody idące po karoserii do wtyczki.
-
E92 czujnik abs szybkie pytanie
Nie trzeba coś jest z nim nie tak skoro jest błąd, najpewniej z podłączeniem.
-
BMW e90 LCI Słabo świecące ringi
Nie da się chyba że zmienisz ringi albo wrócisz do starych żarówek zamiast LED, wtedy się trochę wyrównuje. Tak dużą różnicę powoduje oświetlenie wewnętrznych ringów diodami LED.
-
E91 tylna wycieraczka - awaria.
Naprawić przycisk szyby bo zgnije i wcale nie otworzysz szyby.
-
E91 tylna wycieraczka - awaria.
Bo woda wtedy nie stoi na stykach w przycisku. A ten bolczyk który wchodzi w klapę faktycznie się wciska, po to żeby nie zniszczyć kółka przy takim zamykaniu szyby jakie Ty uskuteczniasz.
-
E91 tylna wycieraczka - awaria.
Trzpień wycieraczki może mieć mały luz osiowy ale nieznaczny i tak, powinien wchodzić w klapie w otwór w kółku. tylna szyba otwiera się sama prawdopodobnie z powodu wody w przycisku.
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Wróć, bo jeszcze jedna rzecz, tak oczywista że aż dziwne że się nie pojawiła do tej pory. kzielinskik, czy Ty w ogóle chociaż raz zarejestrowałeś nowy DPF w sterowniku silnika?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Zapchany/zniszczony DPF, czujnik jest ok.