Skocz do zawartości

Pawel735

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawel735

  1. Chodzi mi o mniej wiecej to samo jak ostatnio pojawiła sie do e32 w angielskim ale tym razem szukam do e34 w polskiej wersji.
  2. Przejrzewacie to troche ? :)
  3. Pawel735 odpowiedział(a) na SPS temat w E38
    Wiem, ale pytam dlatego bo moze masz instrukcje do e32 w pl chociaz angielska jest zupelnie ok
  4. Pawel735 odpowiedział(a) na SPS temat w E38
    Saintman zaczerpnales to z instrukcji do e34 zdaje sie tak ?
  5. A jaką stosujecie metodę polerowania? Ręcznie, czy za pomocą polerki? :?: Ja robię to ręcznie ale lepszy efekt napewno uzyskasz lecąc z maszynką.Ja niedługo zakupie jakiś sprzęt do tego celu.
  6. Pawel735 odpowiedział(a) na SPS temat w E38
    W bejach jest taki patent ze na szybe i nogi daje cieplym powietrzem a ze srodkowych nawiewow wieje chlodniejsze.Takze to jest normalne
  7. Pawel735 odpowiedział(a) na erikson temat w E34
    A koszt nowego spryskiwacza reflektora to 60 zł. :)
  8. Pawel735 odpowiedział(a) na kamilo temat w E30
    Tylko chłopaki spokojnie.........spokojnie.......:D
  9. Jeśli chodzi o 7 to brakuje tam silnika 3,5.Katalog pochodzi z 93 roku.Na końcu katalogu jest duża tabelka ze wszystkimi samochodami ktore sa w tym katalogu i tam jest troche wiecej danych i różnią się nieco od tych podanych tutaj.
  10. Pokusiłem się o zeskanowanie kilku stron z katalogu z opiniami i danymi technicznymi dotyczacymi e32,e34,e36.Myślę, że warto to przeczytać.Jak bedziecie przegladac materiały odnosnie e34 i e36 to po tym jak sie wam otworzy zdjecie prosze kliknac jeszcze raz na obrazek to pojawi sie w nieco wiekszym rozmiarze. Tutaj jest o e32 http://img199.exs.cx/img199/3885/e323up.th.jpg Tutaj znajdziecie o e34 Strona 1 http://img202.exs.cx/img202/7796/e3419vp.th.jpg Strona 2 http://img202.exs.cx/img202/1278/e3420yk.th.jpg Tutaj jest o e36 Strona 1 http://img202.exs.cx/img202/1649/e3611mj.th.jpg Strona 2 http://img202.exs.cx/img202/8659/e3629yl.th.jpg Napiszczie jak wam sie podoba.
  11. Pawel735 odpowiedział(a) na Topik temat w E32
    Ale zaraz zaraz, Ty masz u siebie klimatyzacje z pokretłami regulującymi temperature ( w sumie trzy pokrętła z czego dwa służą do ustawiania temperatury dla obu stron i trzecie regulujące intensywnośc nawiewu) czy masz na gałki ?
  12. Łukasz o co chodzi z tą NGK iridium ?
  13. Pawel735 odpowiedział(a) na eniro temat w E30
    Chrom w spreyu to wydatek z tego co pamietam od bodajże 12 do 20 zł.Możesz go kupić w sklepie z farbami.
  14. Pawel735 odpowiedział(a) na Topik temat w E32
    Może uszkodziło CI się pokrętło regulujące temperature.A ten problem wystepuje zarowno dla lewej i prawej strony ?
  15. Ja miałem jeszcze inny motyw. Za czasów kiedy jeździłem jeszcze Peugeotem 205 kupiłem sobie również świece NGK.Gościo zalukał w swoje informacje i podał mi odpowiednie.Kiedy zacząłem je wymieniać okazało się że te które siedziały w silniku miały podkładke miedzy świecą a głowicą a te które kupiłem były bezpodkładkowe.I napewno nie chodziło o przełożenie podkładek bo te świece które kupiłem były do innego typu głowicy - bez podkładki.Także przestrzegam wszystkim żeby nie ufać zbytnio sprzedawcom bo z reguł polegają tlyko na katalogach w których często są błędy.
  16. TUTAJ ZACZYNAMY TEMAT POLERKI LAKIERU SAMOCHODOWEGO Ja chciałem się skupić na temacie polerowania lakieru.Co według was jest dobre i godne uwagi.Ja od jakiegoś czasu używam pasty tempo i powiem że jest całkiem OK. Może ktoś używa pasty G3 ? Jeśli tak to jaki daje efekt w porównianiu do Tempo ? Co z mleczkami ? Jaki według was są dobre ?
  17. Bo zbliża się czas żeby ,,polecieć z perezem" i chciałbym się dowiedzieć czego używacie do polerowania swoich karet :) Jakich środków używacie.Czy są to pasty, mleczka, woski - jakie ? Zachęcam do brania udziału w dyskusji.
  18. A jakie opony planujesz miec na tych felgach ? I KONIECZNIE ZAPODAJ FOTKI JAK ZROBISZ WSZYSTKO
  19. Pawel735 odpowiedział(a) na Krzysztof Presz temat w E32
    Tu sa lampy z białym kierunkiem na tyle.Nawet zdaje sie ze to chyba jest aukcja Radka :) http://www.allegro.pl/show_item.php?item=42236749
  20. Pawel735 odpowiedział(a) na TOMEKE32730 temat w E32
    Jeżeli to nie to o czym mówi saintman to pewnie chodzi CI o regulacje głośników przód/tył.
  21. Pawel735 odpowiedział(a) na Krzysztof Presz temat w E32
    Mi sie podobają białe te które mam u siebie - to zalezy od koloru auta.Wcześniej podałem jeszcze linka do kierunkow ktore sa jeszcze ciemniejsze niz te twoje.
  22. Czy to może jest coś od regulacji reflektorów ?
  23. Pawel735 odpowiedział(a) na Krzysztof Presz temat w E32
    Ja zakupiełm właśnie takie białe A mam pytanko do saintmanaMoglbys mi zapodac jakies fotki jak CI sie prezentuja te dymione ? Jeśli chodzi o dymione to sa jeszcze takie http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=44997983 I te wydaja sie byc jeszcze bardziej dymione niz te u saintmana.
  24. Pawel735 odpowiedział(a) na Krzysztof Presz temat w E32
    Były także i przydymiane,ale jeśli chodzi o przydymiane DEPO to są one stosunkowo mocno przydymiane.Znajdziesz je na allegro. Generalnie to co firma to albo mniej albo bardziej przyciemniony jest.
  25. Pawel735 odpowiedział(a) na Krzysztof Presz temat w E32
    Polecam kieruneczki Depo.Są na allegro po 35 za sztuke.Posiadają atest i są dobrze wykonane.Siedzą dokładnie tak jak oryginalne.Zobacz na zdjecie w moim profilu - mam wlasnie te o ktorych mowie.Ew moge przeslac Ci wiecej fotek. Są jeszcze klary,tj z przezroczystym całkowicie kloszem ale to wydatek blisko 200 zł.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.