Treść opublikowana przez Pawel735
-
Czy jest polski service manual do e34 ?
Chodzi mi o mniej wiecej to samo jak ostatnio pojawiła sie do e32 w angielskim ale tym razem szukam do e34 w polskiej wersji.
-
Opinie i dane z ADACA o e32,e34,e36 do poczytania.
Przejrzewacie to troche ? :)
-
Wentylacja wnętrza auta
Wiem, ale pytam dlatego bo moze masz instrukcje do e32 w pl chociaz angielska jest zupelnie ok
-
Wentylacja wnętrza auta
Saintman zaczerpnales to z instrukcji do e34 zdaje sie tak ?
-
Kosmetyki - porady i wymiana doświadczeń
Pawel735 odpowiedział(a) na Sebast - BMW Klub Polska temat w Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paskiA jaką stosujecie metodę polerowania? Ręcznie, czy za pomocą polerki? :?: Ja robię to ręcznie ale lepszy efekt napewno uzyskasz lecąc z maszynką.Ja niedługo zakupie jakiś sprzęt do tego celu.
-
Wentylacja wnętrza auta
W bejach jest taki patent ze na szybe i nogi daje cieplym powietrzem a ze srodkowych nawiewow wieje chlodniejsze.Takze to jest normalne
-
spryskiwacz reflektora cieknie
A koszt nowego spryskiwacza reflektora to 60 zł. :)
-
Info o e-30
Tylko chłopaki spokojnie.........spokojnie.......:D
-
Opinie i dane z ADACA o e32,e34,e36 do poczytania.
Jeśli chodzi o 7 to brakuje tam silnika 3,5.Katalog pochodzi z 93 roku.Na końcu katalogu jest duża tabelka ze wszystkimi samochodami ktore sa w tym katalogu i tam jest troche wiecej danych i różnią się nieco od tych podanych tutaj.
-
Opinie i dane z ADACA o e32,e34,e36 do poczytania.
Pokusiłem się o zeskanowanie kilku stron z katalogu z opiniami i danymi technicznymi dotyczacymi e32,e34,e36.Myślę, że warto to przeczytać.Jak bedziecie przegladac materiały odnosnie e34 i e36 to po tym jak sie wam otworzy zdjecie prosze kliknac jeszcze raz na obrazek to pojawi sie w nieco wiekszym rozmiarze. Tutaj jest o e32 http://img199.exs.cx/img199/3885/e323up.th.jpg Tutaj znajdziecie o e34 Strona 1 http://img202.exs.cx/img202/7796/e3419vp.th.jpg Strona 2 http://img202.exs.cx/img202/1278/e3420yk.th.jpg Tutaj jest o e36 Strona 1 http://img202.exs.cx/img202/1649/e3611mj.th.jpg Strona 2 http://img202.exs.cx/img202/8659/e3629yl.th.jpg Napiszczie jak wam sie podoba.
-
gorace powietrze i ogrzewanie
Ale zaraz zaraz, Ty masz u siebie klimatyzacje z pokretłami regulującymi temperature ( w sumie trzy pokrętła z czego dwa służą do ustawiania temperatury dla obu stron i trzecie regulujące intensywnośc nawiewu) czy masz na gałki ?
-
Bardzo niskie ukłony dla świeczek NGK.
Łukasz o co chodzi z tą NGK iridium ?
-
pytanie o chromowanie
Chrom w spreyu to wydatek z tego co pamietam od bodajże 12 do 20 zł.Możesz go kupić w sklepie z farbami.
-
gorace powietrze i ogrzewanie
Może uszkodziło CI się pokrętło regulujące temperature.A ten problem wystepuje zarowno dla lewej i prawej strony ?
-
Bardzo niskie ukłony dla świeczek NGK.
Ja miałem jeszcze inny motyw. Za czasów kiedy jeździłem jeszcze Peugeotem 205 kupiłem sobie również świece NGK.Gościo zalukał w swoje informacje i podał mi odpowiednie.Kiedy zacząłem je wymieniać okazało się że te które siedziały w silniku miały podkładke miedzy świecą a głowicą a te które kupiłem były bezpodkładkowe.I napewno nie chodziło o przełożenie podkładek bo te świece które kupiłem były do innego typu głowicy - bez podkładki.Także przestrzegam wszystkim żeby nie ufać zbytnio sprzedawcom bo z reguł polegają tlyko na katalogach w których często są błędy.
-
Kosmetyki - porady i wymiana doświadczeń
Pawel735 odpowiedział(a) na Sebast - BMW Klub Polska temat w Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paskiTUTAJ ZACZYNAMY TEMAT POLERKI LAKIERU SAMOCHODOWEGO Ja chciałem się skupić na temacie polerowania lakieru.Co według was jest dobre i godne uwagi.Ja od jakiegoś czasu używam pasty tempo i powiem że jest całkiem OK. Może ktoś używa pasty G3 ? Jeśli tak to jaki daje efekt w porównianiu do Tempo ? Co z mleczkami ? Jaki według was są dobre ?
-
Czym/jakimi środkami polerujecie swoje autka?
Bo zbliża się czas żeby ,,polecieć z perezem" i chciałbym się dowiedzieć czego używacie do polerowania swoich karet :) Jakich środków używacie.Czy są to pasty, mleczka, woski - jakie ? Zachęcam do brania udziału w dyskusji.
-
Czy ktos miał w E-32 obnizona zawieche i felgi 18tki?
A jakie opony planujesz miec na tych felgach ? I KONIECZNIE ZAPODAJ FOTKI JAK ZROBISZ WSZYSTKO
-
Białe kierunkowskazy
Tu sa lampy z białym kierunkiem na tyle.Nawet zdaje sie ze to chyba jest aukcja Radka :) http://www.allegro.pl/show_item.php?item=42236749
-
do czego to służy?
Jeżeli to nie to o czym mówi saintman to pewnie chodzi CI o regulacje głośników przód/tył.
-
Białe kierunkowskazy
Mi sie podobają białe te które mam u siebie - to zalezy od koloru auta.Wcześniej podałem jeszcze linka do kierunkow ktore sa jeszcze ciemniejsze niz te twoje.
-
Co to jest ten ,,uśmieszek" w reflektorach
Czy to może jest coś od regulacji reflektorów ?
-
Białe kierunkowskazy
Ja zakupiełm właśnie takie białe A mam pytanko do saintmanaMoglbys mi zapodac jakies fotki jak CI sie prezentuja te dymione ? Jeśli chodzi o dymione to sa jeszcze takie http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=44997983 I te wydaja sie byc jeszcze bardziej dymione niz te u saintmana.
-
Białe kierunkowskazy
Były także i przydymiane,ale jeśli chodzi o przydymiane DEPO to są one stosunkowo mocno przydymiane.Znajdziesz je na allegro. Generalnie to co firma to albo mniej albo bardziej przyciemniony jest.
-
Białe kierunkowskazy
Polecam kieruneczki Depo.Są na allegro po 35 za sztuke.Posiadają atest i są dobrze wykonane.Siedzą dokładnie tak jak oryginalne.Zobacz na zdjecie w moim profilu - mam wlasnie te o ktorych mowie.Ew moge przeslac Ci wiecej fotek. Są jeszcze klary,tj z przezroczystym całkowicie kloszem ale to wydatek blisko 200 zł.