Treść opublikowana przez Pawel735
-
Jak to jest z tymi mandatami, płacić nie płacić ?
Ja jak mnie raz złapali to stargowałem mandat na 30 zł :) bo jechałem wtedy starym polonezem - było to jakies 2 miesiace temu.Spytałem sie czy za 30 zł przyjdzie komornik to jeden z policjantów powiedział że za tą sumę nie przyjdzie.Myślę że jeżeli nie jesteśmy dłużni więcej niż 100 zł to chyba nie ma obawy.Chyba że się mylę
-
oryginalne filtry czy zamienniki??
No co do filtrona to sie nie zgodze z Tobą.Produkcja Filtrona idzie również za granicę zachodnią. Pozatym dlaczego Polacy mają zawsze uprzedzenia co do krajowych produktów ?
-
ile oleju wchodzi do wspomagania ?
Chciałem to sprawdzić w dekoderze vin ale albo ja nie widze albo tego tam nie ma.
-
Dlaczego te przewody są tak poskrecane na tym rysunku ?
Myślę że masz rację bo te przewody wyprowadzone są przed chłodnice.
-
Wymiana filtru paliwa - pytanka
W E32 filtr paliwa znajduje sie z tyłu przy zbiorniku także jest to chyba inaczej niż w e30.
-
ile oleju wchodzi do wspomagania ?
Zamierzam zmienic i nie wiem jaka ilosc kupic.Jak spuscic stary olej ze wspomagania ?
-
Dlaczego te przewody są tak poskrecane na tym rysunku ?
Jak myslicie dlaczego przewód numer 1 jest tak poskrecany tuz kolo numerku 1 ? http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=GB31&mospid=47344&btnr=32_0067&hg=32&fg=20
-
Wymiana filtru paliwa - pytanka
Czy zmieniajac ten filtr bede musiał spuscic paliwo z baku czy nie zachodzi taka konieczność.Czy po takim zabiegu trzeba jakoś odpowietrzyć układ zasilania (paliwowy) ? Jeśli tak to jak należy to zrobić ?
-
Czy lambda w silniku 3,5 jest 1V ?
ok serdeczne dzieki - a co do tej sondy to chyba bedzie dobra bo jest 1v ma 4 kabelki, na dodatek bosch a z polaczeniem tych kabli jakos sobie poradze :)
-
Czy lambda w silniku 3,5 jest 1V ?
Powiedz mi jeszcze czy to bedzie dobra sonda z tej aukcji. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=48694900
-
Czy lambda w silniku 3,5 jest 1V ?
No ale przeciez zawsze mozna zacisnąć końcówki i przerobić połączenie kabli na wsuwki zamiast lutować - co o tym sadzicie ?
-
Czy lambda w silniku 3,5 jest 1V ?
Tak jak w pytanku i jakie sa ceny sond.Czy musze miec oryginalna z wtyczka czy moge polaczyc sobie kabelki - bo dochodza mnei słuchy ze łaczenie jakos nie bardzo wchodzi w gre.
-
Ile tak naprawde palą piątki 520i-525i ?
Ja wypowiem sie uniwersalnie :) Spalanie od 0 do plus nieskończoności.Zależne od stylu jazdy. Przepraszam ale takich pytań typu ,,Ile pali..." było już chyba z 10.
-
Kult V8 niepotwierdzony przez dane techniczne
Skoro jesteśmy przytemacie osiągów e32 w wersji 3,5 r6 oraz 3.0 v8 to r6 przyspiesza do setki o jakies dziesiate czesci sekundy szybciej od v8 za to v8 poleci szybciej o jakies 2 albo 3 km.
-
Chromowane słupki
E32 w wersji shadow wedlug mnei wyglada najlepiej.Shadow moim zdaniem sprawia wrazenie jakby autko było nowsze.Z wyżej wymienionych powodów posiadam wersje shadow line :P
-
Pompa wodna - jakiej firmy są dobre pompy
Chcę zmienić u siebie pompe i szukam czegoś co bedize dobre.Jakie macie doswiadczenia z pompami wodnymi,gdzie mozna kupic jakas przyzwoita pompe.
-
3 pytanka do ludzi którzy się znają
O płyn od spryskiwczy sie nie martw. A płyn od wspomagania jeśli jest czerowy to jest w porządku.
-
Dlaczego E23 wydaje się brzydkie i przestarzałe?
Odpowiedź jest prosta.Zwróc uwage na lata w jakich została produkowana i jakie kanony kiedyś panowały. Pozatym na codzień widzisz nowsze furki o całkiem innych kształtach.
-
Czy ta sonda lambda nada mi sie do e32 ?
Ej no chłopy :) no niechże ktoś mi odpowie :)
-
Co dalej z cenami?
Sprawa oczywista.Taki krążownik jak e32 nie może zostać niezauważony :)
-
Rozładowany aku i centr zamek - czy taki numer przejdzie ?
Czytałem już to :) Jutro chyba sprobuje z ta lampka w bagażniku.Swoja droga ciekawe rozwiazanie. Jak to nie ruszy to zostaje jeszcze hak - bo takiego też ma.Tylko zastanawiam sie czy przy pomcy tego haka faktycznie da sie otworzyc auto bo jezeli podlacze zasilanie powiedzmy na światła w haku to przecież nie pójdzie prad do aku bo przelacznik od swiateł w samochodzie nie jest wlaczony i nie ma obwodu zamknietego.
-
Co dalej z cenami?
E30 jest raczej zbliżone wymiarami do duzego fiata.E32 to coś typu czajka.
-
Rozładowany aku i centr zamek - czy taki numer przejdzie ?
W lewo sie otwiera :) No ale wracajac do tematu to czy jak podlacze 12V do silownika od klapki paliwa to ruszy cały zamek a jesli tak to do ktorego kabla w siłownikczu + a do ktorego minus
-
Co dalej z cenami?
Tu moglbym polemizowac i naprawde moznaby było prowadzic nieskończenie długa dyskusje na ten temat. Pozdrawiam wszystkich pasjonatów serii 7.To jest to chłopaki :)
-
Rozładowany aku i centr zamek - czy taki numer przejdzie ?
Ale bez aku tez mozna otworzyc drzwi kierowcy.Podnosisz klamke i wtedy kluczyk w lewo tylko ze w tej beji to nie chce działać