Treść opublikowana przez Pawel735
-
Wahacz metalowy a aluminiowy - jaka różnica oprocz ceny
Czy jest sens kupować droższy aluminiowy wahacz czy lepiej stalowy (mowa tu o wahaczu przednim górnym)
-
Śruba pod pedałem gazu:D
Czy ktoś próbował już ją wkręcać żeby pedał gazu można było bardzije wcisnąć ?W sumie to do czeog ona służy,czy takie regulowanie tej śrubki jest bezpieczne ?
-
Co to za okablowanie
a zderzak z tyłu masz zwykly czy od alpiny ?
-
Co to za okablowanie
A masz napisane na silniku ALPINA ?
-
Co to za elementy?
Ten element z ktorego wychodzą dwa wężyki a dokladnie to jeden wchodzi a drugi wychodzi to skraplacz oparów paliwa.
-
Czy ta sonda lambda nada mi sie do e32 ?
robie refresh tego tematu bo nie uzyskałem odpowiedzi a ciekawy jestem tego :)
-
Czy zuzycie tarcz hamulcowych jest sygnalizowane....
Zuzycie tarcz nie jest sygnalizowane.Tylko klocki jak powiedział poprzednik są sygnalizowane.Grubosc tarczy możesz zmierzyć i dowiesz się czy jeszcze na niej pojeżdzisz lub jesli tarcza ma juz tzw ,,progi" to zaleca się wymianę.
-
Syndrom 299960km a test zegarów ktory nie działa.
Moje zegary faktycznie mają ten plastik z tyłu szary i nie idzie test zegarow.
-
BRAKE LT CIRCUIT
przetlumaczonych nie mam ale jak masz ustawiony jezyk angielski w kompie i wystwietla ci jakies inne komunikaty jeszcze to pisz to ci przetłumacze i sprawdź tą żarówke - natychmiast :) Daj znać czy to zarowka była tym problemem.
-
BRAKE LT CIRCUIT
Ten komunikat dosłownie oznacza Obwód świateł hamulcowych.
-
BRAKE LT CIRCUIT
Przede wszystkim to zobacz czy nie przepaliła ci się żarówka od hamulców :)
-
Syndrom 299960km a test zegarów ktory nie działa.
Jak myslicie czy to ze test zegarow nie dziala u mnie moze miec zwiazek z syndromem 299960 bo takowy u mnei wystepuje.Ktos zauwazyl taki zwiazek u siebie ?
-
Podczas wciskania sprzegla dziwny odglos :(
Gdyby sprzeglo CI się kończyło to przy gwałtownym wciśnieciu gazu szczegolnie na wysokim biegu ślizgało by CI się
-
Podczas wciskania sprzegla dziwny odglos :(
Wedlug mnie to łożysko ale chętnie posłuchałbym jeszcze tego co koledzy mają do powiedzenia.
-
gaz w 318 is coupe
Strzelanie może mieć wiele przyczyn także trudno tu generalizować o jedną z nich, aczkolwiek strzały mogą Ci zniszczyć przepływomierz.
-
Moich bojów ze słabymi światłami po wsze czasy koniec ;)
Kto jak kto ale ,,święty" zawsze na perezie (czyt.polerce) ma autko:D
-
ZACZĘŁA WIĘCEJ PALIĆ
I domyślam się że że każda z nich ma oddzielna wtyczke pod maską.Tak się zastanawiam czy w przypadku awarii jednej z nich mozna by bylo rozdzielić sygnał ze sprawnej na dwa gniazda.Skoro znajdują się na jednej wysokości to myślę że to zdałoby egzamin.Inna sprawa jeżeli jedna z nich znajdowałaby się przed a druga za katalizatorem ale z tego co piszesz tak nie jest. To taka małą dygresja poza tematem ale zastanawiam się po co BMW dało dwie sondy.Pewnie jedna z nich odpowiada za 4 cylindy po jednej stronie a druga za pozostałą czwórkę ale skoro tak to po co zwiększać koszty skoro obydwie podają ten sam sygnał ?
-
Moich bojów ze słabymi światłami po wsze czasy koniec ;)
Wszyscy się cieszymy ale myślę że białe kierunki lepiej by ci pasowały od tych sciemnianych
-
ZACZĘŁA WIĘCEJ PALIĆ
Któraś z sond ? A czy przypadkiem tylko w 750 nie ma ich dwie a w reszcie jest po jednej ? Jak ma się sprawa z tym ?
-
Czy ta sonda lambda nada mi sie do e32 ?
Jeżeli w przyszłości zachodziłaby konieczność wymiany sondy lambda u mnie to od jakiego inego model BMW bedzie odpowiednia.Mam e32 silnik 3,5.Czym różnią się te sondy? Może być sonda np od e38 czy e39 ?
-
ZACZĘŁA WIĘCEJ PALIĆ
Może sonda nie działa prawidłowo i podaje błędne sygnały
-
Czy wymieniajac pompe wodna nalezy wymienic termostat ?
Tak sie zastanawiam czy przy okazji wymiany pompy wodnej nie warto wymienic termostatu.Czy kupujac pompe wodną dostaje sie razem z nia uszczelke w komplecie ?
-
Mocne drgania boczne !
Daj znać jaki efekt jest po wykonanym zabiegu.
-
Jakie sa objawy następujących usterek
Witam CHciałem się dowiedzieć czym mogą się objawiać 1.Uszkodzone gumy drążka stabilizatora z przodu 2.Ostatnio na forum była mowa o wachaczu górnym w którym zużyte silentbloki powodują drganie kierownicy - a czym objawia się zużycie wachacza dolnego ? Pozdrawiam Paweł
-
Ubyło płynu chłodzącego i jakies piszczenie ...
Mi osobiście się wydaje że sprawa dlaczego nie widać żadnych wycieków jest prosta.Otóż powstają one w czasie pracy pompy a że silnik wtedy jest ciepły więc płyn wyparowywuje i dlatego nie widać że gdzieś cieknie. Pozatym chętnie posłuchałbym jeszcze więcej wypowiedzi czy wymiana oringu pomoże.