Treść opublikowana przez Pawel735
-
Wzrost spalania przy włączonej klimatyzacji
Powiedzmy litr na 100km, ale czy to ważne? :?: Pytam poprostu z ciekawości
-
Wzrost spalania przy włączonej klimatyzacji
No właśnie.Ile rośnie spalanie kiedy chodzi nam klimatyzacja.
-
Typowe usterki skrzyń automatycznych.
Witam, Chciałem się dowiedzieć jakie są najczęstsze usterki skrzyń automatycznych w tych modelach.Mam głównie na myśli skrzynie od V12 ale mile widziane wszelkie opinie. Pozdrawiam Paweł
-
Olej czuć beznyną
To prawda, w zasadzie jeżdze głównie po mieście i żadko robie jakieś dalsze trasy.Przyznam szczerze że troszke sie obawiałem o to ze olej czuc benzyną, ale skoro takie sa tego przyczyny to nie ma powodow do zmartwień.
-
Olej czuć beznyną
Ja w zasadzie mam zrobione ponad 300 tyś.
-
Olej czuć beznyną
Witam Sprawa ma się następująco.Ostatnio zmieniałem u siebie olej.Przy okazji tego zauważyłem że czuć go beznyną.Przypuszczam że poprzedni właściciel dość długo mógł jeździć na starym oleju i może to być jednym z powodów.Po wymianie oleju weszło mi jakieś 5 litrów do silnika 3,5 no i ten dalej czuć benzyną - może dlatego że zmieszał się z tym starym olejem. Moje pytanie brzmi jakie moga być przyczyny tego że olej czuć benzyną ?
-
Zbiornik spryskiwacza
A ja mam pytanko jak wymontowuje sie te zbiorniczki bo w tym momencie musze to zrobic ?
-
Chcę dać moduł zamykania centralnego z pilota.Kilka pytań
Dzieki w kazdym razie.COś z tego napewno mi sie przyda.
-
Chcę dać moduł zamykania centralnego z pilota.Kilka pytań
widze ze tu jeszcze jakas identyfikacja uzytkownika jest :)
-
Chcę dać moduł zamykania centralnego z pilota.Kilka pytań
Dzieki.
-
Chcę dać moduł zamykania centralnego z pilota.Kilka pytań
Moglbys napisac cos wiecej ? Czyli na co zwrocic szczegolnie uwage. Czy da sie podlaczyc czujniki dzwiowe do alarmu w ten sposob zeby podlaczyc tylko jeden bez koniecznosci wpinania sie we wszystkie drzwi ?
-
Dziwna sprawa podczas wymiany oleju
O to wlasnie mi chodzi.Tak chłopaki przypuszczałem.Jeszcze raz serdeczne dzięki.
-
Zmiana kierownicy ze sportową na zwykłą
Czy e34 i e32 maja te same kierownice ?
-
Zmiana kierownicy ze sportową na zwykłą
a ta oryginalna kierownica gdzie ma guziczki do sygnału dzwiekowe.
-
Zmiana kierownicy ze sportową na zwykłą
Witam, Chciałem u siebie wymienic kierownice ze sportowej na zwykla 4 ramienna.Czy wystarczy kupic sama oryginalna kierownica i poprostu ją zalozyc ściągając ten osprzet od sportowej czy potrzebne sa do tego jakies naby czy cos takiego.
-
Chcę dać moduł zamykania centralnego z pilota.Kilka pytań
A czy ktoś wie jakimi numerami oznaczona jest centrtalka od zamka ? Czy można tam bez problemu podłączyć sterownik który dwoma kabelkami steruje otwieraniem i zamykaniem czy potrzeba jakis modyfikacji.
-
Chcę dać moduł zamykania centralnego z pilota.Kilka pytań
Chciałem się dowiedzieć gdzie jest zlokalizowana centralka zamka w e32 735.Jakie ma oznaczenia.Czy ktoś ma może rozpiske jakis wyprowadzeń.Na co warto zwrócić uwagę podczas montażu.Czy zamek w beji sterowany jest plusem czy minusem.
-
Dziwna sprawa podczas wymiany oleju
Dzieki chłopaki za informacje.O to właśnie mi chodziło. Pozdrawiam Paweł
-
Dziwna sprawa podczas wymiany oleju
Właśnie Falcon tak przypuszczałem ze te 6 litrów to troche wysrubowany jest wynik.Jutro spuszcze troche oleju.A jaki stan oleju jest najlepszy - na samym srodku miedzy minimum a maximum czy raczej blizej maximum ? Pozdrawiam Paweł
-
Dziwna sprawa podczas wymiany oleju
Filtr zmieniony.Autko też pochodziło troche (zdecydowanie wystarczająco)i tyle ile było za duzo tyle jest.Przypuszczam ze gdzies sie zawieruszyło jednak troche tego oleju np w głowicy. Czekam jeszcze na jakieś propozycje. Pozdrawiam Paweł
-
Dziwna sprawa podczas wymiany oleju
Witam, Sprawa ma się następująco.Według wszelkich danych do mojej 3,5 e32 wchodzi 6 litrów oleju.Ja po spuszczeniu oleju (samochod stał na równym terenie) wlałem 5,7 litra i ku mojemu zdziwieniu na bagnecie jest ponad maximum.Czym może być spowodowany taki stan rzeczy - może te seryjne dane są takie wyśrubowane i ta różnica 0,3 litra to powiedzmy olej ktory mogl zostac na sciankach , czy w okolicy wałka rozrządu ? Pozdrawiam Paweł
-
Komputer i wskazywane na nim spalanie na 100km
Witam Chcialem sie zapytac co oznacza br 1 i br2 kiedy wciskam guzik od komputera aby wskazał spalanie. Pozdrawiam
-
Może banalne ale JAK SIĘ OBSŁUGUJE KLIMATYZACJĘ ?
a te guziczki z napisem auto za co sš odpowiedzialne ?
-
Może banalne ale JAK SIĘ OBSŁUGUJE KLIMATYZACJĘ ?
chodzi mi glownie o te guziki ktore znajdujš się pod pokretłem od intensywnoci nawiewu - do czego one słuszš.
-
Może banalne ale JAK SIĘ OBSŁUGUJE KLIMATYZACJĘ ?
Witam Was Panowie, Tym razem chciałem się dowiedzieć coś więcej na temat obsługi klimatyzaji.Moglibyście mi opisać który guzik do czego służy i jak powinno się obsługiwać klimatyzację. Pozdrawiam Paweł