Treść opublikowana przez Pawel735
-
Mocne drgania boczne !
Akrystian kupowałeś same silentbnlocki czy całe górne wachacze? Jeśli tak to podaj jakies namiary bo ja tez przymierzam się do zakupu.W poniedziałek będe w Zamościu :)
-
Co to za okablowanie
Ale numer - megafon.Co jak co ale o tym jeszcze nie słyszałem.Masz tą siódemkę czteromiejscową ?
-
Komunikat- Betriebsanleitg
Betriebsanleitung to znaczy że sposób rozwiązania usterki opisany jest w intsurkcji obsługi. A po usunięciu usterki komunikat sam znika :)
-
wahacze gorne i dolne firmy Teknorot
No wlasnie ja rowniez prosiłbym o jakies namiary gdzie moge je kupic ?
-
Ubyło płynu chłodzącego i jakies piszczenie ...
A było widać że pompa jest mokra czy jakieś inne objawy wskazujące na wyciek z pompy ?
-
Mocne drgania boczne !
Jaki koszt takiej operacji i masz moze fotki jak to wyglada bo nie mam pojecia co to są te silentbloki.
-
Nieoryginalny moduł zamykania z pilota do centralnego zamka
Zadziała to? :)
-
Co to za okablowanie
Blaster a od czego służy reszta tych guziczków na tej konsoli ?
-
Kontrolka smarowania gaśnie po 4 sekundach
Tak sie jeszcze zastanawiam nad tym czy rodzaj oleju (mineral,półsyntety,syntetyk) nie ma wpływu na ciśnienie.
-
Czy jest polski service manual do e34 ?
Coś mi się tak wydawało właśnie :) ale to kawał dobrej roboty.Pozatym pozwoliłem sobie nieco bardziej zabuszować w tych zbiorach i trzeba przyznać że ciekawe rzeczy tam masz.
-
Czy jest polski service manual do e34 ?
Zwykłe manuale czyli instrukcje obsługi zarowno do e32 jak i do e34 sa na forum, do e34 jest w polskim nawet.
-
Czy jest polski service manual do e34 ?
Podchwytliwe ? :) Przyznaj, że sam się zamotałeś :cool2:
-
Kontrolka smarowania gaśnie po 4 sekundach
Pozatym zobaczcie jakie to duze motory są,ile tam jest powierzchni wewnątrz, i zanim tam wzrośnie ciśnienie do takiego żeby zgasła kontrolka mija krótka chwileczka.Napewno nie macie tego problemu jak zgasicie silnik i zaraz go odpalicie.
-
Nie podlaczone kable pod fotelem kierowcy
Jakis czas temu zaglądałem pod fotel kierowcy u siebie i zobaczyłem jakąś kostkę wychodzącą z fotela które nie jest podlączona.Zastanawia mnie od czego ona jest .Moje fotele mają jedynie guziki od pompowania,nie mają podgrzewania,czy to mozliwe ze ta kostka jest od grzania ?
-
Gdzie powinna znajdować się gaśnica ?
Jutro rzuce okien na tą tylną burtę.Myślę że nie ma konieczności zamieszaczania fotek Dennisek.Nawet nie pomyślałem że z tyłu pomiędzy lampami może być miejsce na podnośnik.
-
slaby na niskich obrotach, mocny na wysokich ?
Kiedy zmieniałeś ostatnio filtr paliwa ? Czy z turbiną wszystko jest ok ?
-
Czy jest polski service manual do e34 ?
Bentley do e32 http://www.e38.org/e32/E32_Service_Manual.zip http://bmwe32.student.utwente.nl/temp/E32_Service_Manual.zip
-
Nieoryginalny moduł zamykania z pilota do centralnego zamka
Chciałbym dorzucić do swojej beji taki moduł żeby zamykać autko z pilota i zastanawiam sie nad jedną rzeczą.Otóż z tego co mi wiadomo amek w e32 sterowany jest plusem a wiekszosc modułów dostepna na rynku przystosowana jest do sterowania masa więc dajemy przekaźniki ale to nie jest problem. Bardziej interesuje mnie nastepujaca sytuacja.Jak wiadomo z modułu który chcę kupić wychodzą dwa kable które są odpowiedzialne za sterowanie centralką od zamka czyli otwieranie i zamykanie zamka.Czy muszę się wpinać do centralki zamka czy może wystarczy podłączyć się kabelkami z modułu do odpowiednich kabli od siłownika master (2 z 5 kabli) na ktorych zmienia się stan logiczny (jest plus,nie ma plusa) podczas otwierania/zamykania zamka. Czy po takiej operacji zamek będzie działał prawidłowo ?
-
Podczas jazdy zablokowaly sie tylne kola
Z tego co nam wiadomo to jak do tej pory drugi most sprawuje sie prawidłowo.
-
Gdzie powinna znajdować się gaśnica ?
Niby oryginał mam.I jeśli on powinien się mieścić tam gdzie koło to u mnie chyba powodem braku miejsca jest felga 16 na zapasie z szeroką gumą. A u CIebie Dennisek podnośnik wchodzi razem z kołem bo nie bardoz rozumiem co masz na myśli pod pojęciem tylna burta.
-
Gdzie powinna znajdować się gaśnica ?
Widze ze kolega ,,zalew" po ostatniej refleksji na temat duzych fotek sam manifestuje sie z kluczykami :D
-
Opinie i dane z ADACA o e32,e34,e36 do poczytania.
Mi sie podoba ta 7 na zdjeciu z tego katalogu.Taka fabryczna.
-
Gdzie powinna znajdować się gaśnica ?
Wyobraż sobie łukasz że jako koło zapasowe mam felge 16/225/55 i nawet podnośnik sie nie mieści tylko muszę go wozić w bagażniku :)
-
Gdzie powinna znajdować się gaśnica ?
Jeśli chodzi o e32 to jakoś nie widze tam w bagażniku sensownetgo miejsca na tą gaśnicę.Po bokach za wykładziną tez jakoś trudno ją tam umiejoscowić.
-
Gdzie powinna znajdować się gaśnica ?
Zaglądam po wszystkich dziurach i za nic nie moge znaleść jakiegoś sensownego miejsca na gaśnice.Gdzie ona fabrycznie powinna być zainstalowana ?