Treść opublikowana przez Pawel735
-
Prezentacja o e32 - co ciekawego mozna powiedziec ?
Już zaprezentowane.Była to publicznośc totalnie nie zczajona w temacie wiec wspomniałem i histori komforcie silnikach,przestrzeni,moja prywatna opinia,ogolne opinia o bejach,oraz o tym ze to samochod uzywany jako rządowa fura :DD Pozdrawiam
-
Podgrzewane zamki,spryskiwacze - jak sprawdzic czy to działa
to podaj mi namiary na ten watek bo ja troche szukałem i nie zdazyłęm znaleźć Jeszcze jedno - czy tylko klamka kierowcy jest podgrzewana czy takze inne ?
-
Podgrzewane zamki,spryskiwacze - jak sprawdzic czy to działa
Witam Panowie, Chciałem się dowiedzieć jak uruchamia sie podgrzewanie zamkow, slyszalem ze podnosi sie klamke na jakis czas,Moglby ktos napisac cos wiecej, czy podczas jak grzeją sie zamki świeci sie cos w samochodzie np guziki od szyb ?
-
Zmiana kierownicy
Według mnie e32 i e34 tylko i wyłącznie.
-
Prezentacja o e32 - co ciekawego mozna powiedziec ?
Jest mi to potrzebne na angielski.To będzie prezentacja ustna.Chce zawrzeć w niej jakieś ciekawe rzeczy żeby nie była nudna :)
-
Prezentacja o e32 - co ciekawego mozna powiedziec ?
Ok.To o czym powiedziałes wspomne w odpowiedni sposób bo to środowisko laików wiec nie bede wykładał im o momentach obrotowych :) Czekam na dalsze sugestie.
-
Prezentacja o e32 - co ciekawego mozna powiedziec ?
Zamierzam przygotować prezentacje o e32 i zastanawiam się co ciekawego w niej zawrzeć aby zainteresowac słuchaczy.Napewno wspomne troszkę historii, trochę o komforcie no i co jeszcze jest warte powiedzenia aby nie było nudne a ciekawe ? Prezentacja ma trwac 10-15 min.
-
Kiedy zapala sie wam rezerwa ?
Wiem już o kim mówisz A czy jest jakaś metoda sprawdzić czy zapali się rezerwa np przez odlaczenie pływaka - zadziała to ?
-
Kiedy zapala sie wam rezerwa ?
o ktorego buszmena Ci chodzi - czym jeździ konkretniej i w jakim kolorze to skojarze.
-
Kiedy zapala sie wam rezerwa ?
Test zegarów niestety u mnie nie działa.Jezyk mozna zmienic z test niestety nie działa.
-
Kiedy zapala sie wam rezerwa ?
Chce poprostu mieć wiarygodny pomiar stanu paliwa w baku, pozatym czasem są takie jaja że np jest 5 litrów a wskazówka pokazuje ze jest 20 a po przejechaniu kilkuset metrów pokazuje poprawny poziom.
-
Na ile tys km są wyskalowane kontrolki zuzycia oleju?
Bo czestotliwosc ich zapalania się napewno zależy tylko i wyłącznie od zrobionego przebiegu a ze u mnie licznik przebiegu całkowitego stoi stąd pytam :)
-
Kiedy zapala sie wam rezerwa ?
Jezeli chodzi o tą kontrolke to nawet nie mignie.Tak jak pisałem ostatni raz swieciła sie przed tankowaniem do połowy a później mimo iż wskazówka poszła blisko zera nie zapaliła się ta kontrolka.Wogule od tamtego momentu nie widziałem aby się zaświeciła, a boje sie jeździć bo nie wiem ile w sumie jest tego paliwa w baku jeszcze. Moze przy pływaku jest coś co odpowiada za rezerwę i przy tankowaniu do połowy mogło się zawiesić przez co nie zapala się rezerwa ? PS Kiokio świętujesz dzisiaj jubileusz - 1000 postów już napisałeś :DDD
-
Licznik kilometrów - nie działa podświetlanie
Witam, czy moglbys mi wytłumaczyc które uchwyty służa do sciagniecia tej obudowy aby dostac sie do zarowek od podswietlania kilometrow ? Czy chodzi o te obok zaroweczek od halogenow a z drugiej strony licznika od abs ? Obrazek pod linkiem http://img10.allegro.pl/photos/oryginal/38/3886/388631/38863104_2
-
Kiedy zapala sie wam rezerwa ?
Czy dopiero jak wskazówka od paliwa całkowicie się położy, czy już wtedy jak zaczyna wchodzić na czerwone pole ? Pytam bo od momentu kiedy zalałem pół baku nie widziałem ani razu żeby rezerwa sie zapaliła a wskazówka można powiedzieć leży.moze cos przy pływaku sie zawiesiło jesli to ma jakis bezposredni zwiazek.
-
zakopalem sie w sniegu i tylko 1 kolo krecilo
AAAA no to w takim razie to ja wyszedłem na florka :DDD
-
zakopalem sie w sniegu i tylko 1 kolo krecilo
Chłopaki zadziwiacie mnie.Mechanizm różnicowy nie ma nic do tego czy skrzynia jest automatyczna czy nie i nie wiem skad u was takie zastanowienia ze w automacie tak a w manualu inaczej.-inna sprawa jeżeli powiedzmy założeniem producenta były zeszperowane mosty przy danym typie skrzyni Tak jak wspomieli moim poprzednicy most możemy mieć albo ze szperą albo i bez.Jeżeli mamy most bez blokady to kręci się tylko jedno koło, to któremu jest lżej w danej chwili,jeżeli natomiast mamy szpere napęd przenoszony jest na dwa koła na osi.Nie jest to jednakże całkowita blokada bo inaczej auta nie dałoby sie prowadzić Jako ciekawostkę powiem Wam, że modyfikacji mostów czyli tzn blokowania ich dokonuje się choćby do zawodów w drifcie wtedy napęd przenoszony jest na obydwa koło dzięki czemu samochód ładnie idzie bokiem.
-
Nierówna praca zimnego silnika.
Saintman nie sprzedawaj 7.Fajna bryka :)
-
Nierówna praca zimnego silnika.
Podstawowe pytanie: auto jest zagazowane? Nie wiem, ale wydaje mi sie ze chyba tak :DDD
-
Zwykłe amortyzatory a sportowe sprężyny.
Czy można bez żadnych obaw założyć czerwone sprężyny na seryjne amortyzatory bo według mnie nie można ponieważ amortyzator długościa jest dostosowany do sprężyny a jak da się sportowe to automatycznie będzie na niego większy nacisk szedł i szybciej siądzie.........ale mimo to w opisach sprężyn czytam że nie ma potrzeby zmiany amortyzatorów wiec jak to jest w końcu ?
-
Nierówna praca zimnego silnika.
a powiedz mi czy jak jej depniesz troche gazu to chwilke sie dusi czy nie ?
-
Przygasające światła i urządzenia, zaniki napięcia ???
Sprawdź czy przypadkiem szczotki w alternatorze nie są juz zyzyte bo moze byc ze Ci nie ładuje w pewnych momentach.Ew upewnij sie czy klemy akumulatora dobrze łączą i czy on sam nie jest na wykończeniu.
-
Nierówna praca zimnego silnika.
Tak,posiadam e32 z silnikiem 3,5.
-
problem z centralnym zamkiem
A ten alarm to był dorabiany ? Może to kwestia impulsu 1-3 sekundowego.
-
Nierówna praca zimnego silnika.
Owszem posiadały ssanie ale automatyczne - bo przecież to silnik na wtrysku.A jeżeli chodzi o obroty to może masz źle wyregulowaną mieszankę albo milion innych przyczyn na falujące obroty jest.Poszukaj na forum, o falujących obrotach było wiele razy.