Skocz do zawartości

Pawel735

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawel735

  1. Pawel735 odpowiedział(a) na Michael temat w E32
    Co tam dwa zdjecia - pokaz rozne ujecia :)
  2. A no widzisz dextre jednak nie ma normalnych zamkow :) takze dbaj o aku :)
  3. Pawel735 odpowiedział(a) na Michael temat w E32
    Niki prześlij jakieś fotki wnetrza swojej e32.Podobaja mi sie 4 miejscowki. A co do cen to sytuacja dlatego ma się tak ponieważ autami z tak duzymi silnikami jest małe zainteresowanie.Pozatym nie ma az tak bardzo duzo osob ktore jest stac na utrzymanie go - porównując do innych aut.
  4. Witam Jest taka sprawa.Stoi e34 i ma rozładowany aku wiec nie mozna jej otworzyc ale klapa jest otwarta i mam dojdzie do siłownika od klapy i klapki paliwa.I teraz najważniejsze - Czy jeżeli podepne 12V do siłownika od klapki paliwa to uda mi sie otworzyc samochod ? Jeżeli tak to do ktorego kabla w silownikczu podpiac plus a do ktorego minus ? Pozdrawiam Paweł
  5. Pawel735 odpowiedział(a) na Pawel735 temat w E32
    W takim razie spora ceremonia z tego bedzie :)
  6. Pawel735 odpowiedział(a) na Pawel735 temat w E32
    Czyby nikt nie wiedział ? :)
  7. A powiedzicie mi czy czy przypadkiem ta sonda by nie pasowała ? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=48694900 Jest to bosch na 4 kable wiec jestem niemalże przekonany ze bedzie dobra. To nic że nie ma wtyczki - zawsze przecież można połączyć dwa kable wsuwkami.Matrix pisał ze lutowanie zmienia oporność obwody i moze źle funkcojować to w tym przypadku - ale chyba wszedł za bardzo w szczegóły :) To byłyby ilośc rzędu mikro omów także niegroźnie .:) A swoja droga to w e32 3,5 byly montowane sondy 1v na 4 kable ? A pozatym jakby z tej obciał wtyczke http://www.motoallegro.pl/show_item.php?item=47803014 to pewnie też by była.
  8. Na temat instalacji gazowych napisane jest 20 stron wypowiedzi.Przejrzyj to.
  9. A spotkałeś się kiedyś z zarowka mocniejsza niz 21W w takiej oprawie jak ta od wstecznego ? Ja osobiscie nie widziałem takiej ale moge sie mylic.
  10. Rozumiem ze podoba CI sie ten tył i chcesz przód dostosować do niego. Bo ja mówie o tym że jeżeli tył jest niżej od przodu to sprezynki z tyłu sa juz wypracowane.
  11. Pawel735 odpowiedział(a) na helus temat w E30
    Może niejasno się wyraziłem.Zamiast dać dystanse lepiej dać felgi o odpowienio zmienionym et w stosunku do oryginalnych tak aby grubość dystansu była zastąpiona poprzez ET. To lepsze rozwiazanie ale jak ktoś już kupił felgi to przecież ich nie rozciagnie :)
  12. A może pomyśl nad wymianą tylnych sprezyn skoro dupcia Ci siedzi.Gdzieś na forum sie spotkałem z taka opinia ze jak tył siedzi to sprezyny sa do wymiany. Ja osobiscie odradzałbym ciecie.
  13. Pawel735 opublikował(a) temat w E32
    Jak nalezy to zrobic zeby jej nie uszkodzic ? Ona jest na jakis zastrzaskach czy kleju ?
  14. Spoko chłopaki dzieki.A malowaliscie tylko kierunki czy jakies modyfikacje przy wstecznym tez zaszły ?
  15. Wstecznego chyba nie bede ruszał.Prysne sam kierunek.A swoją drogą zadko mozna spotkac e32 z oryginałami helli z czerwonymi kierunkami na tyle.
  16. Faktycznie.Za bardzo sie pospieszyłem z zapytaniem.Wstecznego nie bede malował tylko kierunek.Ale jak wam sie podobaja lampy z czerwonym kierunkiem ?
  17. Zastanawiam się czy nie pomalować sobie tylnych lamp żeby cała była czerwona.Oczywiscie chce to zrobic na styl oryginalnych helli.Jak wam widzi sie tama przerobka ? Jak po takim malowaniu bedzie swiecił wsteczny ?
  18. A ja swoim E32 3,5 litra jechałem sobie 140 :) A jak nie wierzycie to mam na to świadków :D Może troche przesadziłem ale raz się żyje :wink:
  19. Pawel735 odpowiedział(a) na helus temat w E30
    A ja odradzam dystanse.Polecam redukcje ET.
  20. Jak pisze młodzik może nie pali na którejś świecy.Napisz jak dawno je zmieniałeś. To normalny obajw jeżeli odpalasz auto na gazie na zimnym silniku.W obiegu wodnym musi być odpowiednia temperatura wody która ogrzewa parownik w którym gaz zmienia stan skupienia.Gdy silnik jest zimny proces ten nie przebiega prawidłowo stad problemy z odpaleniem auta.Kiedy ruszy CI sie wskazówka temperatury tak jak piszesz na 1/5 to oznacza ze płyn chłodzenia ma juz temperature ktora pozwoli parownikowi działać prawidłowo. A swoją drogą możesz mieć odłączoną sonde lambda która w przypadku Twojej instalacji gazowej pracuje tylko na benzynie - a jeśli masz ją odłączoną to nie pracuje i komputer dostaje bledne wskazania.Sprawdź czy jest podłączona.A może ten moduł emulujący sygnały z sondy źle CI działa. Czy miałeś strzał ? Może walnął CI przepływomierz. Ogólnie przyczyn może być naprawde wiele.
  21. Pawel735 odpowiedział(a) na olejus temat w E38
    Potwierdzam opinie kolegów.Taki wzrost spalania nie moze byc spowodowany chodzącą klimatyzacją.Jakiś czas temu rozmawialiśmy na temat wzrostu spalania przy wlaczonej klimie i ogolnie doszlismy do wniosku ze z klima czy bez to zadna roznica praktycznie.
  22. Pawel735 odpowiedział(a) na dobi temat w E36
    1.8 tds i juz zachodzi konieczność wymiany pierścieni ? Ile ma autko przebiegu ? PS.Biłgoraj pozdrawia Zamość.
  23. Zamierzam wymienic.I jak najlepiej pozbyć się starego - jak go spuścić a moze poprostu odessac ze zbiorniczka ?
  24. ok dzieki
  25. A jakie są obkawy zuzycia dolnego wahacza ? Jak to sie przeklada na komfort jazdy bo jesli chodzi o gorny to wiem ze trzesie kierownicą w wielu przypadkach, a jak sie uszkodzi dolny to co nie gra ?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.