Treść opublikowana przez Pawel735
-
Który z modułów zamykania zamka pilota wart jest uwagi
Zamierzam dokupić sobie moduł aby zamek zamykał mi się pilota i zastanawiam się nad wyborem czegoś.Na razie biorę pod uwagę MINISTER PLUS.Co jeszcze według was jest godne uwagi.
-
Wymiana reflektorów - KONKRETY
ja kupiłem od nich kierunkowskazy - też depo - i sš całkiem fajne :)
-
Demontaż zbiornika spryskiwacza reflektorów.
Jak one sie trzymają tam - lewy i prawy.Na czym siędzą oprócz tych dwóch plastikowych dużych śrubek ?
-
Zmiana kierunków z żółtych na białe
aha - jesli jest przyklejony to w porzadku - bo probowałem to jakos wykontowac ale zadnych srub nie było widac procz tej jednej plastikowej z wierzchu i bałem sie zeby czegos nie wyrwać na siłę.
-
Ksenony - mała refleksja.
jak to znajde to zapodam link
-
Zmiana kierunków z żółtych na białe
powiem wam ze cholernie ciezko wymontowac całe lampy - nie moge odkrecic tej dolnej rubki od wewnatrz bo przeszkadza mi zbiorniczek od spryskiwacza reflektora bodajże.jaki dostęp dziwny tam jest a przy okazji upierdzieliłem kabelki od kostki postojówek - ta kostka jest rozbieralna ? I dużo jest roboty zeby odkrecic cały zbiorniczek cobym miał dostep lepszy ?
-
Zmiana kierunków z żółtych na białe
ok , Bóg zapłać za informacje
-
Zmiana kierunków z żółtych na białe
Czy żeby zmienić kierunki jest potrzeba demontażu lamp ?
-
Ksenony - mała refleksja.
Jaka jest różnica pomiędzy ksenonami d1s i d2s ?
-
Ksenony - mała refleksja.
hm - odbłyśnik raczej taki sam - najwidoczniej te paseczki nie mają jakiegoś znaczącego wpływu i chodzi chyba tu bardzije o estetyke wykonania sądzę
-
Ksenony - mała refleksja.
Witam Was serdecznie Ostatnio przeglądając strony internetowe trafiłem na lampy ksenonowe do e32.Hm... pewnie myślicie nic dziwnego bo powszechnie wiadomo że do każdego auta można wsadzić ksenony.Tylko że zauważyełm pewną różnicę.Te lampy mają gładki glosz - a nie taki w takie paski jak te seryjne montowane.Chciałem się zapytać Was co to ma do rzeczy czy klosza jest gładki czy w paski - chodzi pewnie o rozproszenie światła tylko jak to sie ma do ksenonów. Pozdrawiam
-
Licznik kilometrów - nie działa podświetlanie
Serdeczne Bóg zapłać - wiec po wymianie na 5w to wszystko powinno lepiej swiecic nie ?
-
Licznik kilometrów - nie działa podświetlanie
Mógłbyś mi wytłumacz jak się ją wymienia ?
-
Licznik kilometrów - nie działa podświetlanie
W sumie cóż więcej - nie świecą mi cyferki i żeby coś zobaczyć musze sie dobrze przyjerzeć.Jak to naprawić ?
-
Potrzebna informacja o telefonach
Chciałem napisać pewne sprostowanie otóż na błotniku znajdują się dwie puszeczki - jedna jest malutka - do jednej idzie kabel z anteny zamontowanej na blotniku i znajduje sie jeszcze gniazdo jakby na kabel antenowy od centralki od telefonu. Druga skrzyneczka to duża czarna puszka - to chyba tak jak powiedział kolega coś od sprzętu audio bo idzie do niej jakaś cała wiązka kabli. Czincze i kabel z pinami o których wspomniałem są puszczone luzem - prawdopodobnie od zmieniarki.Więc ich chyba nie bierzemy pod uwagę - przepraszam za wprowadzenie Was w błąd. Oprócz czinczi i tego kabla z bolcami który jest najprawdopodobniej od zmieniarki znajduje sie jeszcze jeden kabel z gniazdem do ktorego podlacza sie wtyczke z bolcami - jeden z kolegów powiadomił mnie że to najpradopodobniej coś od seryjnego radia proffesional czy coś takiego. Więc okazuje się chyba że oprócz anteny i tej małej puszeczki do której idzie kabel od niej nie mam żadnego dodatkowego osprzętu do telefonu.
-
Potrzebna informacja o telefonach
Ja pierdziele co za cuda w tym aucie się znadują :D
-
Potrzebna informacja o telefonach
mam antene od telefonu na tylnym lewym błotniku i w bagażniku koło tej anteny znajduje sie jakaś skrzyneczka i wychodzą z niej jakieś czincze i jakiś kabel kilku pinowy - moze wiecie ktory z tych kabli jest do czego ?
-
Potrzebna informacja o telefonach
ja mam jakies urzadzenie przykreconego kolo anteny - wyglada jak centralka - to moze byc ona ?
-
Krótkie światła to h1 czy h7 ?
Niżej podaje CI linka do tych żaróweczek.Powiem szczerze, że mam ochotę zobaczyć jak to wogule świeci. Te akurat są h4 ale mają też nasze wymiary. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=36536317
-
Potrzebna informacja o telefonach
Powiedzcie mi z czego sklada sie kompletny zestaw telefoniczny w samochodzie ?
-
Krótkie światła to h1 czy h7 ?
Prawde mowiac mysle w tej chwili o zarowka hella tych z niebieskim kloszem - lub w przyszlosci o ksenonach.Czy ktos ma doswiadczenie z ty zarowkami helli ?
-
Krótkie światła to h1 czy h7 ?
Bóg zapłać Wam chłopaki.
-
Krótkie światła to h1 czy h7 ?
Witam, Nie zagladałem nawet dlatego pytam Pozdrawiam
-
Gdzie kupić czarne lampy na przód??
Chciałbym sie dowiedzieć o adres jakiegoś sklepu internetowego lub inne namiary na miejsce w którym mógłbym kupic takie lapmy??
-
Jak dobrac sie do mechanizmu rolety tylnej ?
ohoho ale zakombinowali tą roletę :)