Treść opublikowana przez Pawel735
-
Do E-32 95 czy 98 oktanów ?
A czy nasze silniczki (m30) pociągnął na ruskim paliwie 92 oktany czy to jest już ołowiówka ?
-
Jakie opony do E36
Zgadzam się z Dexterem.Oponki 225 będą zdecydowanie za szerokie do Twojego auta.Po pierwsze to wzrośnie spalanie a po drugie to stracisz na przyśpieszeniu.205 to zdecydowany max według mnie ale 195 będzie chyba najlepszym rozwiazaniem.
-
Wymiana tulejek belki tylnej - jak sie do tego zabrac
oto mail [email protected]
-
Wymiana tulejek belki tylnej - jak sie do tego zabrac
i mówisz ze ma cykać ? :)
-
Wymiana tulejek belki tylnej - jak sie do tego zabrac
Nikt z Was chłopaki tego nie robił ?
-
Elementy zawieszenia firmy MEYLE - jakie macie spostrzezenia
Czy ktos uzywa produktow tej firmy ? Jeśli tak to jakiej jakosci jest to towar ? Do jakiej innej firmy jakosciowo jest podobny ?
-
Wymiana tulejek belki tylnej - jak sie do tego zabrac
Ile jest roboty zeby wymienic silentbloki belki tylnej ? Sadzac po wstepnych ogledzinach trzeba troche pogrzebac.
-
Korek spustowy z chlodnicy - jakie inne beje maja taki sam
Już wszystko wiem.
-
Korek spustowy z chlodnicy - jakie inne beje maja taki sam
Kupie uzywany bo 40 zł za taki duperel to olbrzymia przesada.Chce tylko wiedzeic z jakich innych silnikow nada mi sie jeszcze.
-
Korek spustowy z chlodnicy - jakie inne beje maja taki sam
Witam Potrzebuje czesci o numerze 17111719384 czyli korka spustowego z chlodnicy.Mam silnik 3,5.Z jakiej innej beemki (innego silnika) jest taki sam korek ?
-
wahacze gorne i dolne firmy Teknorot
chyba to że przy tak ciezkim aucie szarpanie na szarpakach niewiele daje bo jest poprostu za ciezko i cała masa opiera sie na zawieszeniu któro nie daje znakow zadnych luzów przy szarpakach..za to wszystko wychodzi w czasie jazdy
-
wahacze gorne i dolne firmy Teknorot
te TRW były z silentblokiem czy bez ?
-
Wymiana silentbloku - czy posmarować smarem przed założeniem
Krystian chłopaki piszą że te Teknoroty są dobre takze ja sie chyba skusze na nie bo to naprawde tanio jest. Tylko dlaczego kiedy ja potrzebuje tych wahaczy akurat ich nie ma ? Bo Lemfordery z tulejka wychodza kolo 300 zł za sztuke.
-
Ludzie zabrali mi dowód rejestracyjny!!! A wiecie za co??!!!
na taśmie dwustronnej ? Musiałaby być przezroczysta bo inaczej pomiedzy szyba a naklejka widzialbys taśme :o
-
Zmiany i lifting w autach po 92 ?
Ta druga fotka to moje wnętrze :) Ciesze sie, że przydała Ci się. Generalnie mówiąc wizualnie to tak jak napisał saintman inna popielniczka zderzak przedni no i maska w V8 taka jak w 750.To był naprawde delikatny lifting tylko.
-
Ludzie zabrali mi dowód rejestracyjny!!! A wiecie za co??!!!
A mi osobiscie nie podoba sie jedna rzecz w tych naklejkach.Otóż często zdarza się tak że numery rejestracytjne nie sa wydrukowane idealnie w polu preznaczonym do tego tylko albo wyzej albo nizej aczkolwiek wykraczaja za pole przeznaczone do tego - moze wydziały komunikacji za to by dostały jakies mandaty skoro czepiamy sie juz takich szczegółów. A pozatym to durne prawo, bo czym różni sie nowa naklejka od tej przeklejanej ? Ma inne numery rejestracyjne ? No przecież nie. Chyba chodzi poprostu o to aby mieć tą naklejke prawda ?
-
Wymiana silentbloku - czy posmarować smarem przed założeniem
Właśnie też zauważyłęm to ogłoszenie.Napisałem do gościa.Ciekawe czy bedzie mial do e32.
-
Wymiana silentbloku - czy posmarować smarem przed założeniem
Jeszcze ich nie mam ale wezme te firmy Teknorot z allegro po 116 za sztuke.To dobra cena a i sądząc po opiniach kolegów towar jest też OK. Dzięki chłopaki za rady.
-
Wymiana silentbloku - czy posmarować smarem przed założeniem
Chcę wymienić sobie wahacze przednie i zastanawiam się czy posmarować smarem tulejke w środku co by lepiej chodziła czy nie ma takiej potrzeby ?
-
Dlaczego te przewody są tak poskrecane na tym rysunku ?
Dobra wystarczy tych potwierdzeń - Wiem już co to jest:) i dzieki za info
-
oryginalne filtry czy zamienniki??
Ja również uważam że filtry z Filtrona są zupełnie OK.Ludzie jakoś mają urazę do krajowych produktów - wolą zapłacić więcej za cos z zagranicy co niekoniecznie jest lepsze ale ważne że nie pisze Made in Poland. Uwierzmy w swój potencjał :)
-
Nareszcie ostra jazda na B6 w E32
Czy Bilsteiny b6 sa wyzsze czy nizsze od seryjnych amorków ? Jeżeli są niższe to o ile ? zmieniales przod i tył ? czy zmieniales sprezyny - jesli tak to na jakie ?
-
ile oleju wchodzi do wspomagania ?
Dostaje takie informacje Motor M30 B34: 5.75 Liter Öl Getriebe Getrag 260/6 (Manuell): 1.25 Liter Öl Diff.: 1.90 Liter Öl Bremsflüssigkeit: 1.00 Liter Kühlwasser mit/ohne Klima: 12.50/12.00 Liter wiec kolejno olej w silniku,w skrzyni,moście,płyn hamulcowy,płyn chłodniczy a wspomagania nie ma
-
Jak to jest z tymi mandatami, płacić nie płacić ?
A swoją drogą jezeli mamy do zapłacenia powiedzmy 200 zł za mandaty i przychodzi komornik to nie sadze aby mógł zająć mienie typu samochód które jest wielokrotnie więcej warte.Chyba żeby Ci zapłacił różnicę ceny powiędzy wartością rynkową auta ( w US mają takie katalogi w których maja napisane srednie wartosci aut z poszczegolnych rocznikow) minus zaległa płatność. W przecwnym razie jestem niemalże pewien że bezprawne jest zajmowanie mienia o wielokrotnie większej wartości.
-
Czy w E32 rzeczywiście był ASC?
ASC napewno było ale nie potrafię Ci powiedzieć więcej bo nie mam tego u siebie.