Treść opublikowana przez Krzyś00
-
e92 n52 disa
Ale żeby tak krutko wytrzymały dwie Disy.
-
e92 n52 disa
Witam, z racji wymiany odmy za jednym zamachem wymieniłem małą wewnętrzną DISE (Vaico) wytrzymała dwa miesiące po czym przy gaszeniu auta było słychać tak jakby przeskakiwały ząbki w środku, I czasem wyrzucało błąd, postanowiłem ja wyjąć i oddać na reklamację, reklamacja uznana, dostałem nową DISE (Vaico) niestety z początku było wszystko ok, i znów powróciło to samo przy gaszeniu auta, ręce opadają, czy pozostaje tylko kupno orginału.
-
Schowek
Witam, może ktoś ma jakiś pomysł na schowek, żeby położyć dokumenty, telefon, wersja bez idrive i popielniczki ma małe schowki, natomiast z idrive i popielniczką jest ich brak, pozostaje jedynie uchwyt na telefon, może jakieś podpowiedzi, dzięki.
-
Świecące 3 kontrolki ABS i inne
Pewnie skorodowała koronka ABS przy kturymś z tylnych kół.
-
e92 n52 disa
Do zewnętrznej jest łatwy dostęp, wyjmij i będziesz widział
-
e92 n52 disa
Dokładnie, już wymieniłem Dise I jak narazie wszystko ok, najgorsze jest dostanie się do niej,zobaczymy jak długo wytrzyma, oczywiście disa vaico.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Polecam tarcze zimmermann sport i klocki Textar
-
e92 n52 disa
Disa, po odpieciu kostki jest cisza przy gaszeniu silnika, ewidentnie słychać jak silniczek chodzi I omykające ząbki, I czasem wyrzucić błąd 2aa8, a podobno Vaico to dobra firma, albo mam pecha, najgorzej teraz dobrać się do tej disy.
-
e92 n52 disa
Witam, jakieś pół roku temu wymieniłem małą DISE, firmy Vaico,z racji naprawy rozrusznika wymieniłem kompletną odmę i Dise,silnik równo pracuje, płynnie wchodzi na obroty, jednak w chwili gaszenia słychać takie chrobotanie jakby obcięły się ząbki na silniczku lub trzpieniu tej małej disy co ją wymienialem, nie chce mi się znowu wywalać kolektora,czy można z tym jeździć.
-
E90 cykanie w silniku benzynowym (dziwny dzwiek)
Mam taki sam silnik, też to miałem, stuka hydrauliczny popychacz, wymieniłem popychacze I zalałem olej Ravenol 5W40 I mimo to też czasami stuknie.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Krzyś00 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJest na jednym ze zdjęć, ale proszę WBAPK7G53BNN85288
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Krzyś00 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA może jakieś zdjęcia z aukcji w Stanach
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Krzyś00 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, prosiłbym o informację o poniższym aucie, dzięki https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-xia-po-wszystkich-oplatach-carfax-bezwypadkowy-po-kolizji-ID6BSOiy.html
-
BMW z USA
Witam, czy moglibyście sprawdzić poniższe auto https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-xia-po-wszystkich-oplatach-carfax-bezwypadkowy-po-kolizji-ID6BSOiy.html VIN WBAPK7G53BNN85288
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Witam, wymieniłem cały komplet hamulów, tarcze Zimmermann Sport, klocki Textar, narazie się układają, zobaczymy w trakcie exploatacji co się będzie działo z nimi.
-
Świeci kontrolka ABS, hamulec ręczny i DTC
Sprawdź koronki przy piaskach czy nie są skorodowane, na bank szwankuje Ci jakiś czujnik ABS
-
nawigacja z radiem bez zmiany deski e90 luknijcie.
Hej, właśnie ja zamontowalem, Androida, orginalnie mam suby pod fotelami i wzmacniacz w bagażniku, wszystko śmiga bez dodatkowych kombinacji, wpinasz tą wiazke co jest w zestawie i ładnie gra.
-
E92 325i N53 Wymiana sprzęgła sprężarki klimatyzacji
Witam, strasznie chalasuje mi łożysko na sprężarce klimatyzacji,może ktoś podpowie w jaki sposób wymontować sprężarke,, sprężarka DENSO, BMW E90 330i N52, więc dosyć ciasno.
-
e 90 330xdsilnik traci moc
Pewnie załącza się kontrola trakcji, sprawdź czujniki ABS i koronki czy nie są skorodowane.
-
Olej do manualnej skrzyni biegów
Jestem świeżo po wymianie oleju w skrzyni biegów, oznaczenie MTF-LT 2, wlałem Ravenol 75W 80,przebieg 200 tyś, stary olej wyglądał ładnie, co do zmiany biegów to zbytniej różnicy nie widzę, ale za to skrzynia pracuje ciszej.
-
Radio
Kiszka, przejrzałem wszystkie ścieżki są w nienagannym stanie, dołożyłem wzmacniacz i wpialem go na oryginalnych wtykach fakra i dalej radio gra jak chce.
-
Radio
Nic dodatkowego nie mam wpiętego
-
Bardzo słaby ręczny :(
Że względu na większe tarczobebny nie widać samoregulatora przez otwór po szpilce
-
Bardzo słaby ręczny :(
No właśnie nie da się przez otwór po szpilce ze względu na większe tarcze, w E90 320i owszem regulowałem przez ten otwór.
-
Bardzo słaby ręczny :(
A jak podciągnąć ręczny w E90 330i? Przez otwory od szpilek nie widać samoregulatora, pozostaje zdjęcie tarczobębnów?