Skocz do zawartości

Krzyś00

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krzyś00

  1. Krzyś00 odpowiedział(a) na wittek90 temat w E90, E91, E92, E93
    Ale żeby tak krutko wytrzymały dwie Disy.
  2. Krzyś00 odpowiedział(a) na wittek90 temat w E90, E91, E92, E93
    Witam, z racji wymiany odmy za jednym zamachem wymieniłem małą wewnętrzną DISE (Vaico) wytrzymała dwa miesiące po czym przy gaszeniu auta było słychać tak jakby przeskakiwały ząbki w środku, I czasem wyrzucało błąd, postanowiłem ja wyjąć i oddać na reklamację, reklamacja uznana, dostałem nową DISE (Vaico) niestety z początku było wszystko ok, i znów powróciło to samo przy gaszeniu auta, ręce opadają, czy pozostaje tylko kupno orginału.
  3. Krzyś00 opublikował(a) temat w E90, E91, E92, E93
    Witam, może ktoś ma jakiś pomysł na schowek, żeby położyć dokumenty, telefon, wersja bez idrive i popielniczki ma małe schowki, natomiast z idrive i popielniczką jest ich brak, pozostaje jedynie uchwyt na telefon, może jakieś podpowiedzi, dzięki.
  4. Pewnie skorodowała koronka ABS przy kturymś z tylnych kół.
  5. Krzyś00 odpowiedział(a) na wittek90 temat w E90, E91, E92, E93
    Do zewnętrznej jest łatwy dostęp, wyjmij i będziesz widział
  6. Krzyś00 odpowiedział(a) na wittek90 temat w E90, E91, E92, E93
    Dokładnie, już wymieniłem Dise I jak narazie wszystko ok, najgorsze jest dostanie się do niej,zobaczymy jak długo wytrzyma, oczywiście disa vaico.
  7. Polecam tarcze zimmermann sport i klocki Textar
  8. Krzyś00 odpowiedział(a) na wittek90 temat w E90, E91, E92, E93
    Disa, po odpieciu kostki jest cisza przy gaszeniu silnika, ewidentnie słychać jak silniczek chodzi I omykające ząbki, I czasem wyrzucić błąd 2aa8, a podobno Vaico to dobra firma, albo mam pecha, najgorzej teraz dobrać się do tej disy.
  9. Krzyś00 odpowiedział(a) na wittek90 temat w E90, E91, E92, E93
    Witam, jakieś pół roku temu wymieniłem małą DISE, firmy Vaico,z racji naprawy rozrusznika wymieniłem kompletną odmę i Dise,silnik równo pracuje, płynnie wchodzi na obroty, jednak w chwili gaszenia słychać takie chrobotanie jakby obcięły się ząbki na silniczku lub trzpieniu tej małej disy co ją wymienialem, nie chce mi się znowu wywalać kolektora,czy można z tym jeździć.
  10. Mam taki sam silnik, też to miałem, stuka hydrauliczny popychacz, wymieniłem popychacze I zalałem olej Ravenol 5W40 I mimo to też czasami stuknie.
  11. Jest na jednym ze zdjęć, ale proszę WBAPK7G53BNN85288
  12. Witam, prosiłbym o informację o poniższym aucie, dzięki https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-xia-po-wszystkich-oplatach-carfax-bezwypadkowy-po-kolizji-ID6BSOiy.html
  13. Witam, czy moglibyście sprawdzić poniższe auto https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-xia-po-wszystkich-oplatach-carfax-bezwypadkowy-po-kolizji-ID6BSOiy.html VIN WBAPK7G53BNN85288
  14. Witam, wymieniłem cały komplet hamulów, tarcze Zimmermann Sport, klocki Textar, narazie się układają, zobaczymy w trakcie exploatacji co się będzie działo z nimi.
  15. Sprawdź koronki przy piaskach czy nie są skorodowane, na bank szwankuje Ci jakiś czujnik ABS
  16. Hej, właśnie ja zamontowalem, Androida, orginalnie mam suby pod fotelami i wzmacniacz w bagażniku, wszystko śmiga bez dodatkowych kombinacji, wpinasz tą wiazke co jest w zestawie i ładnie gra.
  17. Witam, strasznie chalasuje mi łożysko na sprężarce klimatyzacji,może ktoś podpowie w jaki sposób wymontować sprężarke,, sprężarka DENSO, BMW E90 330i N52, więc dosyć ciasno.
  18. Pewnie załącza się kontrola trakcji, sprawdź czujniki ABS i koronki czy nie są skorodowane.
  19. Jestem świeżo po wymianie oleju w skrzyni biegów, oznaczenie MTF-LT 2, wlałem Ravenol 75W 80,przebieg 200 tyś, stary olej wyglądał ładnie, co do zmiany biegów to zbytniej różnicy nie widzę, ale za to skrzynia pracuje ciszej.
  20. Krzyś00 odpowiedział(a) na Krzyś00 temat w E90, E91, E92, E93
    Kiszka, przejrzałem wszystkie ścieżki są w nienagannym stanie, dołożyłem wzmacniacz i wpialem go na oryginalnych wtykach fakra i dalej radio gra jak chce.
  21. Krzyś00 odpowiedział(a) na Krzyś00 temat w E90, E91, E92, E93
    Nic dodatkowego nie mam wpiętego
  22. Że względu na większe tarczobebny nie widać samoregulatora przez otwór po szpilce
  23. No właśnie nie da się przez otwór po szpilce ze względu na większe tarcze, w E90 320i owszem regulowałem przez ten otwór.
  24. A jak podciągnąć ręczny w E90 330i? Przez otwory od szpilek nie widać samoregulatora, pozostaje zdjęcie tarczobębnów?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.