Treść opublikowana przez Krzyś00
-
Jaki silnik do e90?
Kolejna perełka, niestety ze Zwolnienia, jakieś uwagi https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-330-xi-272-km-auto-z-gwarancja-full-opcja-vip-ID6zD8Yt.html
-
Jaki silnik do e90?
Co miałeś na myśli pisząc karambol
-
Jaki silnik do e90?
Oczywiście, ale chyba bardziej będę obstawiał benzynę że względu że mało kilometrów robię, co powiecie o tym cacku oprócz tego, że na zdjęciach nic nie widać, rok 2007 a nie 2008,i 325ix VIN WBAVE51060A123618 https://www.olx.pl/oferta/bmw-e90-3-0i-x-drive-2008r-szwajcaria-164-tys-super-stan-okazja-CID5-IDs1mV7.html
-
Jaki silnik do e90?
No ładnie, I weź kup dobre auto, masakra.
-
Jaki silnik do e90?
Jakieś sugestie co do poniższego ogłoszenia, wygląda ciekawie http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7175898651
-
E90 wymiana akumulatorka w kluczyku
Akumulatorek kupiłem na ebay już z nóżkami przylutowanymi pod kątem 90 stopni, całą operację wymiany robił mi elektronik za 25 zł, podlaczał zasilanie z jakiegoś urządzenia, musi być podobne jakie daje akumulatorek żeby czegoś nie uszkodzić, nic nie musiałem programować. Kupiłem coś takiego https://m.ebay.pl/itm/BMW-E81-E82-E87-E88-Battery-accu-BMW-Remote-Fernbedienung-akku-FOB-ML2020-VL2020/222035197702?hash=item33b2543f06:g:M1oAAMXQxKxR9ZWi
-
E90 wymiana akumulatorka w kluczyku
Tak będzie pasował, tylko musi mieć nóżki pod kątem 90 stopni i trzeba podtrzymać zasilanie, ja tak robiłem i wszystko gra.
-
E90 felgi ET
Chyba jednak dam po 20mm przód i tył
-
E90 felgi ET
Hm, liczyłem dać po 20 mm na stronę przód i tył, w sumie wyjdzie ET25, obecnie mam felgi 16" ET30, 7 " szerokie i cienko to wygląda
-
E90 felgi ET
Kupiłem felgi z mojego postu powyżej, jaki dystans dać żeby to miało ręce i nogi Felgi 17" 7,5 cala szerokość, ET 37,opony będą 225 45 17
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Witam, czy taki zestaw będzie pasował do E90 Opony 225 45 17 Szerokość felg 7,5" Czy potrzebne dystanse? https://www.olx.pl/oferta/17-bmw-3-5x120-e46-e90-f30-f31-f32-tanio-CID5-IDoBLV6.html
-
E90 felgi ET
Czy ktoś powie czy mam rację, felgi bardzo mi się podobają
-
E90 felgi ET
Felgi mają 7,5",czyli trzeba by było dać dystans przynajmniej 10 mm, i opony 225 45 17, przy tak wąskiej feldze będą baloniaste
-
E90 felgi ET
Witam czy takie felgi będą pasować do E90, z oponami 225 45 17 https://www.olx.pl/oferta/17-bmw-3-5x120-e46-e90-f30-f31-f32-tanio-CID5-IDoBLV6.html
-
E90 felgi ET
Czy felgi z linku poniżej będą pasowały do E90 z oponami 225 45 17 https://www.olx.pl/oferta/17-5x120-bmw-oryginalne-jak-nowe-CID5-IDmYwEv.html
-
E90 felgi ET
To w takim razie optymalnym rozwiązaniem będą 17" i opony 225/45 17 http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7012591930
-
E90 felgi ET
Liczyłem żeby na te felgi założyć 225/45/18 przód i tył
-
E90 felgi ET
Bardzo podobają mi się alusie z linku poniżej, jednak czy moja E90 318i, 129KM nie jest zbyt słaba do tak dużych felg czy lepiej poszukać 17" https://www.olx.pl/oferta/alufelgi-felgi-kola-styling-135-18-bmw-e60-m-pakiet-oryginalne-5x120-CID5-IDq3jfL.html
-
E90 Radom, WBAVE31040A235967
Krzyś00 odpowiedział(a) na Krzyś00 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle po zdekodowaniu VIN wychodzi 3 litry, tylko oznaczenie ma 325i
-
E90 Radom, WBAVE31040A235967
Krzyś00 odpowiedział(a) na Krzyś00 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWiem, że to zagłębie cudów, trochę dziwny silnik 3 litry i tylko 218 KM
-
E90 Radom, WBAVE31040A235967
Krzyś00 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJakieś sugestie co do tego autka : https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-330i-218km-benzyna-skora-navi-serviss-szwajcar-top-ID6zgJGq.html
-
E90 Poznań, WBAVE71090E055027
Krzyś00 odpowiedział(a) na Krzyś00 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo właśnie, taka jest mentalność Polaków, że jak widzi na liczniku 2 z przodu to już z byka patrzy a co dopiero jak jest 3 z przodu, dlatego większość sprowadzanych ma poniżej 200 tyś.
-
E90 Poznań, WBAVE71090E055027
Krzyś00 odpowiedział(a) na Krzyś00 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak, wiem, sam zamieściłem post, zastawia mnie tylko że tak długo się sprzedaje
-
E90 Poznań, WBAVE71090E055027
Krzyś00 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, może ktoś z forumowiczów był oglądać to autko, jest wystawiona ponad miesiąc,stoi dlatego że droga czy dlatego że coś z nią nie tak. https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-oryginalny-przebieg-doinwestowany-ID6z4Tgu.html
-
Jaki silnik do e90?
Oferowalem koledze swoją E90, auto lalka, cała w orginalne łącznie z szybami, dodatkowo jest nowe koło dojazdowe, wystarczy przerejestrować, no i za jakieś 5 tyś km wymiana oleju.