Treść opublikowana przez Krzyś00
-
E90 325iA Radom, WBAVE310X0A235990
Krzyś00 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo kolejne cudo tym razem z Radomia, trochę pokrecili z opisem, po vinie jest to 325i z silnikiem 3.0, 218 KM,znalazłem zdjęcia z aukcji w Szwajcarii, był dotknięty prawym przodem i wypalila poduszka kierowcy, aukcja z lutego 2016 r,niestety nie da się skopiować zdjęć z aukcji w Szwajcarii, grubość lakieru na całym w granicach 120,sprzedający twierdzi że cały w oryginale i nic nie wie, że był wcześniej uszkodzony, proszę o uwagi Wbave310x0a235990 https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-3-0-218km-klimatronik-skora-nawigacja-serwis-ID6yQTKR.html
-
E90 330iA WBAVB31080VF34401
Krzyś00 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażProszę o opinie i ewentualne uwagi odnośnie tego egzemplarza http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6774284923. , VIN :VBAVB31080VF34401
-
BMW E90 330i WBAVB31050KN91332
Krzyś00 odpowiedział(a) na Krzyś00 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażVIN jest na wklejce w ogłoszeniu na jednym ze zdjęć VBAVB31080VF34401
-
BMW E90 330i WBAVB31050KN91332
Krzyś00 odpowiedział(a) na Krzyś00 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOto kolejne cudo, proszę o opinie znawców http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6774284923
-
Jaki silnik do e90?
Wpadło mi w oko te cudo, drugi właściciel, krajowa, lakier od 90 do 120 na całości, proszę o opinie. http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6774284923
-
BMW E90 330i WBAVB31050KN91332
Krzyś00 odpowiedział(a) na Krzyś00 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtak,sprzedający mówił że rok produkcji jest 2005 oraz że miał malowany lewy przedni błotnik
-
BMW E90 330i WBAVB31050KN91332
Krzyś00 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażProszę o opinie na temat tego egzęplarza: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-330i-272km-2006r-full-wyposazenie-swiezo-sprowadzony-stan-idealny-ID6yOZz7.html VIN:WBAVB31050KN91332
-
Jaki silnik do e90?
Witam,wpadło mi w oko takie cudo : https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-330i-272km-2006r-full-wyposazenie-swiezo-sprowadzony-stan-idealny-ID6yOZz7.html VIN :WBAVB31050KN91332 obecnie mam E90 320i 129KM, troche słabawy,proszę o opinie o tym ogłoszeniu,dzięki
-
e90 318i telepanie kabina przy dodaniu gazu
Na 100 % to cewka lub świece.
-
E90 wymiana akumulatorka w kluczyku
Ja u siebie również wymieniłem akumulatorek, lecz zanim go wylutował elektronik zrobił zastępcze zasilanie i dopiero wymieniał akumulatorek, w ten sposób nic się nie rozkodowało, pisałem gdzieś na forum o tym.
-
E90 2005 r. naprawa DSC
Nie daj się nabrać na naprawę sterownika, na 100 % masz uszkodzony czujnik ciśnienia, który jest wewnątrz pompy, miałem to samo, po wymianie pompy DSC problem znikł.
-
E90 2005 r. naprawa DSC
Witam,dopiero przerabiałem ten problem z DSC,u mnie padł czujnik ciśnienia w tej pompie,nie było kontroli trakcji,jest firma we Wrocławiu co regenerują coś takiego,ale ja kupiłem używana z takimi samymi numerami ,problem byl tylko z kodowaniem jej pod moje autko,potrzebny specjalistyczny sprzęt diagnostyczny,w sumie kosztowało mnie to 1000 zł,byc może u ciebie padły luty w sterowniku,sczytaj blędy,u mnie był 5E20,powodzenia.
-
E92 330i N52 Pompa ABS/DSC do wymiany?
Witam, jestem w trakcie wymiany pompy DSC, o ile pompę można kupić z takimi samymi numerami to już jej zakodowanie nastręcza trochę kłopotów
-
E90 ściąga na lewo.
Tak, wszystko było ustawiane i na środku zielonych pól wręcz idealnie
-
E90 ściąga na lewo.
Już zmieniałem i nadal to samo,delikatnie ściąga w lewo
-
E90 ściąga na lewo.
Geometrie ustawiłem na letnich kołach, już nie wiem czego szukać, jakieś sugestie
-
E90 ściąga na lewo.
Zimowki mam 205/55/16 a letnie 225/50/16
-
E90 ściąga na lewo.
Mam identyczny problem, autko delikatnie ściąga w lewo, wszystkie sugestie przerobiłem, zamiana opon,geometria, zawias sztywny, na zimowych kołach było ok,zaczęło się ściągnanie po zmianie na koła letnie.
-
Ładowanie indukcyjne kluczyka. Rozładowana bateria kluczyka.
Wpisujesz w wyszukiwarce na Ebay Panasonic VL2020 lum ML2020, ja kupiłem z Niemiec
-
Ładowanie indukcyjne kluczyka. Rozładowana bateria kluczyka.
Nie baterie tylko akumulatorek,i koniecznie musi mieć nóżki przylutowane pod kątem 90 stopni,akumulatorek Panasonica dostepny tylko na Ebay.
-
Zacisk hamulcowy
Witam, zaczął mi się siączyć płyn hamulcowy z lewego przedniego zacisku,prosiłbym o namiar na jakieś sklep z repertuarkami,czy w tym modelu jest możliwość wymiany uszczelek, jaka jest średnica tloczków, jak się odpowietrza układ przy automacie, moje autko to E 90 318i 129Km z 2006 roku, z góry dzięki za pomoc.
-
e90 320d dodatkowa pompa wody do wymiany
Witam, wymieniłem szczotki w tej dodatkowej pompie, wszystko ładnie poskladalem,po podłączeniu na krótko ładnie chodzi, zero bledów, lecz w trakcie jazdy z tej pompy co jakiś czas dobiega dziwny dźwięk, coś w stylu jak z rozrusznika gdy dłużej trzyma bendyx
-
Felgi Styling 156 i opony
Witam, niedawno kupiłem autko i mam na takie felgi założone 225/50/16
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Witam, czy koła 7.5" / 17,ET 20 z oponami 225/45/17 wejdą do E90 320i
-
e90 320d dodatkowa pompa wody do wymiany
Faktycznie były szczotki na wykończeniu,znalazłem jakieś w garażu, trochę szlifowania i pasowały jak oryginał jednak aby to potem poskładać trzeba zastosować patent z zamrażaniem, z tą podkladką za groma nie mogłem tego poskładać.