Treść opublikowana przez PiotrekF36
-
Aktualizacj Map (Navi Professional)
A masz NBTevo? bo tylko najnowsza navi aktualizuje się przez SIM.
-
Aktualizacj Map (Navi Professional)
Trochę jakby towar niezgodny z umową...
-
Jestem nowy. Witam na forum!
Cóż, jeden woli córkę drugi teściową :mrgreen:
-
Aktualizacj Map (Navi Professional)
Co więcej, logując się na portal Connected Drive, mam tam aktywną usługę Aktualizacja nawigacji (USB), ale też nie działa... a link prowadzi do pustej strony... A miałoby być tak pięknie... A to odpowiedź jaką dostałem od na pytanie w sprawie aktualizacji przez USB: Podsumowując, sprzedają coś – co u nas jeszcze nie działa. Aktualizacja map online była jednym z powodów, dla których kupiłem pakiet Connected Drive :duh:
-
Aktualizacj Map (Navi Professional)
Myślałem, że mam... skoro mam Navi Professional + pakiet Connected Drive, Traffic info, Pogodę, BMW Online, itp... Jak to można sprawdzić?
-
Aktualizacj Map (Navi Professional)
Ja mam "Road Map EUROPE EVO 2015-3+" czy to oznacza, że mam najnowszą wersję? System mam najnowszy (NBTevo)
-
Hamulce sportowe - warto ?
Nie cały czas, ostatnio np. mi nie piszczą wcale (ok 10K przebiegu) jednak wcześniej zauważyłem, że przy spokojnej jeździe miejskiej i delikatnym hamowaniu np. w korku potrafiły lekko piszczeć.
-
Hamulce sportowe - warto ?
Warto, zwłaszcza jak lubisz jeździć dynamicznie. Hamulce M = zero fadingu. Moje heblują na prawdę zacnie, wprawdzie na torze nie byłem, jednak dynamiczna jazda po zakrętach w górach, czy też heblowanie z dużych prędkości na autostradzie – zero problemów. Wyglądają też nienajgorzej. Jedynie piszczą klocki (przy spokojnej jeździe) i pylą dosyć mocno.
-
wycięty dpf w e87 czy do czegoś się przyda
No ja mam nadzieje takim ludziom w końcu zaczną zabierać dowody rejestracyjne. Jak nie chcesz DPFa to kupujesz benzynę. Mapa jakości powietrza w cebulandii na tle europy: http://i.imgur.com/EsLrnxo.png Jak widać, cebule bez DPFa i równie popularne półgłówki palące śmieci w starych piecach węglowych przyczyniają się do tego, że każdy z nas żyje krócej i w gorszym zdrowiu. Dokładnie! Ja za każdym razem jak widzę plującego czarną sadzą kocmołucha nierzadko zadymiającego całą ulicę to mam ochotę kupić bazukę i własnoręcznie eliminować ten złom z ulic. Ludzie przecież my wszyscy to wdychamy. Niestety na naszych drogach to częste i nikt z tym nic nie robi, w zachodniej Europie nie do pomyślenia... Dziki to jeszcze kraj niestety.
-
ochrona lakieru - detaling
A na reszcie samochodu coś masz położone?? Nie, tylko na małych elementach, które najbardziej są narażone. Poza tym to droga zabawa i wydaje mi się, że na dużych elementach folia może być problematyczna. Np. u siebie na progu bagażnika (całkiem duży płaski kawałek) zauważyłem, że w tym miejscu znacznie bardziej brudzi się auto – po prostu folia nie jest tak gładka jak lakier+powłoki czy wosk – co powoduje łatwiejsze zbieranie się tam brudu. *edit Na reszcie samochodu mam położoną ceramikę Ceramic Pro 9H
-
ochrona lakieru - detaling
BTW ja mam u siebie folię (Xpel) na reflektorach z przodu, pod klamkami, na krawędziach drzwi oraz na progu bagażnika. Jestem zadowolony :)
-
F32 428ix M-pakiet Tanzanite blue
Piotrek proszę Cię bo przestanę czytac twoje mądre do tej pory posty :P jak mozna lubieć szukać kluczyka w spodniach np w zimie kiedy musimy sciagnąć rękawiczki aby kluczyk wyciągnąć ze spodni, pozatym że się niszczy i wyciera i po 3 latach wypada użyć drugiego bo pierwszy jest zmęczony :mrgreen: Sama przyjemność to podejść do auta premium i załapać za klamke samo się otwiera ,dotykasz delikatnie samo sie zamyka,idziesz z siatami z zakupów do auta , noga pod zderzak i bagażnik się otwiera ,noga pod zderzak i się zamyka,przytrzymujesz 3 sekundy klamke lusterka sie składają.Pozatym kluczyk tak czy siak masz taki sam i możesz sobie też nim otwierać i zamykać.Przecież to najfajniejsza opcja w BMW i to za "grosze już nie mówiąc dla kobiet ktore nie muszą po torebce szukac kluczyka.Inna sprawa że przy odsprzedaży sporo osób patrzry na ten "gadżet" ja osobiście nie wyobrażam sobie auta za 200 tys zl bez tej funkcji.Nie mówiąć że jeszcze bardziej ją doceniłem kiedy ostatnio zostawiłem swoje F36 na przegląd i zabrałem na 2 godziny od delaera F36 na fullu ze skórami ,head up i bez komfortowego dostępu,to podejście pod auto , złapanie za klamke i pod nosem o kur.... :wink: :shock: Dlatego dobrze, że jest wybór :mrgreen: Ja mam swoje zdanie na ten temat Ty masz swoje. Tak samo niektórzy nie wyobrażają sobie auta za 200+ bez skór – a ja już tak ;)
-
F32 428ix M-pakiet Tanzanite blue
Też nie wziąłem świadomie dostępu comfort - lubię zamykać i otwierać z kluczyka i mieć pewność kiedy jest otwarte, a kiedy zamknięte i kto mi może wejść do auta :) Żałuję jednak trochę kamery sourand view, czasem przy parkowaniu przy wysokich krawężnikach by się przydała... w aucie siedzi się dosyć nisko i krawężników nie widać. Poza tym nic mi nie brakuje :D
-
F32 428ix M-pakiet Tanzanite blue
Gruby konfig, czy jest coś czego nie dodałeś ? :mrgreen: . Gratulacje :cool2:
-
428i wydech M performance
Też się chyba skuszę na podwójny wydech... Nie wiem tylko czy iść w dyfuzor M performance, czy pozostać przy zwykłej podwójnej dokładce + karbonowe końcówki (to mi się podoba akurat)... co myślicie?
-
428i wydech M performance
W Bawarii z Katowic najwyraźniej nie mają takich problemów... https://www.facebook.com/BawariaMotorsKatowice/photos/pb.513129602053161.-2207520000.1449766620./1017662371599879/?type=3&theater
-
F36 - 4GC - 304KM/445Nm - na sprzedaż
OK, w takim razie od dzisiaj zalewam 98 i zobaczymy czy poczuję różnicę :)
-
F36 - 4GC - 304KM/445Nm - na sprzedaż
Hmmm... jak to jest z tym paliwem, warto jednak lać 98? Kupując samochód sprzedawca wręcz odradzał mi 98 mówiąc, że to auto jest skalibrowane na paliwo 95 i takie faktycznie zaleca producent. W instrukcji też jest tylko mowa o 95.
-
F30 328ix MSport Estoril - Randall *koniec przygody* str. 50
Najs :cool2: EB rulez :D Też chyba sobie jednak czarne nerki zapodam... coraz bardziej się do tego przekonuję.
-
iDrive klawisze funkcyjne 1-8 jakie macie?
Ooo, fajne - muszę przetestować u siebie.
-
iDrive klawisze funkcyjne 1-8 jakie macie?
A co to takiego? nie kojarzę...
-
iDrive klawisze funkcyjne 1-8 jakie macie?
- iDrive klawisze funkcyjne 1-8 jakie macie?
Ciekawi mnie jakie macie skróty u siebie, jak mam tak: 1 - Nawiguj –> dom 2 - Podzielony ekran (2 bo ekran podzielony na dwa) 3 - Komputer podróży 4 - Ciśnienie w oponach (4 bo cztery kółka) 5 - Historia spalania wykres 6 - Ulubione stacje radiowe 7 - Telefon do syna (do żony mam zawsze w ostatnio wybieranych, więc nie muszę dodawać do ulubionych :) 8 - Wskaźniki sportowe- Formaty plików muzycznych
Tu piszą co nieco: http://www.bmw.com/com/en/owners/navigation/audio/usb_audio.html A tutaj piszą, że nowa wersja iDrive NBT - odtwarza FLAC, więc wygląda na to, że działa http://www.bimmerfest.com/forums/showthread.php?t=721513- F30 po lifcie - reflektory LED
Nie. Jak jest dużo samochodów z przeciwka to wicina lewy snop długiego światła i swieci długimi po poboczu z prawej. Tarzeba tylko uważać na wzniesieniach lub autostradach z barierami po środku żeby nie oślepiać samochodów ciężarowych, bo nie wykrywa światełek obrysowych w ciężarówkach, poza tym spox. - iDrive klawisze funkcyjne 1-8 jakie macie?
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.