Treść opublikowana przez zent
-
e46 330i awaria termostatu czy wszystko ok ?
Ok. Czy kupić oryginalny czy Wahlera http://czescidobmw.pl/kategorie/termostat,9937.html Acha, czy można z takim defektem trochę pojeździć, bo mam niecierpiące zwłoki dwa wyjazdy w sumie 400 km?
-
e46 330i awaria termostatu czy wszystko ok ?
Czyli Maria awaria i kupić nowy termostat? Acha, po teście zegarów mam powrócić do pozycji "on", czy nic nie muszę robić?
-
e46 330i awaria termostatu czy wszystko ok ?
Jestem już po testach :D Tzw. "pion" komp. podaje 76-77 st., natomiast jadąc dłużej z górki, np. na 5 biegu, czy też hamując silnikiem lub inaczej jazda delikatna, komp. pokazuje 73 - 72 st.
-
e46 330i awaria termostatu czy wszystko ok ?
Wybieram test nr 7 lewym klawiszem i coś samo się zadzieje, czy coś trzeba nacisnąć?
-
e46 330i awaria termostatu czy wszystko ok ?
Zrobiłem test nr 2 z choinką i wszystko działa, natomiast nr 7 wybieram i po chwili pokazuje mi całkowity przebieg, wyzerowany dzienny przebieg i chyba temp. zewnętrzną 0.0. :norty:
-
e46 330i awaria termostatu czy wszystko ok ?
Na postoju mam zagrzać silnik, czy bez znaczenia kiedy wykonam test nr 7?
-
e46 330i awaria termostatu czy wszystko ok ?
Albo jestem stary, ale nie rozumiem, po co oglądać efekt choinki, gdzie wszystko się zaświeci i zgaśnie? :|
-
e46 330i awaria termostatu czy wszystko ok ?
Rozumem, ale podczas jazdy taki test jest niewykonalny, więc po co to?
-
e46 330i awaria termostatu czy wszystko ok ?
Włącz test 7, tzn. gdzie?
-
e46 330i awaria termostatu czy wszystko ok ?
Mam wątpliwość co do położenia wskaźnika temp. cieczy chłodzenia. Generalnie zawsze widuję ją w pozycji pionowej, ale dzisiaj zaobserwowałem, że spada 1-1,5 mm w lewo, podczas dłuższego hamowania silnikiem ( zjazd z góry) lub jadąc delikatnie bez zbytniego obciążenia przy temp. zewnętrznej -1 - 0 st.C. Ogrzewanie wnętrza pojazdu działa bez zarzutu, silnik nagrzewa się szybko jak na M54 przystało. Tak ma być, czy termostat powoli szwankuje lub też zaciął się?
-
[F10/F11] Mycie, zabezpieczanie, sprzątanie.
Spróbuj tego specyfiku, naprawdę daję radę. http://showcarshine.pl/608-car-pro-ironx-500ml-doklebna-dekontaminacja-gratis-mikrofibra.html
-
E46 320D 2003, NOWOGRODZIEC WBAAP71020PN44110
zent odpowiedział(a) na AxuSS temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:twisted2: :roll2:
-
BMW 330 ci E46 M-pakiet (VIN: WBABN51010JT65736
zent odpowiedział(a) na Briareos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo jak jeżdżą w górskich rejonach, na kolcach, łańcuchach?
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
A dziwisz się? Też bym nie kupił takiego samochodu po przeróbkach i po okresie gwarancji.
-
BMW e60 535d wbanx91070cu46470 Gdańsk Pomocy ! :D
zent odpowiedział(a) na Kejms temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeździł po mieście i wszystko jasne. To jest automat, to czym miał hamować piętami? :duh: Teraz się nie dziwię, że nie można sprzedać samochodu z relatywnie niskim przebiegiem.
-
BMW e60 535d wbanx91070cu46470 Gdańsk Pomocy ! :D
zent odpowiedział(a) na Kejms temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWięcej... ASO lubi też fantazjować żeby zarobić na częściach i robociźnie.
-
BMW e60 535d wbanx91070cu46470 Gdańsk Pomocy ! :D
zent odpowiedział(a) na Kejms temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCena :cool2: . Jeśli autor szuka diesla z takim przebiegiem, to powinien się cieszyć, sprawdzić w ASO i kupować jak wszystko ok. Szukanie dziury w całym typu kurz pod maską, lakierowany zderzak jest niepoważne.
-
e46 330d tuleje wahacza
Takie elementy jak tuleje należy wymieniać parami, czy tylko to co się zepsuło?
-
Realne spalanie 2.0d 2. 3.0d 3.5d 2.0i 2.3i 2.8i 3.01 3.5i
Nie ma jak oszczędny diesel :mrgreen:
-
e46 330d tuleje wahacza
oryginalne nie będą lepsze?
-
E92 335i , m pakiet , 2007 , WBAWB71060P029910
zent odpowiedział(a) na GediM3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:nienie: Kultura "wyższa"...
-
E92 335i , m pakiet , 2007 , WBAWB71060P029910
zent odpowiedział(a) na GediM3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLeasing dają dziś na 8 letni samochód?
-
E92 335i , m pakiet , 2007 , WBAWB71060P029910
zent odpowiedział(a) na GediM3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMiałem to wcześniej napisać, ale rzeczywiście, to oferta dla kogoś kto prowadzi DG :cool2:
-
E92 335i , m pakiet , 2007 , WBAWB71060P029910
zent odpowiedział(a) na GediM3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDuża cena pewnie wynika z tego, że gość musi wystawić FV (23%VAT i dochodowy), więc co mu zostanie po sprzedaży w portfelu?
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Mobil 1 New Life 0W40 :cool2: