Treść opublikowana przez zent
-
[e90] Jaki olej?
Maciek, a do M54 z przebiegiem oryginalnym 120 000 km, 2002r, roczne przebiegi to 7000 km, co byś polecał? Jeżdżę na 0W30 castrol edge professional i czy sens zmieniać na 0W40 castrola lub OEM?
-
E65 745i 2002, Namysłów WBAGL61050DM56556
zent odpowiedział(a) na Dejw123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż320SI, nie wieszasz się na "brzuchu" na tym stromym podjeździe?
-
BMW 528i problem z silnikiem
Tworzyć ankietę na podstawie przeglądu okresowego i wypitej kawy to średni pomysł. Liczą się bowiem "trudne" przypadki i jak zostały zrealizowane przez gwaranta, a takich jest chyba mało w Polsce. :roll:
-
Akcja serwisowa e46 2002-2003? Poduszki powietrzne.
Nie siła wyższa, tylko inny, czyt. normalny kraj :D
-
BMW E46 330i, Lublin WBAEN510X0PC40232
zent odpowiedział(a) na Sheikh_0110 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKupić, dobrze ubezpieczyć (AC) i ... :mad2: oraz zarobić trochę grosza :mrgreen:
-
BMW E46 330d WBAEX91020PH93863 Bedzin
zent odpowiedział(a) na klepa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSą mniejsze, bo ktoś poskąpił uszczelki zderzaka przedniego.
-
[e90] Jaki olej?
Od paru lat leję Castrol edge professional 0W/30 i też zastanawiam się nad zmianą, nie tyle że jestem niezadowolony, co ciekawy lepszych propozycji. :D
-
[e90] Jaki olej?
Reasumując. Zmieniając markę oleju należy wcześniej zrobić płukankę?
-
BMW E92 320i Szczyrk WBAWA71000J001056
zent odpowiedział(a) na HuGo86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli patologia się szerzy :twisted:
-
BMW E92 320i Szczyrk WBAWA71000J001056
zent odpowiedział(a) na HuGo86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPod koniec 2007 roku byłem największym frajerem na tym forum, bo za cenę jednej e46 mogłem kupić w Polsce "takie" dwie i jeszcze na części by zostało... i jakoś żyję :mrgreen:
-
BMW E46 CABRIO 330CI WBABW51050PJ60219 Co sądzicie?
zent odpowiedział(a) na krisovski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWepchnięty silnik do tyłu powoduje wspomnianą obcierkę :mrgreen:
-
BMW E46 CABRIO 330CI WBABW51050PJ60219 Co sądzicie?
zent odpowiedział(a) na krisovski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKielichy lakierowane, więc obcierka grodzi mogła się zdarzyć.
-
Realne spalanie 2.0d 2. 3.0d 3.5d 2.0i 2.3i 2.8i 3.01 3.5i
2 litrowy ropniak z x'em, a pali tylko 2 l mniej niż Pemka V8 :shock: Gdzie tu sens i oszczędności :mrgreen:
-
BMW e46 ALPINA WBAEP51030PF16549 / WAPB333T02DE48028
zent odpowiedział(a) na donbdg temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli teraz jest sprzedawana bez gazu? Za parę miesięcy będzie bez kół i naklejek na karoserii. Masakra.
-
BMW e46 ALPINA WBAEP51030PF16549 / WAPB333T02DE48028
zent odpowiedział(a) na donbdg temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:mrgreen:
-
e46 330i Drżenie/mruganie prawego ksenonu
Zaobserwowałem jedną rzecz przy włączonym ksenonie. Otóż na soczewce, najprawdopodobniej od strony żarnika, są ślady palców, pewnie kogoś kto to składał w fabryce. :mad2: http://www.sklepna5.pl/tgagala/pliki/soczewka.jpg Czy takie zabrudzenie może mieć wpływ na żywotność żarnika i czy fizycznie można to usunąć? Przy wyłączonych światłach nie widać skazy. Po za tym styki przeczyściłem w tylnych światłach, również te przy przedniej prawej lampie, oprócz puszki w której montowany żarnik, bo zbiornik spryskiwacza przeszkadza.
-
e46 330i Drżenie/mruganie prawego ksenonu
To że po nierównościach drży, to chyba normalne, natomiast drżenie jak samochód stoi już normą nie jest. Sprawdzałem mocowanie lampy, jest ok. Na wyłączonym silniku też widać delikatne drżenie, choć dużo mniejsze, czasem nic nie drży i jest ok. Może jest to rodzaj przygasania, ale natężenie światła nie zmienia się. Spróbuję nagrać film jeśli będzie coś w ogóle widać... Edit. Po włączeniu np. samych świateł drogowych, oba też bardzo delikatnie mrugają. Czytałem w jakimś wątku, że warto spojrzeć na masę tylnych lamp, która może powodować spadek napięcia, niestety nie wiem który kabel/wtyczka jest za to odpowiedzialna?
-
e46 330i Drżenie/mruganie prawego ksenonu
Od jakiegoś czasu zauważyłem że stojąc w korkach prawy ksenon drży. Przy wyłączonym silniku na postoju, drży chyba mniej lub wcale. Ksenon ma prawie 3 lata (oryginał), gwarancja się skończyła. Co może być przyczyną?
-
Jaki silinik w X5 (F15) -- 40d vs. 35i?
Do dużego pudełka jedynym sensownym wyborem jest 4.0d. Benzyna będzie doić portfel niemiłosiernie, a wyścigówką nigdy nie będzie.
-
Realne spalanie 2.0d 2. 3.0d 3.5d 2.0i 2.3i 2.8i 3.01 3.5i
Diesel ma inną charakterystykę, bo zakres użytecznych obrotów mocy max. jest wąski, szczególnie w 2.0d.
-
Opony po 50000km
Dobre assistance i co się ma denerwować.
-
Opony po 50000km
Ok, byłem w błędzie :D
-
Opony po 50000km
Układ mieszany w xdrive :roll:
-
Akcje serwisowe BMW serii 3
Chodzi o lakiernię. Jak jesteś ciekaw historii, to zapraszam do http://lakiernik.info.pl/viewtopic.php?t=4710 oraz http://lakiernik.info.pl/viewtopic.php?t=4827
-
NERKA, GRILL, Ale od jakiego modelu?? pomóżcie
:duh: Mam nadzieję że nie kradziona.