Treść opublikowana przez zent
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Ciekawe, czy w moim M54, który żłopie 200 ml na 1500 km 0W30 castrol professional, spadnie zużycie przy zastosowaniu mobil1 0W/40?
-
e46 330i WBAAW51030JU10913
zent odpowiedział(a) na pablo1989 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:twisted2:
-
330Ci Jaki akumulator? Ile Ah?
:cool2: :modlitwa:
-
330Ci Jaki akumulator? Ile Ah?
O tym jest mowa, bo to tylko wystaje z aku i nie widać dalszego ciągu? http://www.sklepna5.pl/tgagala/pliki/aku2.jpg
-
330Ci Jaki akumulator? Ile Ah?
To jest ta rurka? http://www.sklepna5.pl/tgagala/pliki/aku.jpg
-
330Ci Jaki akumulator? Ile Ah?
Tam jest jakaś rurka, ja widzę jedynie kable + i -?
-
528i zerwany rozrząd
Może sprzedał samochód i ma spokój.
-
e46 330i obejma wydechu/katalizatora
Ale tam jest temperatura i zacznie się palić.
-
e46 330i obejma wydechu/katalizatora
Mam dylemat co zrobić z taką zgorzeliną w razie pęknięcia. :norty: http://www.sklepna5.pl/tgagala/pliki/wydech.jpg Mechanik poczyścił i posmarował ceramicznym smarem, ale końcówki śrub są jak szpilki. Jest ryzyko że przy odkręcaniu może się wszystko rozsypać i koszty ogromne (katalizator). Czy jest jakiś patent żeby ten element odświeżyć?
-
330Ci Jaki akumulator? Ile Ah?
Mechanik pomierzył i wykrył stan przedzawałowy, ale może do lata pojeżdżę. Czy przy kupnie wystarczy kierować się mocą czy też wymiarami akumulatora? Taki klocek będzie adekwatny: http://allegro.pl/akumulator-varta-blue-f17-80ah-740a-poznan-i5074361087.html ?
-
330Ci Jaki akumulator? Ile Ah?
Dzisiaj zaglądnąłem z ciekawości do aku i zobaczyłem kroplę przy korku 0,5 cm2, wziąłem na palec, potem na język i ... zaszczypało :mrgreen: Koniec akumulatora ( 13 lat oryginalny), czy inne przyczyny w leciwym samochodzie?
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Od kiedy 3.0i ma DPF? :norty:
-
BmW e70 2008r 4,8i VIN L091053
zent odpowiedział(a) na EdzioSpawacz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDodam jeszcze fakt, że wystawiając FV nie raczą wpisać przeglądów, ani napraw do systemu :duh:
-
[F10] prośba o opinię nt konfiguracji
Jak ma automat, to co go interesuje elastyczność, tym bardziej że 528i bije na głowę klekota: http://www.zeperfs.com/en/duel4206-3927.htm :mrgreen: Choć ze wzgledu na awaryjność tego benzyniaka, wolałbym diesla z delikatnym łańcuchem rozrządu.
-
E46 WBAEV31040KL39630 Seroki
zent odpowiedział(a) na jaguar90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRóżnica może wynikać z jakiej bazy danych ubezpieczyciel korzysta. Przykład mojej e46 2002r. - 15 500 zł eurotax, a infoexpert - 21 000 zł.
-
E46 WBAEV31040KL39630 Seroki
zent odpowiedział(a) na jaguar90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:duh:
-
e46 325i WBAEV31040KL39403
zent odpowiedział(a) na domenicos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTeż kiedyś się upierałem na manualną skrzynię, ale po czasie wolałbym automat, chyba że jest to kwestia mojego wieku. :D
-
E90 318d 2009r Inchcape Wroclaw. VIN: A256652
zent odpowiedział(a) na masta112 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież ten błotnik wygląda na nowy, a stary wycieli, nie klepali, stąd tyle podkładu, a więc i szpachli nie będzie.
-
UWAGA NA OSZUSTA WIN WBAVT91040KT85905 ZĘBOWICE
zent odpowiedział(a) na Technik8 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA jak będzie jakiś odprysk na lakierze, to sprzedawca stawia obiad :mrgreen:
-
F30 wady i zalety
A wydawało mi się, że tylko ja mam coś z oczami i opuszkami palców ... Dodać do tego awaryjność i mamy markę wydmuszkę.
-
e46 330i awaria termostatu czy wszystko ok ?
Czy do operacji wymiany termostatu trzeba zakupić jakieś, np. nowe spinki, uszczelki, etc? Gdzieś wyczytałem że podczas demontażu wiatraka jakieś kołki plastikowe się łamią.
-
528i zerwany rozrząd
Bardziej chyba opłaca się wynajem lub leasing zwrotny i niech się kto inny martwi.
-
e46 330i awaria termostatu czy wszystko ok ?
Skąd wiedziałeś, że spala mi 1L więcej niż normalnie? :mrgreen: I powiedz mi, co jeszcze mnie czeka :twisted: Kupiłeś Wahlera termostat?
-
e46 330i awaria termostatu czy wszystko ok ?
tak, podobno jest gdzieś przy głowicy pod plastikami.
-
e46 330i awaria termostatu czy wszystko ok ?
Byłem u zaprzyjaźnionego mechanika, aby się zapisać na "audiencję", ale zasugerował wcześniej sprawdzenie/przeczyszczenie czujnika zanim pójdę w koszty wymiany termostatu. Słuszna sugestia?