Treść opublikowana przez zent
-
BMW 330 XI e46, Lublin, VIN WBAEP51000PF17304
zent odpowiedział(a) na pdanielski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBędę pamiętał, ale póki co nie zamierzam pozbywać się samochodu. Do kwietnia br. rozważałem sprzedaż, ale po zmianach transakcja jest nieopłacalna dla firm.
-
BMW 330 XI e46, Lublin, VIN WBAEP51000PF17304
zent odpowiedział(a) na pdanielski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNawet wiem skąd ta kwota 21 000 zł ... to średnia wycena z infoeksperta :mrgreen:
-
BMW 330 XI e46, Lublin, VIN WBAEP51000PF17304
zent odpowiedział(a) na pdanielski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie, ale chciałem kupić od agenta ubezpieczeniowego 10 szt. takich jak moja, ale nie ma :twisted:
-
BMW 330 XI e46, Lublin, VIN WBAEP51000PF17304
zent odpowiedział(a) na pdanielski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCoś w tym jest. Eurotax wycenia moje e46 330i touring, m-pakiet, 2002r., 120kkm przebiegu na ... 16 000 zł :? Za rok, dwa będzie można wymienić na fiata 126p.
-
BMW 330 XI e46, Lublin, VIN WBAEP51000PF17304
zent odpowiedział(a) na pdanielski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDziwna kolejność czynności zakupowych.
-
Jaki olej E46 E83 E60..2.00d ?właśc. 2.0d-proszę tu pisać!!]
To znam, ale tam słowa nie ma o składzie.
-
Jaki olej E46 E83 E60..2.00d ?właśc. 2.0d-proszę tu pisać!!]
było ... Są ciekawsze obrazki http://www.2112.ru/showthread.php/23726 :mrgreen:
-
Jaki olej E46 E83 E60..2.00d ?właśc. 2.0d-proszę tu pisać!!]
Motul X - max 0W40 to HC czy prawdziwy syntetyk, bo karty info. składu nie sposób znaleźć?
-
520d Terkotanie na zimnym silniku przy dodawaniu gazu
Też tak mam, ale z jednej strony :mrgreen: Jest ok, jest zimno, to para bucha.
-
[e90] Jaki olej?
Wychwalany na forum Millers też nie grzeszy dobrym parametrem temp. zapłonu, więc ile powinien mieć dobry olej? Millers Oils XF Longlife 0W-40 SAE klasa lepkości: 0W40 Ciężar właściwy przy 15 C 0,845 Lepkość kinematyczna przy 100 C 13,5 cSt Lepkość kinematyczna przy 40 C 84,6 cSt Indeks lepkości 162 Temperatura krzepnięcia -51 C Temperatura zapłonu >200 C Lepkość niskotemperaturowa przy -30 C 6,200 cP max
-
[e90] Jaki olej?
Rzeczywiście, przepraszam, wypadł mi ten parametr jak przenosiłem z broszury. Co dziwne, skoro jest parcie na ekologię dlaczego produkt, tzw. "profesjonalny" ma tylko LL-01?
-
[e90] Jaki olej?
Nowy Castrol edge TITANIUM FST™ 0W40, BMW Longlife-04 Gęstość względna w temp. 15ºC ASTM D4052 g/ml 0,842 Lepkość w temp. 100ºC ASTM D445 mm2 /s - 13,1 Lepkość w temp. 40ºC ASTM D445 mm2/s - 77 Wskaźnik lepkości ASTM D2270 - 172 Lepkość CCS -35ºC (0W) ASTM D5293 cP 5890 Popiół siarczanowy ASTM D874 % wt 0,8 Temperatura płynięcia ASTM D97 ºC -51 Temperatura zapłonu, PMCC ASTM D93 ºC 200 i wersja professional 0W40 BMW Longlife-01 Gęstość względna w temp. 15ºC ASTM D4052 g/ml 0,842 Cecha charakterystyczna Ocena wizualna - Fluorescencyjny w świetle UV* Lepkość w temp. 100ºC ASTM D445 mm2/s - 13,1 Lepkość w temp. 40ºC ASTM D445 mm2 /s 79 Lepkość CCS -35ºC (0W) ASTM D5293 cP 5950 Wskaźnik lepkości ASTM D2270 - 168 Temperatura płynięcia ASTM D97 ºC -60 Popiół siarczanowy ASTM D874 % wt 1,15 Rivasi, wytłumacz mi, bo nie rozumiem jak wersja professional (pewnie droższa) może mieć gorsze parametry od zwykłej wersji tego samego oleju? Dane z katalogu http://www.warsztat.castrol.pl/uploads/pdf/katalog_produktow_castrol.pdf
-
[e90] Jaki olej?
Czyli jakbym miał kabriolet, który użytkowany jest latem z przebiegiem 1-2 000 km, to olej należy wymienić w ciągu roku, tak?
-
[e90] Jaki olej?
24 miesiące, castrol, motul, mobil, etc. :norty:
-
[e90] Jaki olej?
6-7 000 km i wymiana co rok? Moim zdaniem przesada, ale może mój mechanik jest w błędzie...
-
BMW E91 320D WBAVU51090A110283 GDAŃSK
zent odpowiedział(a) na Dawsan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaże90 brak korozji? ... chyba nie wie gdzie patrzeć :mrgreen:
-
[e90] Jaki olej?
Ale na tym filmowym teście castrol 0w40 nie zostawił żadnych "glutów", galaretki, więc może nie jest taki zly jak go malują?
-
[e90] Jaki olej?
Robiąc 6-7000 km muszę na LL-01 wymieniać olej raz na rok, bo do tej pory na LL-04 wymieniałem raz na dwa lata? Boję się, że kartek w "KS" mi braknie. :D
-
[e90] Jaki olej?
:roll2:
-
BMW E46 320D COUPE WBABV51000JU46744 - ŁÓDŹ
zent odpowiedział(a) na rally407 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:mrgreen:
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Czyli co nie wybierzesz, to i tak stracisz :mrgreen:
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Zastanawia mnie dlaczego wyszukiwarka "dobierz olej" nie sugeruje tego oleju do M54, a tylko same 5w30 lub 5w40 LL-04, ekologia?
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Rivasi, to co byś polecił jako nr 1 dla mojego M54?
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Tego castrola, to nie widziałem na stronie firmowej :idea: Podobno norma LL-01 dla M54 jest korzystniejsza niż LL-04 ...dlaczego, to nie wiem. Pytanie następne, czy niższa cyfra lepkości kinematyczna w 40°C jest zaletą czy wadą?
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Raczej wolałbym coś, co ma trwalszy film olejowy, czyli, np. Mobil 1 new life 0w/40. Ten "nowy' castrol 0W/40 też ma ciekawe wartości, ale brak szczegółowych danych HTHS, TBN, temp. zapłonu, czyżby były fatalne?