Treść opublikowana przez zent
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
ale ten parametr ma słaby: Lepkość kinematyczna 100°C 11.6 mm²/s
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Model: e46 Silnik: 330i M54 Przebieg: 121 000 km Styl jazdy: mieszany Użytkowanie: 7000 km na rok Zużycie oleju 0,2 na 1000 km, wymiana oleju raz na 2 lata. Obecnie olej: Castrol edge professional 0W/30 LL-04 Od nowości lany jest castrol, ale może czas zmienić, aby silnik miał dobrze, a cena nie gra roli. :D
-
BMW 330 xi e46, VIN WBAEP51060PF16318 Pajęczno
zent odpowiedział(a) na pdanielski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak chcesz x'a, to kontaktuj się z Jakubem. Wspomniałeś o garażu pod domem i dlatego szukasz napędu napędu na cztery koła. Ja mam napęd na tylną oś i bardzo stromy zjazd i nigdy nie było problemu z wyjazdem, a mieszkam w górach. Nie kupuj okazji cenowych, bo będzie płacz, pusty portfel i lamenty żony na karku. :mrgreen:
-
[e90] Jaki olej?
Co daje ten parametr, bo ideks lepkości jest gorszy od pierwszego z brzegu castrola?
-
BMW 330 xi e46, VIN WBAEP51060PF16318 Pajęczno
zent odpowiedział(a) na pdanielski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie porzucaj nadzieję, może czeka na przyznanie kredytu?
-
BMW M5 400KM! Ostatnie ASO 2012! WBSDE91040GJ20079
zent odpowiedział(a) na TOMEK 11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo błyszczącym w nadmiarze wnętrzu, wnioskuję że częściej uprawiał w nim sex niż jeździł.
-
e46 330i halogen przeciwmgielny
Tylko nie mów że mówią po polsku? :D
-
e46 330i halogen przeciwmgielny
Coś kupowałeś w tym sklepie?
-
e46 330i halogen przeciwmgielny
Rozumiem że te z allegro raczej nie polecasz kupować, bo jak widzę cenę nowych, to aż się prosi uruchomić AC? :mrgreen:
-
e46 330i halogen przeciwmgielny
Możesz podać link?
-
e46 330i halogen przeciwmgielny
Za sztukę czy komplet? FV też wchodzi w rachubę?
-
e46 330i halogen przeciwmgielny
Czy są to oryginalne http://allegro.pl/halogeny-bmw-e39-e46-m-pakiet-oryginal-zkw-kpl-i4715801975.html czy ZKW? Może dać do chromowania środek halogenów?
-
330 cabrio, Swarzędz, WBABS510X0EW02709
zent odpowiedział(a) na tomasz.arent temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZa drogo... :mrgreen:
-
330 cabrio, Swarzędz, WBABS510X0EW02709
zent odpowiedział(a) na tomasz.arent temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGazety motoryzacyjne też robią swoje. Ostatnio wyczytałem w takim poradniku, że max. można zapłacić za e46 25 000 zł pod warunkiem, że ma silnik 330i/330d. :mad2:
-
335i Ubywa płynu, przybywa oleju
Jeszcze się pytasz czy chcieli naciągnąć? :mrgreen:
-
Hologramy na aucie
http://showcarshine.pl/przygotowanie-powierzchni/72-meguiars-ultimate-compound-najsilniejszy-gratis-2-mikrofibry.html
-
E61 530i Warszawa WBANN71080B499047
zent odpowiedział(a) na buma temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZenek, na pocieszenie, ja w 2008r. 10kzł oddałem złodziejskiemu państwu na poczet "ekologicznej" akcyzy, więc bądź twardy :cool2:
-
[e90] Jaki olej?
To jaka ciecz jest w butelce OEM?
-
[e90] Jaki olej?
Ale dane techniczne FUCHS TITAN SUPERSYN LONGLIFE SAE 0W40 http://olejefuchs.pl/fuchs-titan-supersyn-longlife-sae-0w40.html nie pokrywają się z danymi oleju OE BMW 0W40. :norty:
-
[e90] Jaki olej?
Dziękuję. Zbyt wylewni w opisie nie są, ale parametry ma trochę gorsze od castrola edge 0W40, ciekawe jaka ciecz się tam znajduje :norty:
-
Realne spalanie 2.0d 2. 3.0d 3.5d 2.0i 2.3i 2.8i 3.01 3.5i
Może samolotami podróżują? :mrgreen:
-
[e90] Jaki olej?
:cool2:
-
[e90] Jaki olej?
A masz może dane technicznie oleju BMW OEM 0W/40, bo w internecie nie ma ani słowa?
-
[e90] Jaki olej?
Pomyślałem o zmianie marki oleju, bo większość psioczy na castrola, choć ja nie narzekam. :roll: Rozumiem że 0W-40 OEM, to jest to samo co castrol edge 0W-40? Acha, Motul 5W/40 8100 X-clean byłby gorszym olejem od Motula 0W/40?
-
[e90] Jaki olej?
0,2 - 0,3L na 1000 km