Treść opublikowana przez zent
-
Naklejki m na felgi
Porównywałes na żywo nie po zdjęciach?
-
Naklejki m na felgi
Czy naklejki firmy 3m z allegro są identyczne z OEM, chodzi o naklejki na felgi m pakiet? W Aso 28 zł za sztukę :mad2:
-
BMW E46 330Ci Pruszków WBABN51030JT82800
zent odpowiedział(a) na DamcioDa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPoczątkowo sądziłem że brakuje w tym egzemplarzu jednej rzeczy, a mianowicie osłony krawędzi progów cz. nr 9 http://pl.bmwfans.info/parts-catalog/E46-Cabrio/Europe/330Ci-M54/L-N/mar2003/browse/vehicle_trim/edge_protector_trim_for_entry/, ale przed liftem tego nie ma: http://pl.bmwfans.info/parts-catalog/E46-Coupe/Europe/330Ci-M54/L-N/apr2001/browse/vehicle_trim/ :roll: Samochód wart takiej ceny, tym bardziej że sprzedawca musi zrobić. Moją "trumnę" z podobnym przebiegiem 130kkm za mniej niż 50kzł też bym nie sprzedał. :mrgreen:
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
Ale to nie jest ori, w Aso 25 zł.
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
A te emblematy "m" trzeba kupić nowe , czy Czaja stare przekleja? Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
Hmm... Jak ten efekt ma się do fabrycznego, bo ja nie mam punktu odniesienia, gdyż 8 lat temu dałem do renowacji m pakietowe 18'ki techniką konwencjonalną, a i lakier bezbarwny już prawie zszedł?
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
Acha, bo pokazywał mi jeszcze felgę z jakimś brokatem i zgłupiałem. Teraz wiem co wybrać. Dzięki wielkie :cool2: PS Szkoda że nie robi felg techniką systemową, bo podobno jest to najbliżej wersji fabrycznej.
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
W piątek oddaję swoje 18 ki do Czaji, chciałbym mieć kolor podobny do oryginału, jaki RAL wybrałeś tego "srebra"? W ogóle jesteś po roku użytkowania zadowolony?
-
BMW 528i problem z silnikiem
:cool2:
-
BMW 528i problem z silnikiem
Kruk jest niepoprawnym optymistą.
-
E92 330D WBAWD51050P065313 Goczałkowice-Zdrój
zent odpowiedział(a) na maner temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo gdzie ty te guziki nosisz? :D Na zadzie. :mrgreen: Mam takie i trudno się wślizgnąć do samochodu. Waga i wzrost kierowcy też mają znaczenie przy sportowych fotelach.
-
BMW 528i problem z silnikiem
To że byłem prorokiem awaryjności tego właśnie, a nie innego silnika w momencie premiery, to mi tylko schlebia. Jestem za nowoczesnością, ale musi to mieć ręce i nogi. Aktualne benzynowe R6 jest na pewno jedno z najmniej awaryjnych jednostek w BMW, zresztą R6 na ropę także, więc nie pisz że jestem totalnym przeciwnikiem nowości dla zasady tudzież z faktu posiadania od lat e46. Jakbyś pokonywał 7500 km rocznie też byś samochodu tak często nie zmieniał.
-
BMW 528i problem z silnikiem
Ale tu chodzi własnie o to, aby nie gościć w ASO nawet w ramach gwarancji, tylko spokojnie jeździć, choćby na długie wczasy. :D
-
BMW 528i problem z silnikiem
Nie kwestionuje osiągów, ale bezawaryjność jest równie ważna. Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
-
BMW 528i problem z silnikiem
Za darmo bym tego silnika nie chciał.
-
e46 330d WBAED91010FM76121
zent odpowiedział(a) na wampir151515 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKierownica obszyta, brak osłon tylnych progów.
-
Brak wpisów w bazie ASO
Jest jeszcze inna opcja, ktoś jeździł do ASO, brak wpisów w systemie, ale za to ma oryginalne FV z ASO. Jak tak mam np.
-
Odszkodowanie za obniżoną wartość po szkodzie
Jest jeszcze jedna kwestia. Jeśli samochód jest na firmę, to pewnie od hipotetycznego odszkodowania trzeba pewnie zapłacić podatek, prawda? Samochód jest wart wg infoexpert 17 000 zł, szkoda na FV wyniosła 10 600 + 600 zł za wynajem samochodu zastępczego, więc utrata wartości po szkodzie będzie zwyczajnie symboliczna.
-
F10 528i Europa spalanie 16L co może być nie tak ?
:cool2: Dokładnie miałem to napisać. Jak się przesiada do słabszego samochodu, a styl jazdy pozostaje bez zmian, to takie są efekty, szczególnie w przypadku małych silników z turbo.
-
540iA 2002 Staszów WBADR61080GL92822
zent odpowiedział(a) na lars temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażProgi też lakierowane na kolor przedniego zderzaka :) Ale jeśli samochód technicznie będzie ok, ja bym brał, a usterki natury estetycznej poprawił.
-
Odszkodowanie za obniżoną wartość po szkodzie
Dzięki za info, jak będę w Krakowie to wstąpię zapytać.
-
E60 545i WBANB31070B077918 - GRUBO SERWISOWANA ALE SKRĘCONA
zent odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCiekawe kto takie padło kupi, przebieg spory i do tego takie uszkodzenia ... Nie wiem co ci handlarze mają w głowie, ale nie ciągnąłbym takiego złomu do PL.
-
Odszkodowanie za obniżoną wartość po szkodzie
Zapytać się ubezpieczyciela mogę, ale bez konkretnego paragrafu odeśle mnie na drzewo. Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
-
Odszkodowanie za obniżoną wartość po szkodzie
Miałem w październiku kolizję, gość nie wyhamował i uszkodził tylny zderzak, klapę tylną. Naprawa zrealizowana bezgotówkowo w ASO (wymiana zderzaka na nowy wraz z lakierowaniem). Przeczytałem w jakimś poradniku że mam prawo do wypłaty odszkodowania za obniżoną wartość pojazdu po szkodzie. Czy w przypadku 14 letniego samochodu mam na to szansę czy tylko sąd?
-
Renowacja felg aluminiowych
Te felgi lakierowane były proszkowo czy konwencjonalnie?