Skocz do zawartości

SYLWEK28

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SYLWEK28

  1. SYLWEK28 opublikował(a) temat w E46
    Mam prośbę do użytkowników e46 150KM, potrzebuję dowiedzieć się ,w którym miejscu znajduje się elektrozawór sterujący turbiną, najbardziej usatysfakcjonowała by mnie fotka z opisem :wink:
  2. dzięki M330d za linka. widzę ,że musze mieć 4 przednie, gdzie mozna takie rozkompletowane kupić oczywiscie ori..???
  3. upss.. link zaginął... :wink:
  4. Jak w temacie , jak sie nazywaja jakie mają et i szerokość? http://www.bmw-klub.pl/forum/preview.php?path=http://img504.imageshack.us/img504/8265/dsc0051tz9.jpg
  5. ,,, na wskazniku manualnym doladowania widać to jak na dłoni a na kompie ni hu.. nie wykryjesz za wolne powielanie.. to jest ta usterka, przypadki o których pisze występowały na turbinach po regeneracji , jakis kolo na giełdzie w Słomczynie bierze stare , dopłacasz 8 paczek i masz po regeneracji i potem szopki.. tak mnie kiedyś wyrąbali cwaniaki z firmy VTG z Sulejówka , ten chudy ryjek nie pamiętam nazwiska, dałem 3tyś niby za nową a była po regeneracji i zmienna geometria się przycierała od samego początku to temat z 2004r jak jeszcze jezdziłem vw tdi.... ...jak coś to nowe z Garretta i nie ma problemów :wink:
  6. do ducadore.. miałeś przypieczone zaluzje w turbinie i to na bank.. znam takie przypadki, wymiana turbiny rozwiązuje problem :wink:
  7. m47 pompuje 1,1bara w serii+ 1000mbar atmosferycznego= 2.1bara m47n pompuje 1,3bara w serii+ 1000mbar atmosferycznego= 2.3bara ...a ile dmucha w 3.0d??? bo jestem ciekawy :wink:
  8. chodzi mi o ten, który leci e reklamówce programu i czasami się przeplata w programie, chyba to kawałek tedego ale nie wiem..
  9. jak w temacie, nie bardzo wiedziałem gdzie to zamiescić, powiedzmy,ze moje audio domaga sie tego kawałka :wink:
  10. nowe żarniki mają rombek żółtej poświaty widać jak auto jedzie i na ścianie toże :wink: stare to raczej wrzos i róż, kolor powodują opary rtęci na szkle.
  11. żaden urok Panowie! moja m47 chodzi ciszej i równiej niz m47n sprawdzałem z kilkoma i nic nie drży :mrgreen: takie problemy występują owszem jesli jest za krutkie bądż za twarde mocowanie elastyszne, czesto już nie oryginalne w tych rocznikach i dlatego tak sie dzieje :wink: jak masz nie bitą sztukę to nie ma bata żeby było coś z poduszkami pod silnikiem, to BMW a nie fiacisko czy fordzisko... :duh:
  12. wal do tune-up Wojtek Gołąbek z Master Tuning Katowice pisze dla niego programy i są naprawde profi. ja mam dalej do Katowic i nie widziałem problemu, po dobre się jeżdzi :wink:
  13. zmoczył dupsko kilka razy.. w pasku 130pd ustawił kiedyś doladowanie na 1,8bara :mrgreen: seria pompuje 1,35bara a 1,5to juz jest maxxx :duh:
  14. świątek= vtech=mtm=kupa dymu=osmolony zderzak=strata kasy=strata czasu=moce z kosmosu= monent ze startreku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  15. doszły mnie wczoraj słuchy,że już to zniesli i dlatego pytam a w necie nic nie mogę znależć..
  16. Jak w temacie, wiem ,ze kiedyś było pół roku bo skarbowy się przychrzaniał jak się wcześniej sprzedało i dowalał karę jak jest w tej chwili ,nadal jest te magiczne pół roku?? :|
  17. SYLWEK28 odpowiedział(a) na BorysKrystian temat w E46
    bardzo dziekuje za info :D
  18. SYLWEK28 odpowiedział(a) na BorysKrystian temat w E46
    A tak troche z innej beczki, ile kosztuje komplet amorków M-pakiet do e46, chyba B8 jest zamiennikiem czy tak? :wink:
  19. sprawdz syntetyczny i mineralny przy -10 :wink: sam zobaczyszjak ma sie lepkość do gęstości :wink:
  20. ... a ja bym kolego polemizował :wink: 5w30 czy 0w40 są to normy gęstościowe w danej temperaturze i czy to mobil czy inny olej to norma jest normą . po to włąśnie to wymyślono.. a co do oleju to najmniej nagaru pozostawiają : mobil motul valvoline piszę to z własnego doświadczenia.. jeśli chodzi o castrola to jest to olej typowo uszczelniający i silnik po nim wygląda trochę inaczej niz po tych, które wymieniłem :mrgreen:
  21. ...dotąd się leje pełny syntetyk do póki go nie zacznie ubywać.. potem analogicznie pół i mineral.. a co do 5w50 do diesla to nie bardzo...to olej do benzynki bardziej górę ma 50 więc gęsty przy 100st.cel a diesle lubią indeks 40 :wink:
  22. SYLWEK28 odpowiedział(a) na gregus2000 temat w E46
    dużo głośniej po wyjęciu kata? jest to charakterystyczne buczenie jak się przyciśnie z dołu? :wink:
  23. Dzięki riddick21, świetny wykres, bardzo rozważny i delikatny :wink: tak jak lubię.. ..pytałeś może na ile doładowanie Patryk ustawił ??? a co do cyferek to jasna sprawa,że dużo ważniejszy jest przebieg wykresów a niżeli same gołe cyfry, które jedynie tworzą zarys mózliwości auta a nie odzwierciedlają jego faktycznych możliwości drogowych :wink: :D

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.