Treść opublikowana przez SYLWEK28
-
dlaczego przepływomierze ulegają uszkodzeniu... M47
myłem ją w benzynie i bez jakich kolwiek zmian :?
-
dlaczego przepływomierze ulegają uszkodzeniu... M47
Czekam koledzy na Wasze opinie :wink:
-
dlaczego przepływomierze ulegają uszkodzeniu... M47
Witam, znów mam przepływkę do wymiany w 320D 136KM 2001r to już druga w ciągu pół roku. Ori była Boscha, obecna MTM wytrzymała 6tyś km mało... co to za ustrojstwo,że tak się psuje, dlaczego??? Co dalej działać kupić w ASO?
-
Najbardziej komfortowe amorki do e46 320d
Jak maję się one do serii czy to są b4 ?
-
Najbardziej komfortowe amorki do e46 320d
To jak z tymi amorkami, macie jakieś propozycje bo w następnym tygodniu muszę już kupić :wink:
-
Najbardziej komfortowe amorki do e46 320d
Witam, jak w temacie, szukam takich amortyzatorów do mojej e46 320d 2001r 136KM bardzo proszę o rzeczową poradę :wink:
-
Większe tarcze hamulcowe z 330ci do 320d M47
Lubie jak dobrze hamuje, to ważne poza tym w poprzednim aucie mialem hamulce rewelacyjne Golf R32 i tu też bym tak chciał, zresztą jak mawia mój Ojciec "wszystko się może rozlecieć a hamulce muszą być" :wink:
-
Większe tarcze hamulcowe z 330ci do 320d M47
Felgi letnie jak i zimowe mam 17-to calowe więc nie będzie problemu :wink:
-
Większe tarcze hamulcowe z 330ci do 320d M47
Chcę poprawić hamulce w w mojej 320d ale tylko na fabryczne od 330ci i mam z tym związane kilka pytań a mianowicie: -co będę potrzebował do takiego przeszczepu , tarcze klocki zaciski wiadomo, co jeszcze??? -jakiej średnicy mam tarcze u mnie(przód i tył) a jakie są e 330ci? -czy wystarczy wymienic sam przód czy całość? -czy w 330ci i w 330cd są te same tarcze? -jaki jest przybiżony koszt takiej operacji? -czy jest coś lepszego od fabryki czy kupić w aso? - i czy w ogóle warto robic taki swap? bardzo proszę znawców marki o odpowiędż bo komletnie się nie łapie w temacie :wink: :wink: :wink:
-
Jak powinien prawidłowo działać PDC w E46 ?
Robiłem tak : przekręcony zapłon, włączony wsteczny, światła cofania świecą , drzwi zamknięte w garażu cisza,dotykałem palcem każdej czujki i nic tylko dodam , że silnik nie pracował , sam zapłon. poproszę o tę oporność dobrej czujki.
-
Jak powinien prawidłowo działać PDC w E46 ?
Sam zapłon nie wystarczy?
-
Jak powinien prawidłowo działać PDC w E46 ?
W tym problem, że włąsnie nie wiem która to czujka, podobno mają się odzywać jak się je dotyka palcem ale ja tam nic nie słyszę... :wink:
-
Jak wyjąć szkło lusterka w E46 ?
Dzięki LukaszPL :D Powiedz mi proszę o szkłach z Allegro , czy to coś warte czy dac sobie na luz bo mi się mata grzejna przepaliła i nie wiem gdzie kupic , ASO czy Allegro ? :wink:
-
Jak wyjąć szkło lusterka w E46 ?
Jak w temacie , jak to zrobić , żeby nic nie uszkodzić? :wink:
-
Jak powinien prawidłowo działać PDC w E46 ?
Jak w temacie, mam ten system u mnie w aucie 320d 2001r. ale nie działa, gdyż podobno jest uszkodzona któtaś z czujek tak powiedział poprzedni właściciel i wręczył mi przy kupnie nową czujkę zakupioną w ASO no i oczywiście pytanie jak ją ewentualnie wymienić ? :wink:
-
Czy siedzenia z coupe będą pasować do sedana?
Jak czas mi pozwoli to może nawet dzis podskocze do gościa pod warunkiem ,ze i on będzie miał czas , wiadomo święta i nie kazdemu pasi.
-
Czy siedzenia z coupe będą pasować do sedana?
sie raczej da :D podjade do niego i organoleptycznie sam lookne :D
-
Czy siedzenia z coupe będą pasować do sedana?
Przed chwlą dostałem wiadomość od gościa , ze pasuje 100% :D
-
Problem z pierwszym i drugim biegiem 320d 136KM
Dzieki za info jutro poogladam odrobine tu i tam daj znać co i jak :wink:
-
Radio w schowku pod klimatronikiem w e46 ?
Jakis głuchy szkop spiepszył audio bosse to cyka jak wyjąłeś to radio? duzo roboty? te srebrne paski trzeba wyjąć?
-
Czy siedzenia z coupe będą pasować do sedana?
a to peszek myślałem, ze podejdzie bym miał spoko komplet ale dzięki za info.
-
Czy siedzenia z coupe będą pasować do sedana?
gość mówi ze tył nie pasuje ale na 1000% nie jest pewny więc chodzi mi o konkrety :wink:
-
Czy siedzenia z coupe będą pasować do sedana?
Przód może by i podszedł ale co z tym tyłem chce kupić skórę a tylko od coupe widziałem i nie wiem czy brać...?
-
Radio w schowku pod klimatronikiem w e46 ?
Te fabryczne radia cienko grają więc wole dobre włożyć, w fabrycznych zestawach 3-drożnych jest jakaś zwrotnica?
-
Problem z pierwszym i drugim biegiem 320d 136KM
W jaki sposób to zrobić i co to ma za znaczenie ???