Treść opublikowana przez SYLWEK28
-
Czy warto wstawić chipa do 2.0 136.KM
no i znowu miałem rację :wink: do riddick 21: ile masz w swojej po programie compsportu???
-
Czy warto wstawić chipa do 2.0 136.KM
http://www.tdi-tuning.pl/hamownia.htm ruszaj śmiało :wink: :wink:
-
Czy warto wstawić chipa do 2.0 136.KM
hamownia Diaktronika jest trochę optymistyczna w kierunku Nm szczególnie.. :wink: było porównywane.. w toledo tdi 110KM po programie wyszło 407Nm :D tylko Maha...
-
Czy warto wstawić chipa do 2.0 136.KM
ja swoją m47 objeżdzam A6 2,5tdi 180KM :D :D :D ZERO DYMU!!!! ... spalanie mniejsze przy normalnej jeżdzie i w trasie, przy katach nie wiem bo nie praktykuje takiego stylu jazdy.. ..uważam ,ze warto pod warunkiem ze zdrowe turbo i sprzeglo.. :wink:
-
Felgi z e90(19cali)do e36 jest jakas mozliwosc?
Kujon a jak jest w e46 z 19-tkami ? jakie są górne granice szerokości i et :?:
-
Problem z odpaleniem E46 320D po dwóch dniach postoju
Pompa wtryskowa sie kończy...
-
TURBO
spoczko Nurek loozik :wink: dziś Ty coś ode mnie, jutra ja od Ciebie :cool2:
-
TURBO
..do Nurka i nie tylko... turbina kręci się nawet na wolnych, wówczas ciśnienie doładowania jest minimalnie większe niż atmosferyczne, przeciwnie do silników benzynowych gdzie na wolnych obrotach w kolektorze dolotowym panuje podciśnienie. krótkie przeloty nie są dobre dla diesla , ponieważ diesel zbiera sadze w turbinie która przycina zmienną geometrię, problem ten dotyczy także i jazdy na 5 biegu z prędkością obrotową 1500obr i mniej ale to temat na inny wątek :wink:
-
Jak ona mogla mi to zrobic 320d TURBO DEFEKT
...dobrze Chmurka napisaleś... zdaje Ci się :wink:
-
Jak ona mogla mi to zrobic 320d TURBO DEFEKT
turba wcale nie są złe , to przecież garrett.. nasze krajowe serwisy lubią walić w bambuko o czym zreszta słyszeliście nie raz.. :D dawniej w serwisach vw wymieniali turbinę jak się uszkodził N75 :mrgreen: :duh: to są dopiero TAZO!!! ...a co do przebiegów kolega ma m47 z 99r i przebieg 265tyś km od nowości auto krajowe , pierwszy właściciel ,to że szrot i ,że nie raz jechal na dachu to inna baja :mrgreen: ale turbo ori, juz się kończy bo wyje , mówie mu że to już koncówka ale on ma to w ... ..tylko ,że u Niego to but non stop czy ciepły czy zimny a o chłodzeniu turba to dowiedział sie ode mnie i tak nie studzi bo wiecznie sie śpieszy :D do tego ma program 156KM/335Nm .... n47n kolegi z Tarchomina pierwszy właciciel 270tyś.km i 100tyśkm po programie Mastersa na 181KM/397Nm, turbo ori :wink: obydwaj serwisują u tego samego czlowieka,jeżdżą na Mobilu 0W40TD wymienianym co 10tyś.km a co 4 wymiany oleju wymieniają filtr odmy jak narazie wsio ok :wink:
-
Jak ona mogla mi to zrobic 320d TURBO DEFEKT
...szacunek dla lucadore ,youlcy , osd... :cool2: :cool2: :cool2: w tych czasach nie ma głupich i co za tym idzie okazji :wink: hehe w te niedzielę na giełdzie w Słomczynie byla taka perelka jak moja 2001r 136KM SEDAN 123tyś.km :mrgreen: jakiś dobry kark sprzedawał :mrgreen: 28900zł + oplaty.. niezłe jaja,co :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :duh: na wioche idealne auto, piórniki majtki przez głowe ściągają i zadna nie pyta o przebieg... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
Jak ona mogla mi to zrobic 320d TURBO DEFEKT
BRAVO DLA YOULCY!!! :D Szukacie okazji i aby taniej.. skóra xenon Wam muzgi przyslania a jak jest jeszcze 18tka z allegro to juz majtki pełne ze szczęścia :mrgreen: .. hehe. potem cieszycie się jak to frajer zszedł z ceny 5 tyś zł i kupiliście wprost Perełkę z 99r z przebiegiem 150tyś km a na instrukcje od radia i zmieniarki mówicie cyt.' książki też są i to kilka nawet kody do radia i drugi kluczyk" ...dziecinada :mrgreen: w końcu ktoś to powiedział ... Chmurka piszesz o turbie więc posłuchaj: powiedz kto w PL wymienia filtr odmy, co? jak juz ktoś się dowie ,ze coś takiego istnieje to umyje wytrze i włozy spowrotem a mało kto wie ,ze jak się zatka to nie idzie smarowanie na turbinę i się roz....li teraz coś na temat mojej m47n: kupiłem 5-letnią, krajową , nie bitą z przebiegiem 170tyś km na każdą najdrobniejszą część mam paragony i faktury z FUS-a kluczyki 4 , każdy kilometr udokumentowany :wink: do tego włąściciel miał pojęcie jak się obchodzić z turbodieslem bo zęby na nich przytarł... i nie mam zadnego problemy z niczym! wymieniłem przepływomierz i złącze elastyczne w tłumiku... Turbo ma śladowy luz i jescze przelata sporo suche oleju nie bierze w rurach czysto a mam już 200tyś km .. a jednak możliwe :wink: TYLKO JA ZA SWÓJ EGZEMLAŻ ZAPŁACIŁEM W ZESZŁYM ROKU 47tyś zł a mogłem kupić przecież 7-8tyś taniej... niezły ze mnie jeleń dla niektórych, co :duh: :mrgreen: :mrgreen: nie będę nawet pisał kto z forum się wpie....ł na gniota i niesamowita okazję , nie ma głupich na tym swiecie, niemiec frajer a polak cwaniak???, hehe tak nie ma.. tam się jeżdzi i to duzo :wink: oni mają po 100km do pracy i wiecej.. nie ma co sie łudzić... za dobre pieniądze to :albo kupuje się nie bite z dużym często cofniętym przebiegiem albo gniota :duh:
-
318td 116KM-do ilu tuningować?
o silnik to Ty się nie obawiaj.. wytrzyma więcej niz Ci się zdaje :wink: bardziej o turbinę i wymień sobie filtr odmy bo smarowanie kiedyś się turbinie skończy ..rób 140 bezdymnych kucy i śmigaj ktos miał 153KM ALE KOPCIŁA :D
-
bmw 320d vs audi a4
przytarłem zęby na gamie vw PRZEZ 12 LAT... nigdy więcej, to BMW jest ikoną ciche wygodne, komfortowe, nic nie trzeszczy ani stuka poprostu symfonia... Audi przede wszystkim jest twardsze,głośniej pracuje , bardziej słychać opory powietrza i toczenia,i nie prawda ,że PD 130KM spali tyle co VP110KM , BZDURA. i co najważniejsze BMW 320D m47 ma 136KM na doładowaniu 1,1bara a 130konne audi podobną moc ma na doładowaniu 1,35bara ... mogę tak bez końca 150PD symbol ARL uznawany jako flagowiec gamy VW 150KM na doładowaniu 1,5 bara a M47N 150KM na 1,3i tu widać sprawność silników BMW do tego dodam ,że seryjne programy BMW są całkowicie bezdymne, nie mówię o tych okazjach BMW z 98r i przebiegami 120tyś :wink:
-
felgi ALUTEC czy warto kupić..?
Jak w temacie , nie znam tej firmy i proszę o Wasze zdanie :wink:
-
225/45/18 w E46 SEDAN
czy jeszcze ktoś może się wypowiedzieć w tym temacie bo czas mnie nagli i nie wiem co zrobić... :?
-
225/45/18 w E46 SEDAN
hehe ciekawe co piszą na zachodnich forach... a Ty jakie masz u siebie?
-
Sportowe sprężyny do E46
zastanawiam się nad takimi, co myślicie? :D http://rallyshop.pl/index.php?p2057,sprezyny-eibach-pro-kit-bmw-320i-323i-325i-328i-330i-318d-320d-sedan
-
225/45/18 w E46 SEDAN
dzięki za pomoc :wink: sam nie wiem co robić...
-
225/45/18 w E46 SEDAN
... chyba mnie jeszcze trzyma po sobocie... :wink: nie znajduję tu odpowiedzi..
-
225/45/18 w E46 SEDAN
Witam, jak w temacie trafiają mi się cztery prawie nowe gumy 5% wyższe niż standard do moich M-pakietowych 18-tek czy wszystko będzie ok czy może docierać bo wiem ,że 235/45/17 dają radę a to niewielka różnica :wink:
-
Sportowe sprężyny do E46
dziękuje za info :wink:
-
Sportowe sprężyny do E46
Witam, mam zamiar lekko obniżyć auto tak, zeby korzystać z seryjnych amorów no i najważniejsze żeby było komfortowo :wink: co proponujecie w tej kwestii?
-
320d po wizycie w Mastersie Warszawa
czyli konkretów nie poznamy co do doładowania :wink:
-
320d po wizycie w Mastersie Warszawa
bardzo ładnie, na jakim doładowaniu to powstało i jak z dymkiem???